BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

uh dobro sam onda ja odlučio. Dvoumio sam se (za večeras) između nje i Vike (ne znam iz kojeg razloga, očigledno su nebo i zemlja hahhaha, al šta ćeš). Poslao sam poruku prvo toj Irini oko podneva jel slobodna u 10 navecer i dobivam hladno pa što se javljam sad, nek se javim u 9, ono ok, nisu svi iz zagreba. Srećom idem se javiti Vikici i dogovorim termin. I dobro je ispalo, Viki mi je super bila, nimalo lošija od latina. Lijepo je pušila bez, sva je glatka i u treningu, napeta, sise baš taman (što sam više u ovome, sve mi se više sviđaju ovakve sise), krenemo u cowgirl i jebate tako me nijedna nije zajahala, puknul sam valjda za 20 sekundi čak i manje, nisam još tako brzo nigdje svršil. Malo se mazili i pričali, donijela mi pol litre hladne vode, baš je ugodna, malo ju liznul dolje, pa ona opet pušila i onda cowgirl, znači fantastično, malo onda doggy isto fantastično, pogled na nju leđa guza pica ne znam šta da prvo gledam, vraćamo se u cowgirl, udaramo i onda (ženska je baš u kondiciji i veli da se voli jebat), legne na mene, ja ju stisnem, ljubi ona meni vrat, ljubim ja njoj vrat i tu padam drugi put, ali baš jako haha, ostajemo u toj poziciji 10+ sekundi, savršenstvo (neke kod kojih sam bio, odmah silaze, čak dok sam još u procesu, što mi je užas). Ostalo nam je još par min, još malo pričamo i mazimo se, donese mi čist ručnik odem se oprati i par min nakon ure izadem van.
Stan lijep velik, klimatiziran (dnevni, soba ne), ima cimericu, nez koju, 1h 200. Na kraju dana, kad sam se dvoumio između svega toga za 200 ili probat Irinu za 150/1h, mislim da sam izabrao dobro hahahaha

Jel ta Vika na kraju radi anal ili ne?
Na ponudi joj piše, al neki su pisali da ne
 
dal je netko bio kod ove, ukrajinka, ima jedno 5 oglasa sa razlicitim imenima i rasponima godina, znam sve ruske prevare, poslala mi (agent) sliku i vjerovatno da je ona u stanu, rekao sam vec sto puta da necu na ruskinje, al ova mi se bas svidja, jace je od mene
Nisam bio sa tom. Ali čim u opisu pišu neke nelogičnosti, ne idem kod takvih. Kod ove piše - mixed race, a iz slike se vidi da nije "mješanka". Znači, neki nasumično generirani oglas. Vrlo vjerojatno je riječ o lažnom oglasu. Miksanje slika na kojima je "otkinuta" glava sa slikama gdje je "sise na izvolte", također nema logike. Naš tel. broj, također budi sumnju.
Ovako, odokativno, rekao bih da je to oglas od pimpa, koji na lageru ima par tih Ruskinja, a dočekat će te vrlo vjerojatno neka deseta.
 

Bio danas kod Tine, ukrajinka, uživo izgleda ljepša i mlađa nego na slikama. Apartman strogi centar, velik i čist. Cijena 100/30, 150/1h, uzeo sat, uključeno ljubljenje (iako baš izgleda to ne voli pretjerano), pušenje bez gumice (jako dobro radi) i sve poze, gdje se trudi ali nije baš za jako nabijanje, na kraju dala i svršavanje u usta bez doplate. Dopušta lizanje ali ne da prstima. Ne tipka po telefonu, na kraju te i izmasira. Malo hladnija nego latine ali sve u svemu lijepo iskustvo, puno bolje od mnogih drugih istočnjakinja. Engleski vrlo dobar, ukupno za preporuku. Usput, za par dana mijenja lokaciju ali ostaje u centru.
Bio i potvrđujem. Lijepo iskustvo. Inače volim nabijanje i divljanje ali me ova matirala senzualnim pušenjem. Ne da da ju se deepthroata, ali to radi sama dok ga puši.
Pušenje joj je da vas izludi.
Nakon toga kreće akcija gdje ona prvo krene na vas. Meni te poze ne odgovaraju pa sam ju smotao i pokazao kako to tvrdo rade dečki iz Dubrave - iako se na prvu uplašila, za par desetaka sekundi joj se svidjelo.
Prostor u centru. Jako lijep, uredan i čist. Klima radi sve u šesnaest tako da unatoč jakom tempu skoro da se nisam niti oznojio. Sto da vam još kažem? Cijena 100/30, 150/60. Ima jako fer cijenu. Jako.
 
Bio i potvrđujem. Lijepo iskustvo. Inače volim nabijanje i divljanje ali me ova matirala senzualnim pušenjem. Ne da da ju se deepthroata, ali to radi sama dok ga puši.
Pušenje joj je da vas izludi.
Nakon toga kreće akcija gdje ona prvo krene na vas. Meni te poze ne odgovaraju pa sam ju smotao i pokazao kako to tvrdo rade dečki iz Dubrave - iako se na prvu uplašila, za par desetaka sekundi joj se svidjelo.
Prostor u centru. Jako lijep, uredan i čist. Klima radi sve u šesnaest tako da unatoč jakom tempu skoro da se nisam niti oznojio. Sto da vam još kažem? Cijena 100/30, 150/60. Ima jako fer cijenu. Jako.
Fino, fino. Da, cijena za sat vremena izgleda vrlo dobro, s obzirom da ove tu nase babe naplacaju 80€ za pola sata... Mogao bih i ja ovu zensku posjetiti, iako mi izgleda da ima mozda prije 40g, a ne 30g.
 

Meni zgodna, vesela, jaca, velike sise umjetne, da se ljubit i ono ne zali se na nista. Meni samo problem kaj dosta upozorava za kraj vremena pa mislim to moze i do mene bit pr9blem kaj se nemrem opustit da drugi put svrsim u tih sat vremena, al ono previse gleda na to vrijeme i dosadna je s tim upozoravanjem, sve ostalo ok.
A što se tiče neke generalne lokacije uži centar ili periferija?
 
Fino, fino. Da, cijena za sat vremena izgleda vrlo dobro, s obzirom da ove tu nase babe naplacaju 80€ za pola sata... Mogao bih i ja ovu zensku posjetiti, iako mi izgleda da ima mozda prije 40g, a ne 30g.
Evo bez problema ti mogu reći da ju posjetiš.
I meni izgleda starije nego što ona kaže, ali...! I dalje ima jebeno tijelo. Jebeno!
Budes vidio kad je doceka u onim nekim svojim finim stiklicama, pa kad bez njih krene hodati kako joj se dupe prelijeva, dupe koje si malo prije guzio na najjače :D

Odi! Ima najbolje cijene od svih sa EGE. I još kad vidiš kaj dobijes za to. Ja si razmisljam da odem opet hehje.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh