Da li su Sugar Baby cure kurve?

A gle generalno se jebu za lovu kako god se zvale. Ne mora ni lova ima poklona u vidu parfema,nakita,putovanja i slicnog sto se na kraju svodi na jebacinu op.a
 
Nitko vam nije kriv kaj ste vi vecinom jadnici koji nemaju za biber, pa nikad nece jebat one kaj nesto vrijede
 
Samo s probranima, takvi ko ti nece nikad jebat takvu ko ja, mozes ove ulicarke za 200 300 kn, to ti je domet.
 
Jesi me vidjela, pa da možeš suditi, govoriš iz vlastitog iskustva sudeći po onima koji ti dolaze
takvi "frajeri" ko ti koji se skrivaju iza internet profila su drkadje, lijece komplekse da se dodju izdrkavat po internetu, jer su u pravom zivotu jadnici i bijednici :ROFLMAO: priznaj sam sebi da jebat nemres bez da platis, jer si luzercina sa velikim L na celu:ROFLMAO:
 
Najjaci ste mi vi pizdopatnici koji morate placat za sex, a nemate love ni za drkanje lol 🥰 da si frajer, imao bi dobru lovu za prave usluge kao sto su moje, nebi znjarao gabore i ulicarke za 200kn :ROFLMAO::ROFLMAO:
Što si se došla svađati tu, pljuvati po onima koji ti daju za kruh? Da nemaš pičke brisala bi podove u Konzumu za 3 hiljade kuna, i još se praviš pametna
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh