BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Dogovor ide preko WP, ništa komplicirano, imaš primjer dijela komunikacije u mom postu. Kad dogovoriš termin poslat ce ti adresu, ili otprilike gdje je. Dođeš na lokaciju, javis da si tu, onda ces dobiti tocnu uputu gdje je, neke cak pošalju kratki video, Rita ne, vec ces dobiti tocnu adresu, a na lokaciji na koji parlafon da zvonis. Lovu dajes njoj unaprijed, bez brige trazit ce ona. Sve one imaju zalihu kondoma, ali nije lose da imas svoje, one koji ti najbolje pašu. E sad ovo za broj svrsavanja najbolje da dogovoriš prije. Ako uzmes sat trebalo bi biti ukljuceno 2 svrsavanja, neke daju neograniceno, koliko god mozes u dogovorenom vremenu, ali opet sve to ugovori prije, kao i sto tocno zelis, ljubljenje,oral bez, svrsavanje po tjelu, u ustima, licu, anal,.....
Puno hvala na odgovoru, dogovorio sam za danas. Mošeš li mi reći tko me gore dočeka, jel ima nekakav security ili direktno njoj dajem novce? Malo me strah da mi ne bi oteli mobitel / novčanik. Također, po tebi, koji su kondomi najugodniji? I je li moguće ikako išta snimiti / slikati, bi li bilo kakvih problema?

I čisto FYI za Ritu, provjerio sam i moguća su 2 cumshot-a za neke koji su zainteresirani, Rita ostaje još samo danas.
 
Puno hvala na odgovoru, dogovorio sam za danas. Mošeš li mi reći tko me gore dočeka, jel ima nekakav security ili direktno njoj dajem novce? Malo me strah da mi ne bi oteli mobitel / novčanik. Također, po tebi, koji su kondomi najugodniji? I je li moguće ikako išta snimiti / slikati, bi li bilo kakvih problema?

I čisto FYI za Ritu, provjerio sam i moguća su 2 cumshot-a za neke koji su zainteresirani, Rita ostaje još samo danas.
Obično su same u stanu njoj daješ pare. Za kondome ne znam ni ja to posto ja nisam imo kondome sa sobom . Ovo za snimanje slikanje kolko znam obično ne daju da ih se snima, a ne vidim poantu zasto bi netko snimao seks s kurvom.
 
Sutra planiram otići do Rite u Zagrebu, prvi mi je puta i ako nije problem iz vaših iskustava imam nekoliko pitanja... kakva je procedura što se tiče dolaska?, kome dajem novce?, što ako svršim prije no što istekne sat vremena? je li bolje da sam kupim kondome i ako da, koje preporučate? Sorry na gnjavaži, svaka preporuka je dobro došla :)

Teoretski ne trebaš nosit kondome al ove latine znaju imat nekakve premale kondome. Već mi se to desilo s dvije cure a nisam nešto prejterano obdaren.
 
Puno hvala na odgovoru, dogovorio sam za danas. Mošeš li mi reći tko me gore dočeka, jel ima nekakav security ili direktno njoj dajem novce? Malo me strah da mi ne bi oteli mobitel / novčanik. Također, po tebi, koji su kondomi najugodniji? I je li moguće ikako išta snimiti / slikati, bi li bilo kakvih problema?

I čisto FYI za Ritu, provjerio sam i moguća su 2 cumshot-a za neke koji su zainteresirani, Rita ostaje još samo danas.
Nece ti nitko nista oteti, al uglavnom niti dati da,snimas. Kondomi meni najbolji su oni LELO HEX imas ih u DM-u
 
Nece ti nitko nista oteti, al uglavnom niti dati da,snimas. Kondomi meni najbolji su oni LELO HEX imas ih u DM-u
Da nemoj snimat. Sve one traže diskreciju a tražiš je sigurno i ti. Samo respect prema damama. Ako pak misliš snimat to moraš prethodno dogovorit i platit. Sjećam se da mi je jedna u Amsterdamu tražila 50 eur za 15 min suck&fuck i još 100 ako hoćeš snimat. Bio sam mlad i htio sam uspomenu ali tih 100 eur sam pojeo popio i naravno popušio.
 
Prvo bih se svima zahvalio na prijedlozima, pogotovo za kondome je ispalo super kaj sam uzeo svoje. Mala ja vjerujem da stvarno ima 19 godina prema tijelu, u faci je malo zajebano, ali i dalje super. Ima izuzetno niježno tijelo i ono malo masnog joj jako dobro paše. Sise i guza jako dobri, skroz je obrijana. Neki redoslijed je bio oral bez + deepthroat > cowgirl > reverse cowgirl > doggy > svršio prvi puta > malo popričali > ponovno oral bez + deepthroat > missionary > jedna noga gore na boku > dvije noge gore (tu me zatražila da ju počnem gušiti s jednom rukom što me jako napalilo) > skinio kondom > titty fuck > oral bez + deepthroat > sitting cowgirl > spooning > ja on top nju s raširenim guzovima dok je na trbuhu sa skupljenim nogama (izgleda brutalno dobro) > ponovno blowjob + deepthroat bez > na kraju malo duži doggy i svršio sam po leđima. Iskoristio sam svih sat vremena skupa s tuširanjem. U pozicjiama u kojim je mogla, ljubila se i dopuštala je stalno da joj ližem sise i vrat i diram cijelo tijelo... uglavnom baš sam se nauživao tih sat vremena i ne mogu vam se zahvalit za prijedlog kondoma jer sam ovako iskoristio 4, a inače bih morao samo 2. I da, inače je 1550kn, ali sam odmah na početku reko da ne mora vraćati 50kn, možda je pomoglo :D

Pitao sam ju za slike / snimku, odbila je dosta simpatično, možda bi se dalo, ali nisam htio bez njezinog odobrenja.

Edit: Isprike na podužem postu, ali i sam sam se htio podsjetiti kaj se sve desilo, odlično potrošenih sat vremena. Preporučam ako bu se vraćala ikad.
 
Prvo bih se svima zahvalio na prijedlozima, pogotovo za kondome je ispalo super kaj sam uzeo svoje. Mala ja vjerujem da stvarno ima 19 godina prema tijelu, u faci je malo zajebano, ali i dalje super. Ima izuzetno niježno tijelo i ono malo masnog joj jako dobro paše. Sise i guza jako dobri, skroz je obrijana. Neki redoslijed je bio oral bez + deepthroat > cowgirl > reverse cowgirl > doggy > svršio prvi puta > malo popričali > ponovno oral bez + deepthroat > missionary > jedna noga gore na boku > dvije noge gore (tu me zatražila da ju počnem gušiti s jednom rukom što me jako napalilo) > skinio kondom > titty fuck > oral bez + deepthroat > sitting cowgirl > spooning > ja on top nju s raširenim guzovima dok je na trbuhu sa skupljenim nogama (izgleda brutalno dobro) > ponovno blowjob + deepthroat bez > na kraju malo duži doggy i svršio sam po leđima. Iskoristio sam svih sat vremena skupa s tuširanjem. U pozicjiama u kojim je mogla, ljubila se i dopuštala je stalno da joj ližem sise i vrat i diram cijelo tijelo... uglavnom baš sam se nauživao tih sat vremena i ne mogu vam se zahvalit za prijedlog kondoma jer sam ovako iskoristio 4, a inače bih morao samo 2. I da, inače je 1550kn, ali sam odmah na početku reko da ne mora vraćati 50kn, možda je pomoglo :D

Pitao sam ju za slike / snimku, odbila je dosta simpatično, možda bi se dalo, ali nisam htio bez njezinog odobrenja.

Edit: Isprike na podužem postu, ali i sam sam se htio podsjetiti kaj se sve desilo, odlično potrošenih sat vremena. Preporučam ako bu se vraćala ikad.
Kod koje si bio na kraju i koje kondome si uzeo?
 
Prvo bih se svima zahvalio na prijedlozima, pogotovo za kondome je ispalo super kaj sam uzeo svoje. Mala ja vjerujem da stvarno ima 19 godina prema tijelu, u faci je malo zajebano, ali i dalje super. Ima izuzetno niježno tijelo i ono malo masnog joj jako dobro paše. Sise i guza jako dobri, skroz je obrijana. Neki redoslijed je bio oral bez + deepthroat > cowgirl > reverse cowgirl > doggy > svršio prvi puta > malo popričali > ponovno oral bez + deepthroat > missionary > jedna noga gore na boku > dvije noge gore (tu me zatražila da ju počnem gušiti s jednom rukom što me jako napalilo) > skinio kondom > titty fuck > oral bez + deepthroat > sitting cowgirl > spooning > ja on top nju s raširenim guzovima dok je na trbuhu sa skupljenim nogama (izgleda brutalno dobro) > ponovno blowjob + deepthroat bez > na kraju malo duži doggy i svršio sam po leđima. Iskoristio sam svih sat vremena skupa s tuširanjem. U pozicjiama u kojim je mogla, ljubila se i dopuštala je stalno da joj ližem sise i vrat i diram cijelo tijelo... uglavnom baš sam se nauživao tih sat vremena i ne mogu vam se zahvalit za prijedlog kondoma jer sam ovako iskoristio 4, a inače bih morao samo 2. I da, inače je 1550kn, ali sam odmah na početku reko da ne mora vraćati 50kn, možda je pomoglo :D

Pitao sam ju za slike / snimku, odbila je dosta simpatično, možda bi se dalo, ali nisam htio bez njezinog odobrenja.

Edit: Isprike na podužem postu, ali i sam sam se htio podsjetiti kaj se sve desilo, odlično potrošenih sat vremena. Preporučam ako bu se vraćala ikad.
Ovo je jedan od rijetkih koji kaže "sutra planiram otić" i onda fakat i ode :D
Svaka čast za recenziju.
 
posljednja izmjena:
Bio sad kod Annie sa EGE:
130 za pola sata
Apartman u centru grada, neki bivši dućan u prizemlju, unutra na galeriji krevet a do plafona cca 120 cm tako da se treba paziti da vas plafon ne nokautira
Cura je ok, ništa umjetno na njoj kao na slikama. Malo rustikalnija uživo.
Sve radi ok osim što se sa malo manje energije ljubi.
Engleski gora od Jadranke Kosor. Nema silikona ni tetovaža izrazitih. Mlada. Ok iskustvo. E i policija ih je posjetila u Zg pa zato profil ne drži cijelo vrijeme otvorenim.

 
Ove dvije su Čehinje, pa recimo da spadaju u ovu temu, barem po Slavenskom porijeklu.

Bio s obe

zanimljivo iskustvo
Pušenje s kondomom i bez ljubljenja, žao mi sad šta nisam nadoplatio za to dvoje 40 eur tražile
150 eur pola sata njih dvije
prvo pušenje zajedno napeto ih gledati kako ga skupa obrađuju
pa ja njih lizanje, prstenjačenje, jednu pa drugu, malo lizao sise jednoj pa drugoj, pa picu, pa opet ispočetka, pa jebao jednu pa drugu, pa opet prvu i tako se mijenjao, promjene poza, na leđima, pa zguza pa jahanje... Sigurno se mijenjao jedno 10 ak puta.
na kraju svršio jednoj po sisama
ženske ko sa slika, malo jače, plava jača ima droba i guzicu, al ok to sve stoji mlada pa nategnuto, ne visi.
Iako mi se po slikama više sviđala smeđa, plava mi je bila bolja, više sudjeluje i neki opaki pogled dok se jebe, baš me palilo. Ono gledala me ispod obrva a u očima sam čitao jebi me!
Za 150 eur jako ugodno iskustvo i svakako bi ponovio.
Drugi bi put svakako doplatio za ljubljenje volim se ljubiti i to bi mi bio doživljaj ljubiti se sa dvije, s i za pušenje bez, al jbg nisam ponio još novaca, žao mi sad.

Imaju i pojedinačne oglase.
Smeđa je kao na slikama s pojedinačnog oglasa frizura neki dredlocsi

 
Nisam bio kod cura iz ove dvije agencije, ali sam se raspitivao za dvije cure. U oba slučaja sam dobio odgovor da ta cura nije slobodna te su mi ponudili neku treću curu.
I ta ponuđena je na slikama bila OK al ne volim takav način komunikacije i zavlačenja te nisam koristio njihove usluge.
 
Već sam odustao a sad me intrigira opet,
Jasno ti je na EGE Split da su Megan i Meg iste osobe? Bilo je tako već par primjera
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh