BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Pozdrav jebači,
pratim ovu temu skoro godinu dana pa da i ja ostavim svoje komentare. Bio sam dosad kod 3 cure:
1. Vika - otišao kod hvaljene Vike i s razlogom je tako. Od ulaska u stan gdje sam imao osjećaj kao da sam došao kod cure, a ne kod eskort dame do same akcije. Malo mi je u faci previše izoperirana ali podnošljivo, u tijelu zgodna. Akcija super. Preporuka za otić, pogotovo za 1. put da se opustite što se odlaska kod eskorta tiče.
2. Stella - vidio sam da je u Osijeku bila pod Gaby. Ekipa, ako netko ima insta od ove male ili neki kontakt nek mi odma pošalje. Definitivno najzgodnija cura koju sam ikad vidio, kita se digla odma na ulazu. Da je 300 sat kod nje ne bi mi bilo žao dat kako je zgodna. Ne zna engleski ali je top akcija bila. Preporuka za otić.
3. Gia - Top. Od akcije do GFE. Najbolja akcija od sve 3 definitivno, žena uživa u tome što radi. Također, preporuka za otić.
Koja je to Gaby/Stella?
 

Bio danas kod ove. Želja mi je bila probat crnkinju, ali OG afričke mi nikad nisu odgovarale izgledom za razliku od nje. Dogovor lagan, apartman blizu HNBa. Cijena 150/30 200/60. Za oral bez me tražila da dođem bez dlaka, od ostalog sam dogovorio foot fetish, sex i ljubljenje.

Slike su joj blaži photoshop, trbuh joj nije ravan kao na slikama i nije me dočekala full našminkana. Izuzev toga stopala lijepa kao sa slika, sise ogromne i guzovi ko moja glava, s tim da ja imam kockastu kamenjarsku glavurdu. Ima mekane i pune usne, kao na slikama. Po meni savršeni spoj latine i crnkinje.

Tijekom akcije surađuje, vesela je i ne gleda na mobitel. Engleski joj je bolji nego u prosječne brazilke, može pričat bez prevoditelja. Ljubi se, grebala me po leđima u missionaryu, kod pušenja ga ne deepthroata ali ide sporo i sa puno sline. Guzica joj je milina za gledat i za držat u doggyu, ne vibrira kod udaranja kao kod onih masnih debelih. Za uslugu stvarno nemam zamjerki.

Nažalost nisam uspio svršit, vjerojatno zato što sam bio prehlađen zadnjih par dana pa sam se prerano upustio u akciju. Možda izađem na drugi rok u idućih tjedan dva,
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh