BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Bio danas kod ove u ZG. Simpatična latina sa malo više kila nego na slikama pa ko voli da uhvati...Akcija onako, ništa specijalno, ali je veoma simpatična i ljubazna. Ne priča engleski, pa prevodilac radi posao, i lijepo smo popričali nakon sexa. Dogovarate susret sa pimpom po svemu sudeći pa da se ne iznenadite glupim porukama.

Ko voli punije cure preporuka, a i cijena je sasvim ok za uslugu koju nudi.
 

Katastrofa sve, nemojte ic, ja odusto nakon 5 min, neda nista, neda sve poze. Platio 200€ 1h, svadanjem dobio 100€ natrag.
Vrlo jednostavan recept kod izbora (ja tako odmah eliminiram više od pola kurvi): ne ići kod onih sa našim brojevima. To su većinom kurve koje ne ciljaju na stalne klijente, pa ih boli ona stvar za broj, jer u svakoj zemlji vade novu sim karticu. Dakle, ciljati samo na njihove prave španjolske, meksičke, brazilske i ostale brojeve, iz kojih se vidi da ne mijenju sim kada mijenjaju državu.
 
Vrlo jednostavan recept kod izbora (ja tako odmah eliminiram više od pola kurvi): ne ići kod onih sa našim brojevima. To su većinom kurve koje ne ciljaju na stalne klijente, pa ih boli ona stvar za broj, jer u svakoj zemlji vade novu sim karticu. Dakle, ciljati samo na njihove prave španjolske, meksičke, brazilske i ostale brojeve, iz kojih se vidi da ne mijenju sim kada mijenjaju državu.
Mogo bi to primjenjivat al inace nisam imo takvih problema
 
Fino, fino. Da, cijena za sat vremena izgleda vrlo dobro, s obzirom da ove tu nase babe naplacaju 80€ za pola sata... Mogao bih i ja ovu zensku posjetiti, iako mi izgleda da ima mozda prije 40g, a ne 30g.
Uzivo bolje zgleda. I ja sam si to mislio, al sam otisao i bogami nisam pozalio. Sve korektno radi, blowjob ubija, ne gledasat, engleski fino prica i kulturna je. Preporuka.
 

Prosli tjedan sam bio kod ove cure. Sad je u Splitu.
Cura je ful zgodna, slike su njene, malo doradjene.
Engleski li-la, dogovaras s managerom tako da treba provjeriti prije love sve sto si dogovorio. Meni je jedino odbila fingering tj. kao samo malo jer to ne radi. Inace ima 31, ali joj ne bi dao vise od 25. Super tijelo, prekrasne sise 3-, prekrasan picic. Pusenje fenomenalno, pokusava stalno i drkati, ali sam to otkantao. Jad mi je doslo da svrsim od pusenja, rekao sam joj da se prebaci na jaja. Sex je bio super. Svrsavanje po tijelu.
Apsolutna preporuka.
 

Prosli tjedan sam bio kod ove cure. Sad je u Splitu.
Cura je ful zgodna, slike su njene, malo doradjene.
Engleski li-la, dogovaras s managerom tako da treba provjeriti prije love sve sto si dogovorio. Meni je jedino odbila fingering tj. kao samo malo jer to ne radi. Inace ima 31, ali joj ne bi dao vise od 25. Super tijelo, prekrasne sise 3-, prekrasan picic. Pusenje fenomenalno, pokusava stalno i drkati, ali sam to otkantao. Jad mi je doslo da svrsim od pusenja, rekao sam joj da se prebaci na jaja. Sex je bio super. Svrsavanje po tijelu.
Apsolutna preporuka.

Cehinja? Mmm..
 
Vrlo jednostavan recept kod izbora (ja tako odmah eliminiram više od pola kurvi): ne ići kod onih sa našim brojevima. To su većinom kurve koje ne ciljaju na stalne klijente, pa ih boli ona stvar za broj, jer u svakoj zemlji vade novu sim karticu. Dakle, ciljati samo na njihove prave španjolske, meksičke, brazilske i ostale brojeve, iz kojih se vidi da ne mijenju sim kada mijenjaju državu.

Roxane ima hrvatski broj a žena je odlična. Tako da eliminiraš i one koje valjaju.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh