BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


1h 200€.

Prvih 15 min kad sam to svrsio bilo sve super. Al onda nakon tog prvog pucnja nes zenska stalno po mobu krenula prckat, nezaintesirana full, neda sve poze, vjv bila umorna vec( i ova opet isfo ima onu pizdariju kao kad platis 1h, ri zapravo mozes jebat 45min a ne 1h to mi je retardirano).

Naljutio se krenuo se oblacit i trazim 50% love natrag jer sam bio 30 min ukupno. Krenula srat kao 150€ pol sata je, ja joj uzmem mob krene cmizdrit i onda trazim lovu i na kraju mi dala sve hahaha, ono hvala ti hahahahahha. A mislim da nije bila tak retardirana bilo bi sve lk nebi spusila tih 200€.
Oko čega raspravljate? Tip piše ono što je htio da uradi a nije imao muda. Vrerovatno je podvio rep. Jedino šta mu vjerujem da je usluga loša.
 
Ako budeš išao pitaj dokle ostaje u Zagrebu
Bio danas kod Gia (lokacija Petrinjska). Kako sam imao velika očekivanja prema onome što je napisano ovdje - apsolutno sve potpisujem 10/10 !!

Od dočeka u crnoj haljinici, izgleda, šminke, ljubljenja, općenito angažmana .....meni u razini Villacha.... nema se šta pametno dodati - Gia se jebe - za medalju !!

Kaže da ostaje mjesec dana u ZG, već vidim da ću morati još bar jednom na tretman kod nje !
 
Bio danas kod Gia (lokacija Petrinjska). Kako sam imao velika očekivanja prema onome što je napisano ovdje - apsolutno sve potpisujem 10/10 !!

Od dočeka u crnoj haljinici, izgleda, šminke, ljubljenja, općenito angažmana .....meni u razini Villacha.... nema se šta pametno dodati - Gia se jebe - za medalju !!

Kaže da ostaje mjesec dana u ZG, već vidim da ću morati još bar jednom na tretman kod nje !
yeeep, boginja....

meni skoro svaki sljedeći put bilo sve bolje....

ma ostat će ona tu.... ako i ne ode....vratit će se... sviđa joj se Hrvatska i mislim da ona ima posla u ZG....
 
Bio danas kod Gia (lokacija Petrinjska). Kako sam imao velika očekivanja prema onome što je napisano ovdje - apsolutno sve potpisujem 10/10 !!

Od dočeka u crnoj haljinici, izgleda, šminke, ljubljenja, općenito angažmana .....meni u razini Villacha.... nema se šta pametno dodati - Gia se jebe - za medalju !!

Kaže da ostaje mjesec dana u ZG, već vidim da ću morati još bar jednom na tretman kod nje !
picku mater ovo kad vidim da se pise u svakom postu za kurvu koliko ostaje... ako je tako dobra neces to pisati picku mater. kao drugo gia nije tako dobra, osrednja kurva, osrednja face i tela
i ddnt want to speak negative about her, bit have fealing we have her pimps hia, so just warn
 
Kad pricate o Gii, bio sam prosle godine sve ok bilo.

Ali sad (ove godine) ne mogu dobiti termin, nema sanse. Najnormalnije pokusao dogovorit vrijeme i pitati do kad je u ZG, 0 bodova. Mozda sam na crnoj listi kod nje, zasto nemam pojma 🤷
 
Bio danas kod Gia (lokacija Petrinjska). Kako sam imao velika očekivanja prema onome što je napisano ovdje - apsolutno sve potpisujem 10/10 !!

Od dočeka u crnoj haljinici, izgleda, šminke, ljubljenja, općenito angažmana .....meni u razini Villacha.... nema se šta pametno dodati - Gia se jebe - za medalju !!

Kaže da ostaje mjesec dana u ZG, već vidim da ću morati još bar jednom na tretman kod nje !
Kaj je onda tako tesko zaljepiti link? Ti budu prsti otpali???

 
picku mater ovo kad vidim da se pise u svakom postu za kurvu koliko ostaje... ako je tako dobra neces to pisati picku mater. kao drugo gia nije tako dobra, osrednja kurva, osrednja face i tela
i ddnt want to speak negative about her, bit have fealing we have her pimps hia, so just warn
Nikad ne znaš možda i same imaju profile ovdje 🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh