Crystal Richi

Logicno da zelis maksimizirati zaradu, ali to sto smo na papiru siromasnija drzava od npr njemacke ne znaci da ces kod nas imati manju zaradu, postoji vise faktora koji utjecu na zaradu. Toliko ljudi te opsjeda porukama da dodes u RH sto znaci da bi tu garantirano ubrala brdo love pa se stoga ne cini nimalo logicna odluka da nas zaobiđeš
Ima tu istine. O konkurenciji ovdje i tamo je dovoljno reći sljedeće - u jednom njemačkom seocetu od 800 stanovnika možeš naći bordel u kome radi više djevojaka nego kod nas u gradu od 150-200 hiljada stanovnika. Ali opet, cure koje su radile i ovdje i tamo znaju najbolje šta je za njih bolje, a mi možemo plakati ili tražiti druge. Ja za sebe znam - ići ću za njom i u EU, pa makar dva puta godišnje, ima avionskih linija hvala Bogu.
 
Ima tu istine. O konkurenciji ovdje i tamo je dovoljno reći sljedeće - u jednom njemačkom seocetu od 800 stanovnika možeš naći bordel u kome radi više djevojaka nego kod nas u gradu od 150-200 hiljada stanovnika. Ali opet, cure koje su radile i ovdje i tamo znaju najbolje šta je za njih bolje, a mi možemo plakati ili tražiti druge. Ja za sebe znam - ići ću za njom i u EU, pa makar dva puta godišnje, ima avionskih linija hvala Bogu.
Ma oću tamo zbog snimanja. A ovde sam konstantno, znaš ti gđe ja živim, svakako se vraćam tamo i ovde i sve se može dogovorit
 
Bio sam s Crystal kad je bila u Zagrebu od prilike prije gidinu dana super cura odlicno iskustvo jedino sto sam morao cekati vise od sat vremena da joj gazda od stana ode da ja mogu uci u zgradu ahhahahah
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh