BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Dakle, danas sam odlučio ispraznit se i ukratko da upozorim na neke cure sa EGEa kojih se treba klonit ili zaobići.
Ova je prva s kojom sam danas dogovorio. Sam pronalazak apartmana i nije bio problem ali kad je otvorila vrata skužio sam koliko se dobro može koristiti fotoshop da bi se netko napravio lijepši. Možda tijelo i nije tako loše, ali obukla se ko kad neko ide farbati stan [(stare neke hlačice, ofucana majca) ali nenašminkana i zubi žuti ko da je žvakala duhan...pokažem joj slike i velim joj "well made fotoshop". Nalijevo krug i doviđenja.
Sjednem popit kavu i odmah dogovorim drugu koja je sa apartmanom 5 minuta od prve:
Dolazim pred vrata sa brojem koji mi je rekla, koja su odškrinuta i uđem unutra. Velim hello how are.you? Ona meni počne polugalamit da sam trebao pokucati. Ja se ispričam, a ona počne urlat kolko želim pola sata ili sat? ...dakle nadrkana do boli. Velim joj da je smijeh besplatan i da nikoga nikad nije koštao. Začuđena me pogledala jer ne kužim engleski i nalijevo krug i doviđenja. Izgled ništa naročito, sise obješene i tijelo mi se čini spužvasto.
Ali, treća sreća...u međuvremenu mi se javila ona:
Moram autom inza pol sata sam kod nje. Mislim si ak je sad i ova fejk...popizdit ću i odustat odmah od dalje potrage. Ali ugodno iznenađenje. Moj tip žene - mala i prekrasna kolumbijka. Dočekala me u lijepom zelenkastom donjem rublju, mirišljava, sexy, nasmijana i dobre volje. Da skratim priču, ova mi je jedna od najboljih gfe usluga: ljubila se strastveno, pušenje bez je ok nije deep throat ali meni je pasalo do boli. Prvi put me matirala kad me jahala i uvijala se na meni ... uffff. Mala pauza, priča i druga runda, doggy, pa classic i onda me matirala pušenjem i drkanjem jer teško svršavam, pogotovo drugi put. Rado bi se vratio opet. Sat vremena stvarno opuštena, strastvena kolumbijka koja ni jednom nije pogledala na mobitel i posvetila se svojem poslu strastveno i sa voljom ..ostat će u lijepom sjećanju i za preporuku svima.
 
Evo jesna recenzija i od mene.



Cuo se s ovom Danny. Kaze ima frendicu za trojku ako zelim. Salje sliku, salje link njenog profila, reko moze. Pitam kolko para? Odgovor 200€ za trojac za pola sata, ali smo se na kraju dogovorili moze 150€ za pola sata.

Dolazim, ulazim, stan prostran, odlican prostor. Sjedam na kauc, ne znaju ni jedna ni druga engleski, reko dobro... nekako se snademo i bacimo se na posao. Prvo da kazem da nijedna ne izgleda kao na slikama, losije uzivo, ali jos uvijek dobro izgledaju. Sise izradene, top.

Danny se, ajmo reci trudi, svidio sam joj se zvrckava je, ali svejedno jako lose.... A ova Vanesa katastrofa. Nisam ni sjeo na kauc, faca joj neka gadljiva, totalno, ali totalno nezainteresirana za ista. Danny stavlja kondom, pocinje pusit i u tom trenutku zelim Vanesu pozvati kod sebe, ona se krene izvlaciti, neke grimase radi. Govorim Danny koji kurac, platio sam vas obje... I Danny joj govori nesto na spanjolskom i evo ova se lagano pomice i ko mrtvo puhalo me krene dirati po nozi i gleda u stranu... nekako ih uspijem doslovno natjerati da krenu obje pusiti u isto vrijeme, jer zamisli, platio sam za trojac. Nije dugo trajalo.... Vanesa se izmice, neda da ju se dira igdje. Nesto su obje na kraju izmrljavile, svrsio na silu i reko odoh.

Na izlasku govorim Danny da cu napisati losu recenziju i govorim joj da se osjecam izigrano i da sam bacio novac, vidim po njoj zao joj je, pocela se izmotavati, ali reko znamo oboje da znas da je ovo bilo lose. Reko platio sam za obje da imamo trojac, a ne da mi fejkate, budete hladne i da Vanesa pravi grimase i bude nezainteresirana.

Uglavnom sveukupno iskustvo 1.5/10

Fali zenstvenosti, fali svega. Reklo bi se kolko para tolko muzike, ali ajde znaj sta ce me cekat nakon sto amo se dogovorili.

Uglavnom izbjegavajte obje, bilo to u trojci ili pojedinacno.

Zajeb teski i sam sam si kriv za ovo
 
Evo jesna recenzija i od mene.



Cuo se s ovom Danny. Kaze ima frendicu za trojku ako zelim. Salje sliku, salje link njenog profila, reko moze. Pitam kolko para? Odgovor 200€ za trojac za pola sata, ali smo se na kraju dogovorili moze 150€ za pola sata.

Dolazim, ulazim, stan prostran, odlican prostor. Sjedam na kauc, ne znaju ni jedna ni druga engleski, reko dobro... nekako se snademo i bacimo se na posao. Prvo da kazem da nijedna ne izgleda kao na slikama, losije uzivo, ali jos uvijek dobro izgledaju. Sise izradene, top.

Danny se, ajmo reci trudi, svidio sam joj se zvrckava je, ali svejedno jako lose.... A ova Vanesa katastrofa. Nisam ni sjeo na kauc, faca joj neka gadljiva, totalno, ali totalno nezainteresirana za ista. Danny stavlja kondom, pocinje pusit i u tom trenutku zelim Vanesu pozvati kod sebe, ona se krene izvlaciti, neke grimase radi. Govorim Danny koji kurac, platio sam vas obje... I Danny joj govori nesto na spanjolskom i evo ova se lagano pomice i ko mrtvo puhalo me krene dirati po nozi i gleda u stranu... nekako ih uspijem doslovno natjerati da krenu obje pusiti u isto vrijeme, jer zamisli, platio sam za trojac. Nije dugo trajalo.... Vanesa se izmice, neda da ju se dira igdje. Nesto su obje na kraju izmrljavile, svrsio na silu i reko odoh.

Na izlasku govorim Danny da cu napisati losu recenziju i govorim joj da se osjecam izigrano i da sam bacio novac, vidim po njoj zao joj je, pocela se izmotavati, ali reko znamo oboje da znas da je ovo bilo lose. Reko platio sam za obje da imamo trojac, a ne da mi fejkate, budete hladne i da Vanesa pravi grimase i bude nezainteresirana.

Uglavnom sveukupno iskustvo 1.5/10

Fali zenstvenosti, fali svega. Reklo bi se kolko para tolko muzike, ali ajde znaj sta ce me cekat nakon sto amo se dogovorili.

Uglavnom izbjegavajte obje, bilo to u trojci ili pojedinacno.

Zajeb teski i sam sam si kriv za ovo
Ma to treba jebati sirovo. Kad vidiš da neće, samo joj uzeti glavu i nabijati je na kurac.
 
Jel pocela davat cim/cif i anal ili ovi i dalje seru bezveze da navuku ljude i obecavaju da radi, a dok dodes ne radi? Bio kod nje kad je tek dosla tu cca 07/2023. Samo je lezala kao lutka za jebanje, al da je lijepa i da fino njezno pusi, to stoji.
Jel ima itko informacije da daje anal? Itko da je provjerio da nije navlakusa?
 
Ona agencija "euro vip ladies" uredno traži 250e/1h + 50e owo nadoplatu za svoje cure, znači 300e.

To treba bojkotirat, inače će još povisit cijene u nebesa, uskoro će bit 350..
Pogledas dubai cijene, a tam kaze internet prosjecna placa je 4000€ mjesecno( dobro nije isto prosjecna i medijalna placa, al u zagrebu je prosjecna 1000€). A cijene nisu nesto 4 puta skuplje od nasih po satu. Nisu ni cak duplo skuplji
 
Je li neko bio sa ovom Emom:
Nasmiješeno lice. Volim to u oglasima, skoro se nikad nisam zajebao kada je kurva na slikama nasmiješena. Za razliku od Ruskinja/Ukrajinki čije su face skoro sve odreda neka zamišljene/umišljene pozerske bez smješka. Ova je prirodna, sise prirodne (nema silikona, ne volim silikon, draže su mi ovakve manje prirodne), a cijena je izgledna pristupačna. Iskustva?
 
Loše to dosta sve izgleda kod nas, kada se pogleda omjer cijene i kvalitete. Znam da je stvar legalnosti i regulacije ali u Njemačkoj se mogu naći iste ako ne i bolje ženske, 150€ za sat vremena.
 
Nemoj se uvrijediti ovo je samo moj pogled ali npr... 250€ za sat (outcall)... navodnih 30 godina 🧐... mora da si bio vrlo napaljen kada si na to pristao.
Ispravak radi se o incall-u da stvar bude gora 🤯
Dobro je netko napisao uskoro će trend biti 300€ kako je krenulo.
Neki korisnici ovdje su sami sebi najveći neprijatelji.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh