Cure u regiji za Cyber

Moja preporuka za cyber magic pussy-hana.fer I korektna,postiva dogovor I otvorena je za prijedloge...sve preporuke
 
I sta nude Nicka i Tea? Ja bi volio naci ozbiljnu domacu curu za Cam, da ne placam tokene na raznim stranicama. Al trazim onda i istu uslugu a to je da se pokaze i faca.
Moze se naci samo treba biti uporan i sta najvaznije drzati se principa,ne slati nista unaprijed osim provjerenih ali dobro provjerenih jer bilo da naprave lazni oglas i onda sami daju pohvalu.
 
Ma dala je neki spisak, ona sama, pa sa partneroom i slicno.
Uzeo nju samu, jedini problem je sto, malo pokaze sise, i stavi tel na picu i to je to.
E jbg reko.
Moglo se dog koliko sam procijenio i uzivo al nisam probao.
Zgodna je.
 
Ma dala je neki spisak, ona sama, pa sa partneroom i slicno.
Uzeo nju samu, jedini problem je sto, malo pokaze sise, i stavi tel na picu i to je to.
E jbg reko.
Moglo se dog koliko sam procijenio i uzivo al nisam probao.
Zgodna je.
cek, mobom se snima? Znaci ako vec placam onda ocekujem da ima kvalitetnu kameru, mikrofon i brzi internet :D wtf
 
matea1996 (Prikaži sve oglase)
Lokacija
Grad Zagreb
Telefon
099/688-3014
Oglas je aktivan od 03.09.2021.
Oglas pregledan: 664 puta
Šifra oglasa: 4757667


Osnovni podaci
Ima ko iskustva s ovom???
 
Moze neko i recenziju napisati.
ovako.... gledao ju 3 puta do sad... cura je sexi, super tijelo, lijepe sise i pica, dogovor lagan, 10 minuta 100 kn.... za striptis i malo diranja... za ostalo, igračke i sl, se moraš dogovorit, ja nisam pitao, meni je i ovo dovoljno.... pristupačna, vedra, ma super cura... facu nisam vidio
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh