BRODSKO POSAVSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Cimam se sat vremena vozim do trga slobode 10 hahahhaa uplatim joj i naravno dodem tamo ..Karina a ne Katarina ...uzmem utoku odem na stan gore kaže baba ...sinko pogresna adresa ....samo ako citaju ti klosari...vidimo se uskoro garantujem
i sta bi, jesi rokno nekoga :) pa druze lik je mozda bio iz splita.. cemu se nadass..
 
ljudi moze neka preporuka ?
trebao bih za sutra neku damu da hoce doci u prostor
novac imam rijesen

Nacuo sam da na forumu ima neka Dragana iz SB
Dragana ako citas javi se u pp
 
Draganaaaa duso moja - javiiii seeee javiiii seeee
Simonice nebo moje - javiiii seeee javi seeee

Covjek ne moze jebat ovdje kada i ima novaca kod sebe

jel ima koja aktivna trandža u Brodu ?
sa finim silikonskim grudima i usnama
ispod 60 kg
izgleda da su bioloske zene sve pomrle od covid-a
 
Draganaaaa duso moja - javiiii seeee javiiii seeee
Simonice nebo moje - javiiii seeee javi seeee

Covjek ne moze jebat ovdje kada i ima novaca kod sebe

jel ima koja aktivna trandža u Brodu ?
sa finim silikonskim grudima i usnama
ispod 60 kg
izgleda da su bioloske zene sve pomrle od covid-a
a druze na kraju ces ti i peskira trazit.. :) drugo, drgana toi je simonina partnerka u poslu samo ne zele da ti daju broj ni kontakt...
 
a druze na kraju ces ti i peskira trazit.. :) drugo, drgana toi je simonina partnerka u poslu samo ne zele da ti daju broj ni kontakt...
ne treba meni peskir
Simona nije ispala fer prema meni i o tome se radi na kraju dana
kaze jebao bi a nemas novaca
e pa imam novaca
nemam pojma da li se pitala imam li novaca dok sam joj kupovao nakit kojeg sam platio koliko i jednu rundu
u detalje ne zelim ici jel izbiti ce treci svijetski rat
ona da hoce mi ovo mozemo rijesiti bez problema ali njezin "ponos" joj to ne dopusta ocigledno

Simona : procitaj PP opet mozda ti bude jasnije
 
Joj kakav crni nakit ...kupio mi dva komada bižuterije dok sam mislila da si normalan
...joj....pa tebi stvarno nije dobro u glavi al ajd....dobro ti je dardan rekao.
 
Joj kakav crni nakit ...kupio mi dva komada bižuterije dok sam mislila da si normalan
...joj....pa tebi stvarno nije dobro u glavi al ajd....dobro ti je dardan rekao.
a po cemu ja to nisam normalan ?
i ta bizuterija me kostala
sta ocekujes dijamante od 6000 karata ?
i ne, ne zelim rat ovdje
i ne zelim se prepirati s tobom
znas sve o meni a ja sve o tebi
vec budi osoba i odgovori na PP
kazem ovo se moze rijesiti da se ostavis svog ponosa
 
Budi osoba i prestani me stalkat i proganjat. Zbogom.
nitko tebe ne stalka niti proganja !
vec to sto siris glasine neistinite o meni svojim dragim drugaricama radodajkama koje onda ne zele imati posla samnom samo zato da mi napakostis je drugi par opanaka
to je vec osobno
a ja sam se prema tebi odnosio korektno cijelo vrijeme i trpio tvoje suptilne uvrede jel izbora nisam imao
kad tad je moralo izletiti iz mene

sada ti ne zelis vise
Dragana ne zelis posto si ju ti ubijedila na najbolji moguci nacin u sto vjerujem jel kada si ljuta ti kontrole nemas
 
Ponovio prekjučer bio sa Simonom, 2 sata. Došla lijepa, sređena, mirišljava cura. Sex je bio fantastičan, probali sve poze...pušila mi ga je svemirski....anal odličan...potpuno GFE. Preporučam!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh