CRNA LISTA - Sve županije

Manga

Well-known member
Ovo je tema koja definitivno nedostaje ovdje . Uvijek mi je žao da se ružno piše o nekom , ali pokušat ću ublažiti izričaj .

Mislim da je nedopustivo dogovoriti termin , dovući klijenta preko cijelog grada i onda ostaviti na cesti da zivka , a ona se ne javlja i onda blokira broj .

Ovo je ista ekipa , možda i ista cura.

1. Crnka Tea 24
tel:+385995943959

Ema
tel:+385995944532


Pazite ovo vam je ista zvjerka , dovuče vas do Trumbićeve 8, dođete u dogovorno vrijeme i zajebe . Sad vidim da radi na dolaske , ali radi i u svom prostoru . Jako neodgovorna , bahata i čudi me da ju već netko nije raskrinkao.

Mislim čak i ovaj oglas da je njezin .



tel:+385924076452
 
posljednja izmjena:
2. Elena x
tel:+385996962947

Ova me zajebala 2 puta , Trakošćanska , napisao bi i broj , ali koga zanima u pp.
Treći put me nije zajebala jer sam došao do nje s 3-ćeg broja , poslao u PM i okret i odlazak . Morao sam vidjeti kakvo to moralno smeće mora biti da tako zajebava ljude.
Ako se dođe u dogovoreno vrijeme i ako je zauzeta, pa napiši poruku, ispričaj se čovjeku i sve u redu .
 
Marijazagrebzagreb@gmail.com ili Marija *****, dogovorili mjesto i vrijeme i dođem ja u trnavu, ulicu zaboravih i čekam, čekam i nema je, bez veze se vozio do trnave, cura je jako nepouzdana i onda je još i bahata, ...
 
posljednja izmjena od urednika:
3. Maserka 37

tel:+385917538451

Žena je prevarantica , godine kasne 40- te , slike nisu njezine . Vitka je , ali sva koza visi na njoj kao da je ubrzano mršavila pa ostalo sve visiti . Cica nema, guzica 2 plivadona.
E sad ono najbolje , tihi i umiljati glasić , misliš taj glas i slike , mora biti nešto solidno pogotovo jer traži 400 za jebenu masazu kao B2B , a nema veze s B2B .
Legnes na stol ona kao malo tracka s baby uljem , skine kao grudnjak jer si joj bas simpatičan , gaćice ne skida , ručni HE bolje da nije ni radila jer nema pojma .
Na kraju masaže joj kažem , mala zašto zajebavas ljude, ja jako dobro znam sto je B2B masaža , onda ju bilo sram i kaže , evo Vratit ću ti 50 kn , ma reko obrisi si guzicu s 50 kn i djenja .
 
Marijazagrebzagreb@gmail.com ili Marija *****, dogovorili mjesto i vrijeme i dođem ja u trnavu, ulicu zaboravih i čekam, čekam i nema je, bez veze se vozio do trnave, cura je jako nepouzdana i onda je još i bahata, ...
I onda se dogodi da bahata gospodična šalje meni poruku. Citiram: "Alo kretenu retardirani nemoj da ja tvoje ime javno napisem, itd itd, kao prvo mene nitko ne čeka duze od 4, 5 min, nemoj srat, kao drugo ja i ti smo imali dogovor za pusenje, ja udem u auto, kralj neće pusenje nego bi dir, vozao se i dao bi mi lovu za to, nemoj srat jer dobro znas sta je istina, a bahata san samo prema takvim debila kao sta si ti, koji ne postuju dogovor, lijep pozdrav" Znači to je njezin izričaj, vrijeđanje govori njenom kvocjentu inteligencije, što je najgore još me i zamjenila s nekim, slobodno moje ime javno objaviš, ali mi se ni sreli nismo jer ja sam uzalud čekao ali ništa nisam dočekao :(
 
I onda se dogodi da bahata gospodična šalje meni poruku. Citiram: "Alo kretenu retardirani nemoj da ja tvoje ime javno napisem, itd itd, kao prvo mene nitko ne čeka duze od 4, 5 min, nemoj srat, kao drugo ja i ti smo imali dogovor za pusenje, ja udem u auto, kralj neće pusenje nego bi dir, vozao se i dao bi mi lovu za to, nemoj srat jer dobro znas sta je istina, a bahata san samo prema takvim debila kao sta si ti, koji ne postuju dogovor, lijep pozdrav" Znači to je njezin izričaj, vrijeđanje govori njenom kvocjentu inteligencije, što je najgore još me i zamjenila s nekim, slobodno moje ime javno objaviš, ali mi se ni sreli nismo jer ja sam uzalud čekao ali ništa nisam dočekao :(
Ja ne znam ko lud uopce ide kod te trebe? Pa prije bi spalio pare nego dao njoj.. Em sto je odvratna em sto je bahata
 
Ja ne znam ko lud uopce ide kod te trebe? Pa prije bi spalio pare nego dao njoj.. Em sto je odvratna em sto je bahata
+1

Mala se s potencijalnim klijentima posvađa još u samom oglasu.
Stvarno ne znam zašto bi netko htio dati lovu da ga stavi između gornje i donje čeljusti neurotične seljančure.

Ako ću plaćat, onda ću platit ugodno provedemo vrijeme, a ne da bih pokraj neke frustrirane nesretnice morao hodati po jajima kako joj ne bih dao povod za durenje.

Ne kužim zašto joj likovi titraju, mala je vreća za pražnjenje jaja i dok se ne nauči ponašati, treba je upravo tako i tretirati.
 
Evo jedno iskustvo od danas, ne znam kakvo iskustvo imate s njom ali, zvao sam teu kruge, dogovorimo se, dodem ispred ulaza iskljucila mobitel.
onda sam zvao onu malu "uzmi mene" da nisam dolazio bezveze hahah
 
I jesi je uzeo? Kakva je?
a ono, oko 30 godina, taman ten, solidne cice, cak ne izgleda lose cura jedino je malo pristava u faci al ajd nasminka se pa se ne vidi toliko. cudi se kurcu ko pura dreku, pusenje tak tak (2.5/5), solidna akcija.. mozda malo spaljena jer kaze izvadi ga iz mene kad ces morat svrsit pa mi je pricala kako joj je jednom puknuo kondom i onda me pita nakon kolko bi mogla osjetit da je trudna. uglavnom, jebo sam i gore, jebo sam i bolje. za probat svakako, a dal cu ponovit.. vidit cu
 
3. Maserka 37

tel:+385917538451

Žena je prevarantica , godine kasne 40- te , slike nisu njezine . Vitka je , ali sva koza visi na njoj kao da je ubrzano mršavila pa ostalo sve visiti . Cica nema, guzica 2 plivadona.
E sad ono najbolje , tihi i umiljati glasić , misliš taj glas i slike , mora biti nešto solidno pogotovo jer traži 400 za jebenu masazu kao B2B , a nema veze s B2B .
Legnes na stol ona kao malo tracka s baby uljem , skine kao grudnjak jer si joj bas simpatičan , gaćice ne skida , ručni HE bolje da nije ni radila jer nema pojma .
Na kraju masaže joj kažem , mala zašto zajebavas ljude, ja jako dobro znam sto je B2B masaža , onda ju bilo sram i kaže , evo Vratit ću ti 50 kn , ma reko obrisi si guzicu s 50 kn i djenja .
To na slici je Anna Kostkowska, samo kaj joj je zamutila facu, ima je na twitteru i OnlyFansu. Nije to meni bas u redu da stavljaju tudje slike, pogotovo necije privatne. Jel i to mozemo stavljat ovdje na crnu listu ili kao upozorenje, ak naletim da je neka staviua tudje fotke?
 

Maja atraktivna djevojka 26 g. , pruža vrhunsku masažu​

Žena se oglašava na plavom oglasniku i ima oglas koji je aktivan od 29.06.2021
Zovem, javi se, može dogovor, može, dogovorimo vrijeme, koja je adresa, kao javi se kad si u Selskoj ( još si mislim selska je dugačka od jaruna do črnomerca ) dođem na nadvožnjak na selskoj, sparkiram se i zovem, ne javlja se, isključila mob, ...
Znači dotična dama je nepouzdana, ne možeš biti ziher ako dogovoriš susret da će do njega i doći, ...
 

Žena se oglašava na plavom oglasniku i ima oglas koji je aktivan od 29.06.2021
Zovem, javi se, može dogovor, može, dogovorimo vrijeme, koja je adresa, kao javi se kad si u Selskoj ( još si mislim selska je dugačka od jaruna do črnomerca ) dođem na nadvožnjak na selskoj, sparkiram se i zovem, ne javlja se, isključila mob, ...
Znači dotična dama je nepouzdana, ne možeš biti ziher ako dogovoriš susret da će do njega i doći, ...
 
Izbjegavajte!!!
Simpaticna preko telefona, dogovorim masazu i dodem u Spansko, blizina Antunovica, u stanu mi odma ocitala bukvicu, legni, pocela me masirati, malo malo pa kao plese, uvrce se bezveze, smijes dirati pa nesmijes, nije psihicki bas stabilna, ustao se i otisao, prije toga me izvrijedala bez razloga, 300kn pola sata, nikad vise
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh