BRODSKO POSAVSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Dobro bez ljutnje... Evo citam stalno poruke i zaključio sam da ima djevojki u Brodu bas kao sto kazes samo nitko ne zeli podijeliti... Ja nazalost nemam niti jednu u Brodu a da imam podjeli bih ali zato imam u Zagrebu i tko hoce neka se javi i ja mu dam
Ajd posalji mi private neki info za zg veceras ako je ok. Inace sam iz SB ali sam veceras u ZG
 
Lohranne
Ova djevojka nije na slikama nešto ali uživo je anđeo... Jako dobro radi, pušenje bez kondoma ako ste čisti top, iako mi je ponudila i tuš. Sex besprijekoran i nema problema preuzeti inicijativu što mi malo baca na dominu. Sve u svemu, dečki PREPORUKA! 🙌🙌🙌
 
Bome neko ih u SB jebe, al očito nisu forumaši...

Ponuda je stalna i postojana, a po ovoj temi nikakvih iskustava, samo se babe i domaće traže (čitaj - ništa od toga)
 
Jel neko bio u Slavonskom Brodu sa ovima sa ege? javio sam se pojedinim i dvije su mi poslale istu lokaciju kakva slučajnost kontam da nije fejk😁😅
Nije fejk, ima ih u brodu samo npr meni se desilo da sam se dopisivao sa jednom i kada sam došao na vratima me dočekala neka druga, nije ni ona bila za baciti ali opet nije to ona koju sam dogovorio... To mi se desilo samo jednom a bio sam otprilike 5 puta
 
Od ovih sto su vam u Brodu trenutno, bio sam kod Milla-e i Sofia-e dok su bile u Osijeku.


Odlicne su, zajedno rade, na istoj lokaciji budu i rade i threesome 😊
Bil dale za 100e?
 
Ja sam iz Požege, isto moram platiti put pa tamo i popit nešto.
Sad, nadam se da imaju smještaj gdje ih karam. :D
Imaju da, obicno budu u jako dobrim apartmanima, imas tus i sve ostalo.

Ova crna je bas niza, mislim da ima tako 155cm kako pise a ova druga nema 170cm, vec sigurno 175cm.

Slucajno ako budes uspio spustiti cijenu, javi.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh