BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Najjača ova ekipa koja čeka pozitivnu recenziju i onda masovno navale na curu i pišu desetak recenzija kako im je bilo sa njom. A mala je nakon toga popunjenjena do vrha i jednostavno se zasiti, a mi moramo lizat njihove sline, na naš račun (ako dočekamo red).

Mislim da se ovaj forum sveo na to da se "ne dijeli što je dobro", upravo zbog toga razloga.

Ja osobno više neću pisat recenzije o dobrim iskustvima, koje mislim ponovit, jer mi se ne ližu sline od 20 likova koji inače nebi uopće kontaktirali tu curu da nisam napisao tu pozitivnu recenziju (mislim da se s tim slaže većina iskusnih jebača ovdje).
U pravu si sve dok imas dobru na lageru ali sta kad nestane? 😁
Dobre recenzije generalno razjebu kvalitetu usluge (kad se curi poveca promet) ili digne cijenu pojedinih usluga koje su prvih par dana isle u paketu a cim mi se cjenka po dolasku za 20-50 EUR vec tada mi je automatski losiji dozivljaj.
 
Najjača ova ekipa koja čeka pozitivnu recenziju i onda masovno navale na curu i pišu desetak recenzija kako im je bilo sa njom. A mala je nakon toga popunjenjena do vrha i jednostavno se zasiti, a mi moramo lizat njihove sline, na naš račun (ako dočekamo red).

Mislim da se ovaj forum sveo na to da se "ne dijeli što je dobro", upravo zbog toga razloga.

Ja osobno više neću pisat recenzije o dobrim iskustvima, koje mislim ponovit, jer mi se ne ližu sline od 20 likova koji inače nebi uopće kontaktirali tu curu da nisam napisao tu pozitivnu recenziju (mislim da se s tim slaže većina iskusnih jebača ovdje).
Onda u bilo najbolje da svi počnu pisat lažne recenzije? Kad ti odeš prije kod neke, kad ima dobru rec ili lošu? Ili uvijek ideš napamet!?
 
U pravu si sve dok imas dobru na lageru ali sta kad nestane? 😁
Dobre recenzije generalno razjebu kvalitetu usluge (kad se curi poveca promet) ili digne cijenu pojedinih usluga koje su prvih par dana isle u paketu a cim mi se cjenka po dolasku za 20-50 EUR vec tada mi je automatski losiji dozivljaj.
A smisao foruma i je da tražiš dobro recenzirane ili izbjegavaš loše, te da daš recenziju.
Inače izgubiš cjeli dan na dopisivanja, plaćanja loše usluge, okretanja na vratima, parkiranjima pogotovo ako nisi iz Zagreba, ako si ograničen vremenom.
Da nemam 350 km vožnje do Welcuma, Graza itd išao bih češće i nebi se zajebavao s EGE.
 
Mislim da ste promasili poantu. Vecina ljudi kod ovih ide jednom tjedno, neki mozda malo cesce ako su bas dobre, to curama nije dovoljno i odlaze. Ako nemaju dovoljno klijenata dnevno nece biti tu, zato i je poanta da stavimo one koje su dobre jer ce imati vise posla i ostati ce dulje. Znam konkretno za Luanu koja je bila top (mozete vidjeti i tu po recenzijama), kad se vratila u hrvatsku bila je tu tocno tjedan dana i nije imala dovoljno posla i vratila se u Brazil, da je bilo vise recenzija i ljudi koji su isli kod nje ostala bi dulje...zato i imamo trenutno ovakvu ponudu losih, jer su one lose i bolje im je imati 4 klijenta dnevno u zagrebu, nego puno manje u zemlji di je veca konkurencija
 
Moj komentar je bio namjenjen za ekipu koja samo čeka pozitivne recenzije i onda masovno navale na provjerenu curu.

A sami nikad nebi išli na slijepo riskirat i napisat recenziju.

Npr., recimo da je trenutno u Zg-u 40tak cura, na forumu se uvjek piše za njih svega par istih provjerenih, a za veliku većinu ostalih nema nikakvih recenzija.

Znači da, ili ekipa čeka da se cure "provjere" pa navale na njih par provjerenih, ili idu kod ostalih pa ne pišu recenzije..
 
Moj komentar je bio namjenjen za ekipu koja samo čeka pozitivne recenzije i onda masovno navale na provjerenu curu.

A sami nikad nebi išli na slijepo riskirat i napisat recenziju.

Npr., recimo da je trenutno u Zg-u 40tak cura, na forumu se uvjek piše za njih svega par istih provjerenih, a za veliku većinu ostalih nema nikakvih recenzija.

Znači da, ili ekipa čeka da se cure "provjere" pa navale na njih par provjerenih, ili idu kod ostalih pa ne pišu recenzije..
U kojoj si ti skupini?
 

Bio i ja danas kod ove. Ne znam sta ju svi hvale ali blagi uzas. Ima dobro dupe i lijepu facu al to je sve...trbuh se vidi od poroda, trazi extra za ljubljenje i bez kabanice, pusi tako da stavi par puta u usta i gotovo, sex prosjecan, ne prica engleski nista, ali bas nista, nista posebno, nakon Gie ne znam sta je ovo, ali definitivno ne bih ponovio

Bio sam i kod cimerice, to je jos veci gubitak vremena, ali to cu staviti zasebno recenziju dok dodjem sebi od ove 🤣
Hvale je da više zarade...
 
Najjača ova ekipa koja čeka pozitivnu recenziju i onda masovno navale na curu i pišu desetak recenzija kako im je bilo sa njom. A mala je nakon toga popunjenjena do vrha i jednostavno se zasiti, a mi moramo lizat njihove sline, na naš račun (ako dočekamo red).

Mislim da se ovaj forum sveo na to da se "ne dijeli što je dobro", upravo zbog toga razloga.

Ja osobno više neću pisat recenzije o dobrim iskustvima, koje mislim ponovit, jer mi se ne ližu sline od 20 likova koji inače nebi uopće kontaktirali tu curu da nisam napisao tu pozitivnu recenziju (mislim da se s tim slaže većina iskusnih jebača ovdje).
Bravo. Samo to neki mentalno podkapacitirani članovi ne kuže.
 
Moj komentar je bio namjenjen za ekipu koja samo čeka pozitivne recenzije i onda masovno navale na provjerenu curu.

A sami nikad nebi išli na slijepo riskirat i napisat recenziju.

Npr., recimo da je trenutno u Zg-u 40tak cura, na forumu se uvjek piše za njih svega par istih provjerenih, a za veliku većinu ostalih nema nikakvih recenzija.

Znači da, ili ekipa čeka da se cure "provjere" pa navale na njih par provjerenih, ili idu kod ostalih pa ne pišu recenzije..
Niti ja više nema šanse da pišem pozitivne recenzije. Većina samo pita jel bio tko?? Idi i vidi. Kad cu naletit na dobru, eventualno kažem još jednom dvojici prijatelja.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh