Cuckold

Meni je to najbolja kombinacija hetero sam, ali obožavam druženje s parovima i sam cucold odnos, nisam tip koji skače iz kreveta u krevet, volim druženje na duži vremenski period i nema ništa jače od hotwife-ica..Tako ako neki par traži nekog konkretnog i ozbiljnog slobodno se javite...
Slazem se s tobom. Prije dok je bila aktualna smokva. Bilo je svega... :)
 
Ljudi Smokva je zakon, tko sere po tom sajtu taj pojma nema...Dugo sam tamo član i imam super iskustva. Treba znati kako pristupiti, biti konkretan, direktan, poslati slike i imati muda se naći s parovima. Ako te uvjete ispunjavaš jebati ćeš do mile volje. Tko ne vjeruje može pogledati moju galeriju na sajtu pa će vidjeti da ne muljam;)
 
Ljudi Smokva je zakon, tko sere po tom sajtu taj pojma nema...Dugo sam tamo član i imam super iskustva. Treba znati kako pristupiti, biti konkretan, direktan, poslati slike i imati muda se naći s parovima. Ako te uvjete ispunjavaš jebati ćeš do mile volje. Tko ne vjeruje može pogledati moju galeriju na sajtu pa će vidjeti da ne muljam;)
moze se, ali ne ide preko noci. treba puno strpljenja i tipkanja, a moze proci dosta vremena dok se ne probije led pri pronalazenju prvog para. dalje ide lagano po loju. biti normalan, nenapadan, solidno obdaren i ne imati visak kilograma, tj. sportska grada
 
Tražim par koji Ce me dobro izjebati. Fantazija mi je da me muškarac kara dok ženi ližem picu. Ili strap on žena da me jebe dok pusim kurac.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh