Cure u regiji za Cyber

Ako netko bude zainteresiran neka mi se javi u privatne poruke pa ću dati broj , btw s njom se može dog da pošalje i čarapice i tangice nošene i svašta. Uglavnom cura je super
 
Kako znas ? Jesi bio ?
Ja sam gledo profile, lici na fejk. Takve picke sa tin izgledom, sumnjam da se bave time kad si mogu elitu pronaci….volio bi da se varam, da je moje misljenje pogresno, pa da se i ja okusim sa njima cam2cam..
ako je neko vec bio sa njim volio bi da napise recenziju…
 
Kako znas ? Jesi bio ?
Ja sam gledo profile, lici na fejk. Takve picke sa tin izgledom, sumnjam da se bave time kad si mogu elitu pronaci….volio bi da se varam, da je moje misljenje pogresno, pa da se i ja okusim sa njima cam2cam..
ako je neko vec bio sa njim volio bi da napise recenziju…
 
Tina, Tina i opet Tina.
:)


TAKO JE DA NAJ NAJ CURA OD SVIH

Radi cura sve Anal ,dilda ,vibratori ,dildo 28 cm ,sex masina, sa likom sa kolegicom
Sta kod ti padne na pamet cura radi i mozes dogovoriti sve ljiepo
Kolegica joj je Ena sa kojom radi pozive, pun im instagram zajednicikih slika tako da autenticnije od toga ne moze biti. Ima i drugih cura sa kojima rade pa si pogledate slike njihove I profile pa vidite odmah dali pase ne paše kako izgledaju ili ne izgleedaju.

Ove sve ostale fejkare ili likove koji vas ne mogu nazvati da ih vidite prije uplate nemaju Instagram sa pravim pratiocima i komentarima nemaju OF di imaju slika pratioca lajkova ZAOBILAZITI ODMAH JER CETE DOBITI SVE ZAJEDNO NISTA

Sretno i ne nasjedajte na glupe oglase
 
Nije istina ima još dobrih i poštenih cura koje isto tako sve rade. meni je Ivana bila miljenica, no više se ne oglasava valjda ima svoje klijente. Megi je vrh vrhova radi anal oralni partner lice ustvari sve šta poželiš. Ivy je isto odlična poštena i super cura i bazira se na Only.tako da ima njih nije da su sve prevare.al ima i puno prevara.
 
Nije istina ima još dobrih i poštenih cura koje isto tako sve rade. meni je Ivana bila miljenica, no više se ne oglasava valjda ima svoje klijente. Megi je vrh vrhova radi anal oralni partner lice ustvari sve šta poželiš. Ivy je isto odlična poštena i super cura i bazira se na Only.tako da ima njih nije da su sve prevare.al ima i puno prevara.
Nisam rekao da su sve ostale prevara niti da nema ni jedna normalna nego da je cura Institucija nasprema svih tih koje rade kako treba u performansu i nacinu dogovora i ostalim mogucnostima. Ivana je isto super cura i izgleda top samo je ko malo ukocena i ne radi Anal i manjkalo joj je opcija za koje je otvorena. Naj bolji dio je bio kada su radile zajedno gledanja Tina i Ivana ali je to bio na žalost kratki period jer je Ivana prestala raditi ili sta kod se vec desilo.
 
Nisam rekao da su sve ostale prevara niti da nema ni jedna normalna nego da je cura Institucija nasprema svih tih koje rade kako treba u performansu i nacinu dogovora i ostalim mogucnostima. Ivana je isto super cura i izgleda top samo je ko malo ukocena i ne radi Anal i manjkalo joj je opcija za koje je otvorena. Naj bolji dio je bio kada su radile zajedno gledanja Tina i Ivana ali je to bio na žalost kratki period jer je Ivana prestala raditi ili sta kod se vec desilo.
Radi ivana još uvijek samo povremeno ima svoje stalne klijente. Hana je bila isto laka u dogovoru i mogu reći da ima puno bolji preformans od tine.takoder radi sve i ima partnera. Za megi isto znam a i drugi su ju nahvalili da je odlična u dogovoru i mogu rec da joj je kamera vrhunska. Ivy isto s njom se dogovorit u tren oka i jako lijepa cura. Tako da ima njih koje rade vrhunski preformans i koje su odlične i u dogovoru i radu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh