Cuckold

Ja svoju nagovaram neko vrijeme, al mislim da bi prije popa nagovorio da mi izda račun kad ide u posvetu kuće 🤦‍♂️ je ona perverzna, koketira ispred mene s drugima često, pronalazio sam joj svakakve poruke.. Al ona kao oće samo moj kurac... Izigrava sveticu, a takvu ju nisam upoznao
 
Ja svoju nagovaram neko vrijeme, al mislim da bi prije popa nagovorio da mi izda račun kad ide u posvetu kuće 🤦‍♂️ je ona perverzna, koketira ispred mene s drugima često, pronalazio sam joj svakakve poruke.. Al ona kao oće samo moj kurac... Izigrava sveticu, a takvu ju nisam upoznao
Cim se mora nagovarati teško, ako bu htijela javi😅 ja sam iz bj
 
Ako netko trazi momka za kombinaciju, bilo da gleda bilo da kara, pm. Posaljem slike i sve sto vas zanima
 
Nas pali to pod našim uvjetima i bez puno komplikacija. Muškarci često drame ili kompliciraju. To je veliki odbijanac. Isto tako to je fetiš i tu ste vi kao treća osoba samo kurac/ruke/jezik koji nam služi za ispunjavanje želja.
Ako se slažete s tim odškrinuli ste si vrata.
 
Nas pali to pod našim uvjetima i bez puno komplikacija. Muškarci često drame ili kompliciraju. To je veliki odbijanac. Isto tako to je fetiš i tu ste vi kao treća osoba samo kurac/ruke/jezik koji nam služi za ispunjavanje želja.
Ako se slažete s tim odškrinuli ste si vrata.
Poslusan muskarac trazi par da se poigrate samnom ocistio bih picku jezikom nakon sta se poseksate njeno tijelo i ostale igrice po dogovoru
 
Nas pali to pod našim uvjetima i bez puno komplikacija. Muškarci često drame ili kompliciraju. To je veliki odbijanac. Isto tako to je fetiš i tu ste vi kao treća osoba samo kurac/ruke/jezik koji nam služi za ispunjavanje želja.
Ako se slažete s tim odškrinuli ste si vrata.
Ako tražite ozbiljnog hetero tipa bez kompliciranja javite se....Istra,Rijeka,,,,dalje sve po dogovoru
 
Muškarac 42 uredan dobro obdaren iz Istre....traži parove za dogging,wifesharing.....
diskretna druženja..javite se samo ozbiljni
 
Nas pali to pod našim uvjetima i bez puno komplikacija. Muškarci često drame ili kompliciraju. To je veliki odbijanac. Isto tako to je fetiš i tu ste vi kao treća osoba samo kurac/ruke/jezik koji nam služi za ispunjavanje želja.
Ako se slažete s tim odškrinuli ste si vrata.
Ovo je prava istina, većina M sve pokvari. Ego ostavi doma, i ne dokazuj se. Ne blebeći gluposti, kako si uspješan na poslu....bla bla...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh