Cure u regiji za Cyber

Po meni 2 najbolje za cam sex su mala katarina it splita i ana iz beograda. brate mili klinke rade šta hoces, jest da su malo skuplje, ali isplati se.
 
Relativno sam nov u ovome ali cini mi se da osim vec opisane tri cetiri cure koje su provjerene nazalost nema novih i provjerenih. Oglas pun prevara
 
Što raditi s njima na video chatu? Samo se skidaju ili je u pitanju neki dirty talk? To mi je bacanje para u vjetar kad nisi uživo.
 
Pa nije baš da je niko ne vidi,neki smo i znali,to si mogo skužit već odavno obzirom da ima i mašinu od lovensa i lush i svašta,a ovaj dio da gledaju besplatno baš i nije,lijepo ti piše kad pogledaš njen bio da radi puno besplatnih showa ali da odmakne kameru da ju se ne vidi i da okreće kameru tek kad počnu i oni plaćat,nije da ih ja sad branim i meni je to malo glupo ali svako bira dal želi ili ne ali realno jel ona napravi na pozivu ono što si joj platio,u mom slučaju uvijek je napravila tako da ja i dalje ne mogu reći riječ zamjerke za njih ni prva ni zadnja koja tako radi
 
Jedino kaj će se sad dogodit sjebat će nas koji smo znali jer si ju još jedino na chaturbateu mogo gledat na stripchatu i ostalim sajtovima je account sakriven
 
Pa nije baš da je niko ne vidi,neki smo i znali,to si mogo skužit već odavno obzirom da ima i mašinu od lovensa i lush i svašta,a ovaj dio da gledaju besplatno baš i nije,lijepo ti piše kad pogledaš njen bio da radi puno besplatnih showa ali da odmakne kameru da ju se ne vidi i da okreće kameru tek kad počnu i oni plaćat,nije da ih ja sad branim i meni je to malo glupo ali svako bira dal želi ili ne ali realno jel ona napravi na pozivu ono što si joj platio,u mom slučaju uvijek je napravila tako da ja i dalje ne mogu reći riječ zamjerke za njih ni prva ni zadnja koja tako radi
Plaćaju, da, 3 usera neke tokene a ostalih 45 gleda u sobi for free. Ista stvar.

Uostalom nije ništa od toga problem nego je problem da nije iskomunicirano s njezine strane. U njenom kadru vrlo pažljivo nije nikad mašina tko ju nije naručio. Tako da nije istina da svatko bira želi ili ne zato jer s njene strane nije nikad bila riječ o tome
 
Jel bi tko otkupio set fotki djevojke koja bi pokušala nešto zaraditi na ovaj način (po prvi puta)
Znači prodala bi set od nekoliko fotografija po dogovoru za neki iznos, pa tko je zainteresiran inbox
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh