Cuckold

što se tiče cuckold iskustva i cuckold stranica po meni je najbolja bila stranica www.hotwife-cuckold.com
To je bila hrvatska stranica, ali se nažalost ugasila.
Tu smo supruga i ja imali nešto najbliže cuckold iskustvu. Registrirali smo se kao par i nakon nekog vremena smo ušli u aktivnu konverzaciju s jednim ugodnim tipom. Trajalo je skoro pola godine. On je ženu jako napaljivao i naši kontakti su uključivali i chatanje, i razmjenu slika, ali i cyber i phone sex. ILi su to radili žena i on sami ili bi radili u troje. Međutim, ostalo je samo na tome jer on nije htio zapravo prevariti ženu s mojom ženom iako smo mi bili spremni probati cuckolding zapravo. Nakon tog iskustva moja žena se ohladila.
 
Ocito je ona mala sacica parova, iskrenih u zelji da pronadu nekog, izgubila strpljenje i narasla im tvrda koza, od likova koji forsiraju, nemaju manire, izgubljeni su u vremenu i prostoru, tako ucinili stetu iskrenim pojedincima, tesko doci u kontakt a jos teze popricati, ljudi odmah daju crveni karton i prekidaju razgovor samo nakon jednog pogresnog koraka, steta, no ipak, nada umire posljednja, nadam se naci nekog zanimljivog 😁
apsolutno točno. nažalost, čini mi se da postoji puno više pravih cuckold parova nego pravih bullova. I ono malo parova što se odvaži krenuti u potragu za nekim bullom vrlo brzo bude odvraćena od te namjere ponašanjem "bullova" na netu. Nama se to dogodilo i znam o čemu govorim.
 
Imam 27 godina zgodan sam mrsavije grade kulturan obdaren izdrzljiv i diskretan.Iz Hercegovine sam trazim par za druzenje ako je netko zainteresiran neka se javi u pp ili na mail: ssddo6440@gmail.com
 
Pozdrav svima, koliko je realno da se nađe obdareni crnac za cuckold negdje u blizini Zg?
Moze cak i iz okolnih drzava, ali opet da nije predaleko.
jel imao tko iskustva?
 
apsolutno točno. nažalost, čini mi se da postoji puno više pravih cuckold parova nego pravih bullova. I ono malo parova što se odvaži krenuti u potragu za nekim bullom vrlo brzo bude odvraćena od te namjere ponašanjem "bullova" na netu. Nama se to dogodilo i znam o čemu govorim.
Ni tzv. "parovi" ne zaostaju u fejkingu. Kada tražiš autentičnu sliku sa konkretnim datumom, kao da pitaš litru krvi od njih pa se nađu uvrijeđeni i pronađu sto načina zbog čega se slika, u tom konkretnom trenutku dogovaranja ne može poslati. Provjerene kombinacije fejkera; fotke datuma otprije 10 godina, drugo fotke sa datumom bez imena portala ili foruma (ukradene sa europskih swing sajtova), treće fotke napravljene od screenshota vulgaris i uvećene kao novi jpeg (ujedno najblesavija sorta fejkera), četvrto fotke ukradene sa društvenih mreža, koje izađu fejk i neautentične u osnovnom google-pics pretraživanju.
Sa druge strane imao sam i loših iskustava prilikom slanja fotki od pokušaja iznuđivača i fejk profila koji traže bonove i novac, zato, ipak ne bih preporučio bilo kome da šalje fotke lica ili bilo koji oblik iznošenja osobnih podataka na nepoznate profile. Omjer stvarnih osoba i fantomskih profila nesrazmjerno je loš, a jedini (konkretni) pristup je da ukoliko osoba/par odbija konkretni susret uživo za razgovor za pretpostaviti je, da kao i sve prethodno navedeno, u pozadini radnje čuči fantomski profil ili simulakrum nečijih virtualnih želja i očekivanja koje se nikada neće konkretno ostvariti, ili sa druge strane konkretna prevara iznuđivanja novca i bonova.
 
Dosta tih profila zena nema pojma o tome da je na nekoj stranici nego lik drka na tu temu i onda prizna na kraju da je samo on na profilu to je sto se tice smokve na primjer
Misilim da svi znamo dovoljno o čemu se radi i nagledali smo se dovoljno, ali eto svakoj budali njegovo veselje. Čak u bonovima i iznuđivačima vidim više smisla jer se radi o konkretnom pokušaju ostvarenja konkretni materijalne koristi, a ova druga kategorija su potpuni pacijenti u svakom pogledu
 
Ni tzv. "parovi" ne zaostaju u fejkingu. Kada tražiš autentičnu sliku sa konkretnim datumom, kao da pitaš litru krvi od njih pa se nađu uvrijeđeni i pronađu sto načina zbog čega se slika, u tom konkretnom trenutku dogovaranja ne može poslati. Provjerene kombinacije fejkera; fotke datuma otprije 10 godina, drugo fotke sa datumom bez imena portala ili foruma (ukradene sa europskih swing sajtova), treće fotke napravljene od screenshota vulgaris i uvećene kao novi jpeg (ujedno najblesavija sorta fejkera), četvrto fotke ukradene sa društvenih mreža, koje izađu fejk i neautentične u osnovnom google-pics pretraživanju.
Sa druge strane imao sam i loših iskustava prilikom slanja fotki od pokušaja iznuđivača i fejk profila koji traže bonove i novac, zato, ipak ne bih preporučio bilo kome da šalje fotke lica ili bilo koji oblik iznošenja osobnih podataka na nepoznate profile. Omjer stvarnih osoba i fantomskih profila nesrazmjerno je loš, a jedini (konkretni) pristup je da ukoliko osoba/par odbija konkretni susret uživo za razgovor za pretpostaviti je, da kao i sve prethodno navedeno, u pozadini radnje čuči fantomski profil ili simulakrum nečijih virtualnih želja i očekivanja koje se nikada neće konkretno ostvariti, ili sa druge strane konkretna prevara iznuđivanja novca i bonova.
U potpunosti si u pravu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh