Crna pantera /Nives

Dečki, da li bi me Pantera primila s obzirom da imam preko 40 godina i izgledam još dosta starije? A ako ne bi pristala na pušenje, jel bih mogao dogovoriti samo ljubljenje ili sam i za to prestar? Malo mi ju je glupo zvati i postaviti to pitanje pa pitam vas, ako netko zna...
ej , valderama, ajmo se ja i ti ljubit!
Jednom platim ja tebi a jednom ti meni!
 
A ti budala Valderrama ako joj daš na uvid osobnu isksznicu,a da joj karticu još od tekućeg računa i pin😅🤣😂😂🤣😅
Pa otkud da znam jel traži ili ne, ako ima neku gornju granicu za godine onda lako moguće da traži. Ima ljudi koji izgledaju starije nego što jesu. Ne znam koji joj je limit, ali recimo ako je npr. 45 godina granica (to sam sad bezveze lupio broj), može doći netko tko ima 46 i reći da ima 40 i ako provjeri otjerat će ga. I meni je glupo da kurve traže osobnu ali u ovom slučaju ako postoji granica onda moguće da traži.
 
Ta Nives, nisam nikada bio ali čitam da je mršava. E sad, ja gotovo isključivo volim vitke, mršavije cure ali postoji i nešto što se zove bolesno mršavo kao npr. Aleks tj. Nježna i mazna koja je definitivno premršava i sliči mi na iskvarcani spaljeni kostur. Dajte vi koji ste bili, a to je vjerojatno cijeli forum, recite da li je Nives bolesno mršava kao Aleks ili normalno mršava? Molim usporedbu tijela njih dvije.
 
Ta Nives, nisam nikada bio ali čitam da je mršava. E sad, ja gotovo isključivo volim vitke, mršavije cure ali postoji i nešto što se zove bolesno mršavo kao npr. Aleks tj. Nježna i mazna koja je definitivno premršava i sliči mi na iskvarcani spaljeni kostur. Dajte vi koji ste bili, a to je vjerojatno cijeli forum, recite da li je Nives bolesno mršava kao Aleks ili normalno mršava? Molim usporedbu tijela njih dvije.
Ne bih rekao da je Nives bolesno mršava.
Ja isto volim mršavije, ali ne bolesno mršave.
Rekao bih da je vitke, sportske građe.
Kod Alex nisam bio, pa ne mogu usporediti.
 
Ta Nives, nisam nikada bio ali čitam da je mršava. E sad, ja gotovo isključivo volim vitke, mršavije cure ali postoji i nešto što se zove bolesno mršavo kao npr. Aleks tj. Nježna i mazna koja je definitivno premršava i sliči mi na iskvarcani spaljeni kostur. Dajte vi koji ste bili, a to je vjerojatno cijeli forum, recite da li je Nives bolesno mršava kao Aleks ili normalno mršava? Molim usporedbu tijela njih dvije.
Nives ide u teretanu i dize utege da se cudis. Dakle nema tu anoreksije. Barem sam to nedugo pricitao. Bio jednom kako mozes citati u ovoj temi. Nije me vise htjela primiti poslije toga.
 
Ta Nives, nisam nikada bio ali čitam da je mršava. E sad, ja gotovo isključivo volim vitke, mršavije cure ali postoji i nešto što se zove bolesno mršavo kao npr. Aleks tj. Nježna i mazna koja je definitivno premršava i sliči mi na iskvarcani spaljeni kostur. Dajte vi koji ste bili, a to je vjerojatno cijeli forum, recite da li je Nives bolesno mršava kao Aleks ili normalno mršava? Molim usporedbu tijela njih dvije.
Mrsava je dosta, ali ni blizu anoreksije kao Aleks
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh