Bucka Olivera

Frende, kad nemaš ni za kruh onda je dobro i to, a ljubljenjem ionako ne možeš pobrat nikakvu boleštinu. Sutra ju zovem obavezno i nadam se da radi popodne. Ovu priliku treba iskoristit, ne znam jel postoji išta jeftinije.
 
Na whatsappu joj piše da daje instrukcije i piše diplomske radove. Očito taj broj više nije aktivan ili ga koristi neka druga cura. Sumnjam da bi se fakultetski obrazovana djevojka bavila ovim poslom i to još za tu cijenu.
 
Na whatsappu joj piše da daje instrukcije i piše diplomske radove. Očito taj broj više nije aktivan ili ga koristi neka druga cura. Sumnjam da bi se fakultetski obrazovana djevojka bavila ovim poslom i to još za tu cijenu.
Cura je, kao što je netko prije napisao, psihički poremečena....ima više simptoma, a jedan je umišljenost da puno toga zna, kao što je navela na watssup avataru (instrukcije, izrada diplomskog rada, seminarski radovi, dadilja isl)...Pa tko bi njoj dao da joj čuva dijete..ili radi diplomski rad... I sve to objavljuje na istom broju..i to i prostituciju!?....Očito nema posla, nitko ju neče za nikakav posao..pa se odala prostituciji..i to po mizernim cijenama.... Nekad je radila kao zaštitar, na ulazu u neku opčinu ili instituciju...ali očito da ni to više ne radi....
Sumnjam da ima završeno bilo kakvo više obrazovanje..
 
Bio sam kod nje, prije cca 4 mjeseca, nije imala prostor, u auto smo bili. Miris joj je loš, al vjerojatno zato jer je vani bila zima pa je bila debelo odjevena, a obleka joj vjerojatno u stanu i kuha kraj nje, kad kažem loš miris, mislim na loš miris odjeće, kad se skinula nije više bilo tog mirisa. Pušila i jahala, svršio u kondom, 20 eura vrijedi.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh