Cure u regiji za Cyber

U kontaktu sam s FIT MLADI... Djevojka je rekla da se može javiti na ivadiesel1@gmail.com.

Samo napišite na preporuku leo8836 s ljubavnog.

Isprike dečkima kojima nije odgovorila jer je mislila da je sprdnja.

Zna udovoljit i za nju nema tabooa... tako da: Ne sramite se, već kontaktirajte...Eto... ovo nije reklama već neki potez da spojim ljude koji žele dobru uslugu s curom koja zna dovesti do ludila...
 
Već neko vrijeme tražim nešto novo, ima kvalitete, ali treba promjena. Napokon nešto novo i drugačije. Topla preporuka. Nova cura, cijena ok, tijelo jako dobro, naravno lice ne pokazuje i trudi se udovoljit. Eto da ne bacate pare u nadi hoće li me sad blokati. Ova cura sigurno neće...



Ti tvrdiš da nije prevara? Zašto onda koristi tuđe slike u oglasu ako nije prevara?
 
Evo ga novo negativno iskustvo s Hanom. Nakon uplate od 35€ laganica blok. Dok nije trebalo uplatiti, odgovarala je unutar 5 min, sad je netragom nestala. Isto mi se dogodilo prošle godine s njom, ali to puno govori i o mojoj inteligenciji.
Hana, posto je ostarila naglo i udebljala se, ne moze vise posteno zaradivati pa je pocel uzimat pare i nestat tako da nemojte padat na foru vise. Ako zelite radije posaljite meni poruku ako zelite njene golotinje koje sam skupio tokom godina dok je bila fer. Isto tako imam i hrpu screenshotova ako netko zeli vidjet crno na bijelo kako krade i laze. Pamet u glavu i cuvajte pare
 
Samo se želim još jednom ispričati za sve moje prethodne komentare Jedinoj pravoj syber milf droljici Hani,koji su naravno bili neiskreni samo iz razloga što sam bio frustriran jel nisam dobio što sam htio ,ispostovala je svaki dogovor i evo sad smo odradili kameru i uvijek sam zadovoljan njenim vještinama zato joj se uvijek i vraćam te svima preporučujem jedinu milficu Hanu.
Opet isti lik :D ocito nije na cisto u glavi hhh xD
 
Ekipa...od svih navedenih ima li koja da zaista valja i da lici na nesto,i da zeli pokazali lice(osim Hane) za dobru nagradu na kameri?
Ili i dalje velika vecina fake oglasa?
Molim link :)
Unaprijed hvala
 
Ekipa...od svih navedenih ima li koja da zaista valja i da lici na nesto,i da zeli pokazali lice(osim Hane) za dobru nagradu na kameri?
Ili i dalje velika vecina fake oglasa?
Molim link :)
Unaprijed hvala
ja-ti-on je Hana. Rekla mi je sta da napisem ovdje kao komentar pa da ce onda napokon odradit video poziv za koji je bila placena 50 eura prije dva tjedna i od onda me izbjegava.
 
Najbolja cura PROVJERENO ZA CYBER je Dora. Ok traži dosta, ali nije prevarantica, ja sam s njom surađivao preko 3 mjeseca, sad imam djevojku pa nemrem više ;)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh