BRODSKO POSAVSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bio sam ja kod Simone i nervira me što stalno pričate picka ovo ono...
Prvenstveno ona je jako draga i kulturna cura, istina Bog oooodlična u svom poslu...zato dobro i radi.
Kod nje uvijek samo dobra iskustva i preporuke, prava je. Da nemam žene ženio bi je😅
Ona je bolesnik,kakva žena je u stanju sa svojim čovjekom prolaziti svaki dan pokraj nas,grleći i ljubakajući,a ovdje se prodaje za 50e. Kaže pune je do vrha, ljudi jeste vi normalni,rasadnik bolesti znači,nije ni čudo što je u bolnici iz koje i dalje kao radi.
 
Ona je bolesnik,kakva žena je u stanju sa svojim čovjekom prolaziti svaki dan pokraj nas,grleći i ljubakajući,a ovdje se prodaje za 50e. Kaže pune je do vrha, ljudi jeste vi normalni,rasadnik bolesti znači,nije ni čudo što je u bolnici iz koje i dalje kao radi.
Znači nije bitno što ona radi,kako izgleda i tko je, niti znate kakav tko križ nosi. Prema svakoj osobi treba imati dozu respekta i obzirnosti. Stvarno je lako suditi druge ali ima i ona druga strana medalje,a i u svoje ime,a i u ime većine forumaša mogu iskreno reći da smo svi imali svoje dobre i loše dane.
 
Znači nije bitno što ona radi,kako izgleda i tko je, niti znate kakav tko križ nosi. Prema svakoj osobi treba imati dozu respekta i obzirnosti. Stvarno je lako suditi druge ali ima i ona druga strana medalje,a i u svoje ime,a i u ime većine forumaša mogu iskreno reći da smo svi imali svoje dobre i loše dane.
Momak ti ne znas tko je ona,javi se u privat
 
Znači nije bitno što ona radi,kako izgleda i tko je, niti znate kakav tko križ nosi. Prema svakoj osobi treba imati dozu respekta i obzirnosti. Stvarno je lako suditi druge ali ima i ona druga strana medalje,a i u svoje ime,a i u ime većine forumaša mogu iskreno reći da smo svi imali svoje dobre i loše dane.
mogu samo reci top zena nema bolje u SB😁
 
I ti si klijent ili se nadas,sve mi to zapisujemo.
Nisam ti ja tipičan farmer iz Garčina, malo ti čitam postove,99% konobar ili još bolje šef jednog od kafića sa korza. Kao što rekoh dobra strana mi je da mi je teško dići živce, ali opet sa druge strane treba mi 2 sec da odem od 0 do doživotne. A saznati ću tko ste "vi"
Sad više nije problem Simona sad je postalo osobno.
 
Teski debilizam, svi redom, sama otvara nove racune i hvali samu sebe, ako ti je ona top cura, tvoja ljestvica je debelo u blatu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh