BRODSKO POSAVSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ege,ege i ege. Pokušao dogovoriti s jednom i ništa,probam drugu isti način pisanja,iste poruke,u detalj isti odgovori. Iste adrese. Probam sutradan,dogovorimo se za 20.00 sati,ali sad je druga adresa,dođem tamo i ništa. Nakon par dana je treća adresa tako da ne morate trošiti vrijeme,čisti fake
 
Ege,ege i ege. Pokušao dogovoriti s jednom i ništa,probam drugu isti način pisanja,iste poruke,u detalj isti odgovori. Iste adrese. Probam sutradan,dogovorimo se za 20.00 sati,ali sad je druga adresa,dođem tamo i ništa. Nakon par dana je treća adresa tako da ne morate trošiti vrijeme,čisti fake
Nije fejk nego si ti spaljen ocito nemozes dogovoriti bio sam barem sa 10 cura sve top iskustvo vecinom su isti stanovi zenske se izmjenjuju ali trebas bi normalan lik bez glupih pitanja i slicno pa ces viditi
 
Da barem kazem a ti vjeruj ili ne bas me briga prijatelju, napisao sam to za nekoga koga zanima i tko ce otic vi drkadije samo pisete bezveze ovdje i zajebavate cure i nas vamo po forumu sto pitanja komplicirate javis se curi dogovoris odes jebes i kuci
sve to ok, ali kroz brod u 10 godina nije proslo 10 cura.. retarde zivimo i mi drugi u brodu ne pricaj gluposti
 
u brodu si bio sa 10 cura sa ege?! ne lazess nas sebe lazes
sve to ok, ali kroz brod u 10 godina nije proslo 10 cura.. retarde zivimo i mi drugi u brodu ne pricaj gluposti
Ma dobro sve pet prijatelju nisam to rekao da bi se pohvalio bilo ih je i vise s tim da sam ja skuzio tek nedavno da su pocele dolaziti u brod samo zbog ovakvih bisera kao sto je taj kojem sam odgovorio ce prestat dolazit,drkadije imaju previse pitanja i samo sjebu za termin,zamisli filozofiju dogovoriti si kurvu i otic jebat on treba pomoc na forumu tko hoce ici njemu lako a uvijek se na vratima mozes okreniti, samo ovi sto ispituju ovdje ni ne idu nigdje vecina zato sam mu tako napisao a ti budi ljubomoran i dalje, lijep pozdrav i svako dobro
 
Dečki, je li tko bio kod babe iz Broda? Nitko nije konkretnu recenziju napisao, svi ju nešto spominju, a nitko nije napisao svoje iskustvo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh