BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Bio kod Sophie, pokusao dogovoriti par drugih ali sve nesto komplicirale, ona je bila jedina koje nije tako da sam zavrsio kod nje iako mi nije bio prvi odabir...

Opet potvrda da kad gledas profil na ege, uvjek trazi sliku di komad izgleda najgore i u principu ce te do i docekat, ne zelim rec da je ruzna, ali nije ni blizu nafiltriranim slikama sa kojima se reklamira...

Akcija ista stvar, niti smrdi, niti mirise kako bi se reklo... Uglavnom za 30/100 nije najgore sta sam rijesavao, ali niti blizu onome sta sam znao dobiti za istu vrijdnost... za ispraznit jaja i zaboravit...
 
Moram podjeliti jednu rekao bih vrlo važnu informaciju za korisnike EGE usluga a možda i šire.
Neki dan bio sam kod EGE cure iz jedne zemlje, recimo nek bude Ukraina (čisto da znate na koji dio svijeta mislim).
Kad sam se dogovarao preko WA, na kraju je tražila selfie i ja sam odustao.
Nakon par dana kontaktiram je preko svojeg drugog broja i dogovorim je bez ikakvih zahtjeva i problema. Kad sam bio kod nje, u jednom trenutku odveo sam priču na temu sigurnosti.
Potvrdila mi je da cure uredno dijele informacije o nama i više nego mislimo.
Naročito ako su imalo negativne ili loše... Ajde za "negativne" je jasno da dijele svoje sigurnosti radi.
Način na koji to rade je nepoznat (chat, aplikacija...?).
Ak može facebook skupljat informacije, zašto nebi mogle i cure
😊


Ovako nešto slično se već spominjalo i nagađalo više puta u nekim postovima, npr
https://forum.ljubavni-oglasnik.net...nke-i-ostale-strankinje-u-hr.1579/post-267960
iako baš i ne vjerujem da te informacije trebaju nekim "službama" spomenutim u navedenom postu...

Dakle ne šaljite svoje selfie fotke,
mjenjate SIM kartice kao što i one mjenjaju,

i budite dobri prema curama
😘
 
Friško, današnje kišno iskustvo.
Ponovo ukrainka, 2 minuta prije termina traži me selfie. :mad:
Nemože.
Ponudim joj da pogleda kroz prozor, interkom ili špijunku ili ako proviri kroz vrata kažem odmaknut ću se dva metra, pa nek pogleda, al selfie ne dajem. Ako joj nešt nebude po volji, može me odbit, okrenut ću se i otići....
Naravno, provirila je kroz vrata, mahnula i poljubila na ulasku... 😘
 
Friško, današnje kišno iskustvo.
Ponovo ukrainka, 2 minuta prije termina traži me selfie. :mad:
Nemože.
Ponudim joj da pogleda kroz prozor, interkom ili špijunku ili ako proviri kroz vrata kažem odmaknut ću se dva metra, pa nek pogleda, al selfie ne dajem. Ako joj nešt nebude po volji, može me odbit, okrenut ću se i otići....
Naravno, provirila je kroz vrata, mahnula i poljubila na ulasku... 😘
Sve više ih to traži, npr mene je gia prije ulaska zvala video pozivom.
 
Friško, današnje kišno iskustvo.
Ponovo ukrainka, 2 minuta prije termina traži me selfie. :mad:
Nemože.
Ponudim joj da pogleda kroz prozor, interkom ili špijunku ili ako proviri kroz vrata kažem odmaknut ću se dva metra, pa nek pogleda, al selfie ne dajem. Ako joj nešt nebude po volji, može me odbit, okrenut ću se i otići....
Naravno, provirila je kroz vrata, mahnula i poljubila na ulasku... 😘
Bezkorisno sta si napisao.

Nedostaje link (da se zna o kome pricas) i jeli si ostao ako si ostao (sta ti to znaci "poljubila me na ulasku" bez vise info). Nebulozno si pisao.

Osim toga postoji "screen recorder" tako da se videopoziv moze snimiti.
 
Jel gia jos u zagrebu? Ima netko broj ako je?
Isto pitanje i za taniu
Unaprijed se zahvaljujem na odgovorima
 
Bezkorisno sta si napisao.

Nedostaje link (da se zna o kome pricas) i jeli si ostao ako si ostao (sta ti to znaci "poljubila me na ulasku" bez vise info). Nebulozno si pisao.

Osim toga postoji "screen recorder" tako da se videopoziv moze snimiti.

Napisao sam što sam uradio i kako se može probati riješiti "selfie problem"
To je bila ideja zašto sam pisao post, a ne recenzija.

Imam razlog zašto nisam napisao što je bilo nakon ulaska, i nisam stavio link.
Ostao sam.
Ne kužim zašto spominješ video poziv, no nije ni bitno...
 
Napisao sam što sam uradio i kako se može probati riješiti "selfie problem"
To je bila ideja zašto sam pisao post, a ne recenzija.

Imam razlog zašto nisam napisao što je bilo nakon ulaska, i nisam stavio link.
Ostao sam.
Ne kužim zašto spominješ video poziv, no nije ni bitno...
Većina u Zagrebu imaju neke razloge zašto ne pišu recenzije i ne stavljaju linkove. U ostalim gradovima još netko nešto i napise. Ovdje sve manje i manje, ali bitno da ne fali ovih koji ispituju. Svi očekuju informacije i recenzije, a nitko ih ne želi pisati.
 
Moram podjeliti jednu rekao bih vrlo važnu informaciju za korisnike EGE usluga a možda i šire.
Neki dan bio sam kod EGE cure iz jedne zemlje, recimo nek bude Ukraina (čisto da znate na koji dio svijeta mislim).
Kad sam se dogovarao preko WA, na kraju je tražila selfie i ja sam odustao.
Nakon par dana kontaktiram je preko svojeg drugog broja i dogovorim je bez ikakvih zahtjeva i problema. Kad sam bio kod nje, u jednom trenutku odveo sam priču na temu sigurnosti.
Potvrdila mi je da cure uredno dijele informacije o nama i više nego mislimo.
Naročito ako su imalo negativne ili loše... Ajde za "negativne" je jasno da dijele svoje sigurnosti radi.
Način na koji to rade je nepoznat (chat, aplikacija...?).
Ak može facebook skupljat informacije, zašto nebi mogle i cure
😊


Ovako nešto slično se već spominjalo i nagađalo više puta u nekim postovima, npr
https://forum.ljubavni-oglasnik.net...nke-i-ostale-strankinje-u-hr.1579/post-267960
iako baš i ne vjerujem da te informacije trebaju nekim "službama" spomenutim u navedenom postu...

Dakle ne šaljite svoje selfie fotke,
mjenjate SIM kartice kao što i one mjenjaju,

i budite dobri prema curama
😘
Vjerujem da je sve to manje više točno i da ima sigurno neke međusobne komunikacije i povezanosti

Npr.. mene neki dan jedna brazilska koja je po svim naznakama dosta samostalna, uvijek sama u prostoru, direktna komunikacija, nisam primijetio da se pojavljuje zajedno s drugima u isto vrijeme na stranici itd...
Ugl i ja debil nekad slao selfije, i tako ona mene u pauzi pita malo kolko često ja znam ovak dogovarati susrete... a ja bubnem kao 3,4 godišnje, a na to ona kroz lagan smiješak pa ja mislim da ti tolko mjesečno, i još me pita jel sam siguran kao 🙄.
Eto moj dojam odma bio da je ona već dobila neke informacije o meni, a sad možda sam sve samo zabrijo i baljezgam gluposti ali nebi me čudilo da nisam 🤷
 
Moram podjeliti jednu rekao bih vrlo važnu informaciju za korisnike EGE usluga a možda i šire.
Neki dan bio sam kod EGE cure iz jedne zemlje, recimo nek bude Ukraina (čisto da znate na koji dio svijeta mislim).
Kad sam se dogovarao preko WA, na kraju je tražila selfie i ja sam odustao.
Nakon par dana kontaktiram je preko svojeg drugog broja i dogovorim je bez ikakvih zahtjeva i problema. Kad sam bio kod nje, u jednom trenutku odveo sam priču na temu sigurnosti.
Potvrdila mi je da cure uredno dijele informacije o nama i više nego mislimo.
Naročito ako su imalo negativne ili loše... Ajde za "negativne" je jasno da dijele svoje sigurnosti radi.
Način na koji to rade je nepoznat (chat, aplikacija...?).
Ak može facebook skupljat informacije, zašto nebi mogle i cure
😊


Ovako nešto slično se već spominjalo i nagađalo više puta u nekim postovima, npr
https://forum.ljubavni-oglasnik.net...nke-i-ostale-strankinje-u-hr.1579/post-267960
iako baš i ne vjerujem da te informacije trebaju nekim "službama" spomenutim u navedenom postu...

Dakle ne šaljite svoje selfie fotke,
mjenjate SIM kartice kao što i one mjenjaju,

i budite dobri prema curama
😘
Pa neka dijele što god hoće i žele. Samo je pitanje vremena kad ćemo se i mi organizirati i konačno formirati neku svoju jebačku udrugu koja će organizirati putovanja u obližnje zemlje gdje je prostitucija legalizirana, gdje nema selfieja, bonova i ostalih pizdarija...
 
Većina u Zagrebu imaju neke razloge zašto ne pišu recenzije i ne stavljaju linkove. U ostalim gradovima još netko nešto i napise. Ovdje sve manje i manje, ali bitno da ne fali ovih koji ispituju. Svi očekuju informacije i recenzije, a nitko ih ne želi pisati.
Nešto sam recenzija napisao dosad, ali može biti da me jedan EGE agent nedavno stavio na black listu jer nisam htio bookirati fake curu koju mi je htio uvaliti.
A znam da prate ovaj forum, pa sam se zato odlučio malo primiriti sa recenzijama...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh