Bucka Olivera

Decki pa kaj je vama jel vi vidite na kaj to lici pa da mi ona jos plati nebi ju jebao,pa nisam mislio da mozete na takve debele kravetine spast,i jos udara se bez gumice i ko zna kaj sve radi,radi debele kravetine kaj ces joj dat 20 eura i popusit kakvu bolest,na šta sve ljudi mogu spast,pre strašno
 
Decki pa kaj je vama jel vi vidite na kaj to lici pa da mi ona jos plati nebi ju jebao,pa nisam mislio da mozete na takve debele kravetine spast,i jos udara se bez gumice i ko zna kaj sve radi,radi debele kravetine kaj ces joj dat 20 eura i popusit kakvu bolest,na šta sve ljudi mogu spast,pre strašno
Ja nisam isao kad sam vidio slike, sam odusatao tko hoće neka ide.
 
Evo
screenshot_20230829_192606_whatsapp-jpg.7164
 

Prilozi

  • Screenshot_20230829_192606_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20230829_192606_WhatsApp.jpg
    703,9 KB · Pregleda: 1.475
Jebote pa ja radim 2 minute od Bistranske, možda sam je i vidio 🤪
Kad je ovo objavljeno? Jel to stari oglas? I kak to da javno objavljuje adresu? Koliko cura ima godina otprilike?
Molio bih te samo par informacija, ili od nekog drugog iskusnijeg tko je koristio te usluge...
Bez kondoma sigurno neću uzeti, a za prvi put bi išao na pušing i drkanje...15 eura je savršeno, pa za to ne možeš ni kilu mesa kupit.
Kako može cijela noć s kondomom biti skuplja nego bez kondoma?
Moram li ja kupiti kondome ili ih ima ona?
Ako piše da radi do ponoći, kako onda može biti od 22-06?
Kaj znači sve dozvoljeno osim analnog? Jel uključuje maženje i ljubljenje?
Što se točno može raditi cijelu noć? Kako provesti to vrijeme?
Ispričavam se na puno pitanja ali prvi put mi je. Ako se javi i ako je fakat 15 eura, idem. A ako mi se svidi uzet ću ušteđevinu i riskirat 100 eura za cijelu noć. Jednom se živi.
 
Jebote pa ja radim 2 minute od Bistranske, možda sam je i vidio 🤪
Kad je ovo objavljeno? Jel to stari oglas? I kak to da javno objavljuje adresu? Koliko cura ima godina otprilike?
Molio bih te samo par informacija, ili od nekog drugog iskusnijeg tko je koristio te usluge...
Bez kondoma sigurno neću uzeti, a za prvi put bi išao na pušing i drkanje...15 eura je savršeno, pa za to ne možeš ni kilu mesa kupit.
Kako može cijela noć s kondomom biti skuplja nego bez kondoma?
Moram li ja kupiti kondome ili ih ima ona?
Ako piše da radi do ponoći, kako onda može biti od 22-06?
Kaj znači sve dozvoljeno osim analnog? Jel uključuje maženje i ljubljenje?
Što se točno može raditi cijelu noć? Kako provesti to vrijeme?
Ispričavam se na puno pitanja ali prvi put mi je. Ako se javi i ako je fakat 15 eura, idem. A ako mi se svidi uzet ću ušteđevinu i riskirat 100 eura za cijelu noć. Jednom se živi
 
Cek jel taj cjenik kaj si stavio jel ona nama to placa kaj ju ides jebat ili??Jel kak je cura ogranicena u glavi i kak izgleda ona bi nama morala placati kaj ju ides karati
 
Jebote pa ja radim 2 minute od Bistranske, možda sam je i vidio 🤪
Kad je ovo objavljeno? Jel to stari oglas? I kak to da javno objavljuje adresu? Koliko cura ima godina otprilike?
Molio bih te samo par informacija, ili od nekog drugog iskusnijeg tko je koristio te usluge...
Bez kondoma sigurno neću uzeti, a za prvi put bi išao na pušing i drkanje...15 eura je savršeno, pa za to ne možeš ni kilu mesa kupit.
Kako može cijela noć s kondomom biti skuplja nego bez kondoma?
Moram li ja kupiti kondome ili ih ima ona?
Ako piše da radi do ponoći, kako onda može biti od 22-06?
Kaj znači sve dozvoljeno osim analnog? Jel uključuje maženje i ljubljenje?
Što se točno može raditi cijelu noć? Kako provesti to vrijeme?
Ispričavam se na puno pitanja ali prvi put mi je. Ako se javi i ako je fakat 15 eura, idem. A ako mi se svidi uzet ću ušteđevinu i riskirat 100 eura za cijelu noć. Jednom se živi.
Ej, prijatelj, pa ak ti je tak blizu posla onda ju odi roknut za vreme gableca, čuj, to ti dodatno spušta cjenu... A kaj se tiče ljubljenja i maženja, gotovo sam siguran da će mlada dama pristati, a to da neda u guzicu nije u redu!
 
A kad se još uračuna nadolazeća inflacija šteta je još i veća!
Šteta tek nastupa ako budeš lud kao što sam bio ja.Posjetio dotičnu na ulazu u dvorište vas snima kamera diskrecija 0 bodova Dolazim pred vrata iznutra se dotična dere uđi idem unutra u taj svinjac ona gola gledam u nju malo napaljen jebao sam puno i gori od nje iskreno nije mi baš izgledala toliko loše .Pita me hoćeš sa ili bez zaštite velim sa kaže 20 velim ok mogu se malo oprati veli meni ne smeta može i tak ok sjeda na krevet mislim si sad kad sam već tu popuši ga i to je to Pušenje tak bilo je i gori za puno veću cijenu Svršio po faci samo se obrisala i to je to Jebao sam po Africi od Maroka Tunisa Alžira po javnim kućama ali ovo je puno gore tako da razmislite vi Koi se ljubite i koji ju karate bez zaštite.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh