Cure u regiji za Cyber

A sta da kazem,nasjeo si na prijevaru,nemoguce se u potpunosti zastititi ali moguce umanjiti taj rizik.Uzadnje vrijeme obicno se provjerava video pozivom a i tu su preporuke od starijih clanova.A sad sto se tice te Teje i osobe koja ju preporucuje,nisi prvi koji je nasjeo a imas i moju preporuku na oprez za njih dvoje.
 
A sta da kazem,nasjeo si na prijevaru,nemoguce se u potpunosti zastititi ali moguce umanjiti taj rizik.Uzadnje vrijeme obicno se provjerava video pozivom a i tu su preporuke od starijih clanova.A sad sto se tice te Teje i osobe koja ju preporucuje,nisi prvi koji je nasjeo a imas i moju preporuku na oprez za njih dvoje.
Kaj sad mogu napravit? Ma bilo mi je odmah sumnjivo ali sam budala,dao sam joj 400kn,nije malo,poslao sam joj 2x 200kn a bon i onda me opet tražila 200,tako bi me vozal non stop....Jel znaš možda odakle je? Iz Zagreba,to je neki muški iza te adrese ili ženska koja vara?
 
Kaj sad mogu napravit? Ma bilo mi je odmah sumnjivo ali sam budala,dao sam joj 400kn,nije malo,poslao sam joj 2x 200kn a bon i onda me opet tražila 200,tako bi me vozal non stop....Jel znaš možda odakle je? Iz Zagreba,to je neki muški iza te adrese ili ženska koja vara?
Na zalost nista ne mozes jedino ako imas veze u policiji i to dobre veze onda mozda.A pitaj onog sto preporučio Zasto te zajebao.Mozda i sam stoji iza toga.
 
Na zalost nista ne mozes jedino ako imas veze u policiji i to dobre veze onda mozda.A pitaj onog sto preporučio Zasto te zajebao.Mozda i sam stoji iza toga.
To bi policija riješila za 5 minuta da želi,svatko ima ip adresu i nemožeš ti samo tako sakrit identitet i trag u današnje vrijeme kad se sve i svakoga može pratit,put novca postoji...A ta ekipa koja vara vjerujem da digne ozbiljnu lovu.
 
To bi policija riješila za 5 minuta da želi,svatko ima ip adresu i nemožeš ti samo tako sakrit identitet i trag u današnje vrijeme kad se sve i svakoga može pratit,put novca postoji...A ta ekipa koja vara vjerujem da digne ozbiljnu lovu.
I šta ćeš reći, da si platio gole slike, a nisi ih dobio? Jeste potpisali kakav ugovor? Nemoj biti takav retard pa nećeš imati ni problema.
 
To bi policija riješila za 5 minuta da želi,svatko ima ip adresu i nemožeš ti samo tako sakrit identitet i trag u današnje vrijeme kad se sve i svakoga može pratit,put novca postoji...A ta ekipa koja vara vjerujem da digne ozbiljnu lovu.
A onda ti odi na policiju pa prijavi, pa se onda vuci po sudovima 16 g za 400 kn. Neće sigurno policija sama od sebe pokretati istragu
 
Znam, al ne pokozuju facu. Bar one koje su me privukle fotkom.
Kakvu facu jbt. Pa postoji nešto sto se zove diskrecija. ne pokazuju se svakom friku s interneta koji vjerojatno snima zaslon.


Ionako je bitno koje atribute ima grudi ,guz tijelo a ne boju očiju. Bar ja tako gledam.a kad si ju uzivo naručiš vidjet ces ju u kompletu.
 
Baš me ova tema i ovaj post ponukao na prvu reakciju ovdje na forumu. Pišem ovu recenziju iz perspektive nekog tko bi prije par mjeseci bio posve nezainteresiran za cyber druženja. No slučajan kontakt s Ivy (ima insta profil - Ivy Diesel Croatia Girl, bacite pogled) posve me razuvjerio od svih predrasuda prema cyberu. Tijelo - 11/10, stav/komunikacija 10/10, igrice/maštovitost 10/10. Ivy je čudo od djevojke. U svakom pogledu. Želite li live preko Skype, želite li vruće dopisivanje na WA ili neki filmić...s Ivy dobivate sve i to savršeno sve. Možda bih sve ovo sebično čuvao sam za sebe, ali nedostatkom vremena ionako joj se rijetko javim. U moru tih cyber oglasa - ovaj je stvaran i ono važnije - savršena djevojka za društvo.
Pozdrav dali moze ,neki kontakt od nje ili nekako da se dogovorimo za cyber jer nemam Instagram. Hvala
 
Bok raja, da li neko moze napisati broj ili e-mail od ove meggi. Pokusavao sam da pronadjem
Ovdje no neuspjesno…
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh