BRODSKO POSAVSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Hhahaha cao ljudi ...Katarina Sb ...pa ja sam poduvao ...dodem iz Beograda vamo u Slavoniju crnim poslovima na dva tjedna ...dosadno sjedim u stanu dva tjedna para ko drva i zovem ..prva se javi sve kaze Moze sve sto sam pitao ..ok ..samo mi nije jasno kako bre bonovi...u BG naručim kavu i prije kave dodes mi treba ..razmišljam ma ko ga jebe to su samo pare..
 
Cimam se sat vremena vozim do trga slobode 10 hahahhaa uplatim joj i naravno dodem tamo ..Karina a ne Katarina ...uzmem utoku odem na stan gore kaže baba ...sinko pogresna adresa ....samo ako citaju ti klosari...vidimo se uskoro garantujem
 
Hhahaha cao ljudi ...Katarina Sb ...pa ja sam poduvao ...dodem iz Beograda vamo u Slavoniju crnim poslovima na dva tjedna ...dosadno sjedim u stanu dva tjedna para ko drva i zovem ..prva se javi sve kaze Moze sve sto sam pitao ..ok ..samo mi nije jasno kako bre bonovi...u BG naručim kavu i prije kave dodes mi treba ..razmišljam ma ko ga jebe to su samo pare..
I lagano si ostao bez para? :)
 
Hhahaanha..jjebes pare meni nisu problem ..ja sam dosao vamo da odradim posao i ode nazad u bg..sjedim u jebenom stanu dva tjedan ..ispizdio ..koji kurac se dešava kod vas da se covek ne Moze zezati za pare ..nevudeno
 
Cimam Makra 60 brojeva sto sam pokupio ..sve neki bonovi neke uplatnice STA ja znam ...ja Kazem ..dam ti 5000 za 3 sata kada se vidimo ...i nece ni jedna....nema vamo kod vas toga ...ja mislio da smo mi u BG sjebani ali ovo samo Jos nisam vidio ...hhahaha eto ekipa )))
 
E sad Jos zamisli da sam otresao kamagru ili nešto slično prije ....mislim da bi nastradala ona baba na naplatnim kucicama hahhaja
 
Ma da bre ..sta nije jasno ...ja sam vamo iz bg dosao poslom....jebe mi se za pare samo da vi tu ne naletite jer sam i ja nekada radio za par sto evra placu...pa znam kako bi mi bilo hahhaha
 
Nikad se nisam sreo s tim zajebancija ...Reko bas me boli samo daj ....jedino sto moram da se cimam iz vk do broda a nebih bas smio da se vozam....
 
Znaci svaki dan ubijam telefon ..zovem tražim dajem koliko god ....ma nema trika...bonovi ili neki racun aircash hahaha...ubi me dosada ..mislim da cu pitati ovu iz zgrade sto seta psa svaki dan hahhahaha
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh