BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Poliži joj dobro pizdu pa možda i ona tebi plati 😂
kako da ne jos, bi ti naplatila ekstra.

A kako bi trebale da gledaju, osim kao posao? Možda kao izvor beskrajne radosti, kad pomisle na kurčeve koje će tog dana sisati odmah sa elanom skoče iz kreveta i nasmejane zaplove u novo jutro 😂
pa da kao posao nego kao drugo, to se odrazumjeva. ovo im je jednostavan izvor zarade, ali nije normalno da je izvor bas tolike zarade, gdje su nestala ona vremena kad su se davale za burek i jogurt
 
Cena zavisi samo od troškova i odnosa ponude/potražnje, baš kao i kod svega drugog. Ništa tu naše odobravanje ili kukanje ne može da promeni. Da se tu baš zarađuje toliko koliko se misli, ovako laički gledano, ne bi ponuda bila loša i svaka ženska imala po 5 oglasa. U kafićima/restoranima je dobra zarada, u građevinskim radovima, pedikir/manikir itd... Zato ih ima maltene na svakom ćošku, ali obućara i poslastičara sve manje 😁

Meni je bilo žao i kad dam 50e pa ne budem zadovoljan, ali to sam rešio na drugi način. Čitam ovde recenzije i svaku koja mi se svidi ubacim u bookmark na EGE, pa su šanse da naletim na ćorak drastično manje. Evo sad je Eva "japanka" u BGD, nju ću da overim sled nedelje. Imam par njih kod kojih dobijam uslugu koja mi odgovara, pa su mi kao "stalne". Jbg, moramo se boriti 😁
 
Cena zavisi samo od troškova i odnosa ponude/potražnje, baš kao i kod svega drugog. Ništa tu naše odobravanje ili kukanje ne može da promeni. Da se tu baš zarađuje toliko koliko se misli, ovako laički gledano, ne bi ponuda bila loša i svaka ženska imala po 5 oglasa. U kafićima/restoranima je dobra zarada, u građevinskim radovima, pedikir/manikir itd... Zato ih ima maltene na svakom ćošku, ali obućara i poslastičara sve manje 😁

Meni je bilo žao i kad dam 50e pa ne budem zadovoljan, ali to sam rešio na drugi način. Čitam ovde recenzije i svaku koja mi se svidi ubacim u bookmark na EGE, pa su šanse da naletim na ćorak drastično manje. Evo sad je Eva "japanka" u BGD, nju ću da overim sled nedelje. Imam par njih kod kojih dobijam uslugu koja mi odgovara, pa su mi kao "stalne". Jbg, moramo se boriti 😁
pa bas zato sto je ponuda slaba, losa usluga se masno naplacuje zato jer mogu. njima je svejedno hoce li odraditi kako treba da im budes stalni, jer one nemaju potrebe za stalnim, kako je i rekla uvijek ima novi koji je spreman preplatiti ono sto ga ceka, zato i mogu da se ponasaju kako se ponasaju.
 
Cena zavisi samo od troškova i odnosa ponude/potražnje, baš kao i kod svega drugog. Ništa tu naše odobravanje ili kukanje ne može da promeni. Da se tu baš zarađuje toliko koliko se misli, ovako laički gledano, ne bi ponuda bila loša i svaka ženska imala po 5 oglasa. U kafićima/restoranima je dobra zarada, u građevinskim radovima, pedikir/manikir itd... Zato ih ima maltene na svakom ćošku, ali obućara i poslastičara sve manje 😁

Meni je bilo žao i kad dam 50e pa ne budem zadovoljan, ali to sam rešio na drugi način. Čitam ovde recenzije i svaku koja mi se svidi ubacim u bookmark na EGE, pa su šanse da naletim na ćorak drastično manje. Evo sad je Eva "japanka" u BGD, nju ću da overim sled nedelje. Imam par njih kod kojih dobijam uslugu koja mi odgovara, pa su mi kao "stalne". Jbg, moramo se boriti 😁
Cijena od 250, 300 je previše za usluge koje one ovdje nude, većinom su bahate i nekulturne a i sami smo tome krivi jer ima jazavaca koji imaju para a pičke nisi vidili ni svita pa plaćaju te cifre, tako dok je takvih bit će i cijene paprene, kolege su ovdje navele a i ja ću sad iz iskustva da latine koje su kod nas jebu su vani 60 do 70 uru pa vi plaćajte te cifre, prava profisionalka te vani za tu lovu gotivi ko kralja i to dobre tri ure
 
Bio jučer u Karlovcu kod Loren pa tko hoće probati slatku latino Čikoladitu i vidjeti kako stoje roze fuge na smeđim pločicama neka navrati do Ponedjeljka je u Karlovcu onda se vraća doma.
Cura je super drži se dogovora kad sam javio da dođem tad i tad i da se javim još pola sata prije. Radi iza 12-13h.
Ja sam išao na sat vremena, 200 E dogovorio sam anal koji je 70 ali ju boljelo jako, pa smo dogovorili istovar u usta pa je dobila mali Bukake nije gutala išla je ispljunuti u WC jer ju ali završio joj je koji mlaz u grlu duboko pa se zahušila malo i zalio sam sam ju po faci pošteno jer nisam se praznio tjedan dana, može dva pucnja u satu.
Izgleda kao na slikama ima silikone ali nisu loptasti na dodir, uska je jako voli se nabijati i kad jaše vrti bokovima te lako te matira.
Kad sam ju lizao te zabio lagano prst u picu i masirao iznutra kad je počela vrtiti bokovima zabio sam joj lagano jedan prst u guzu nije se bunila i svršila je je jako sve je bilo mokro.
Engleski je slab sva komunicira mobitelom prevoditelljem.
 
Cijena od 250, 300 je previše za usluge koje one ovdje nude, većinom su bahate i nekulturne a i sami smo tome krivi jer ima jazavaca koji imaju para a pičke nisi vidili ni svita pa plaćaju te cifre, tako dok je takvih bit će i cijene paprene, kolege su ovdje navele a i ja ću sad iz iskustva da latine koje su kod nas jebu su vani 60 do 70 uru pa vi plaćajte te cifre, prava profisionalka te vani za tu lovu gotivi ko kralja i to dobre tri ure
Te kolege, kao i ti, kenjaju kao foke 😁Ne znam šta smatrate za "vani" ali u Evropi ne postoji mesto na kojem su iole dobre pičke 60eura za sat. Bulvalno ne postoji. To možeš naći možda na Tajlandu i sličnim lokacijama.

Evo riba iz mojih Bookmarksa koje su sad po Evropi, za sve sam ovde pokupio preporuke.

Gde su te od 60e za sat vremena?

Naravno da ima negde, neka, koja je spustila cenu. Ali da je pravilo, nije.
I još jednom, imate posebnu temu za kuknjavu o cenama, nemojte ovde trovati
 

top pička, svjetska. ne bi pisao nista da me nije zamolila da ostavim recenziju na ege, posto je ovo duplo jesnostavnije rekoh ajd budem ovdje.
mala je fitnes trenerica u brasilu, stvarno utrenirana u picku mater, bez trunke speka, lijepa picka, ogroman klitoris sto je kod mene plus, savrseno dupe, prirodna sva, minus male male cice. kaze da je nova u ovome i sprema se za silikone. u prostoru jos jedna kurva, ta ne valja nista.
ostao kod belle sat i pol, u medjuvremenu je neko pokarao ovu drugu, valjda mu dobra bila, sve se treslo, ova mala mi se ispricavala, kaze ostani duze... stvarno mala super

Usluga nije ni blizu onoga što piše na ege, nisam otišao
 
Cijena od 250, 300 je previše za usluge koje one ovdje nude, većinom su bahate i nekulturne a i sami smo tome krivi jer ima jazavaca koji imaju para a pičke nisi vidili ni svita pa plaćaju te cifre, tako dok je takvih bit će i cijene paprene, kolege su ovdje navele a i ja ću sad iz iskustva da latine koje su kod nas jebu su vani 60 do 70 uru pa vi plaćajte te cifre, prava profisionalka te vani za tu lovu gotivi ko kralja i to dobre tri ure
Ljudi moji, bio sam u srijedu prvi put u Wellcumu u Villachu, i to još otišao sam samcat napamet. Pa to je raj tamo. Proveo se vrhunski, karao Slovenku i Rumunjku po pola sata svaku, prvoklasne pičke, svaka 80€, usluga vrhunska, uzeo sobu u hotelu za 90, ulaz u Wellcum platio 90, imao super večeru i doručak, koristio saune, jacuzzi, vanjski bazen. Ma savršenstvo. Dobiješ ogrtač i šlape na recepciji i ideš unutra, a ženske koje dogovoriš lijepo vodiš u svoju sobu i karaš kao car. Potrošio sve skupa 450 s gorivom i hotelom, ali to je doživljaj do jaja. Pičke su takvi komadi da ne znaš koju bi izabrao. U klubu imaš 70-80 ženskih, pola ih je skroz golih, možeš ih dirati, sjede u krilu, milina jedna. Drugi dan se vratio doma za 2,5 sata do Zg. Žao mi što nisam ostao još idući dan, jer je u čet bio Naked day, odnosno sve ženske u klubu gole bez ičega na sebi. Eto, morao sam podijeliti ovdje, iako nije tema ovog foruma. Idem opet za 2 tjedna rezervirao sobu. Pa razmislite da li platiti ovdje napamet neku 250 i razočarati se ili potegnut do Austrije i provest se vrhunski za skoro istu lovu.
 
Te kolege, kao i ti, kenjaju kao foke 😁Ne znam šta smatrate za "vani" ali u Evropi ne postoji mesto na kojem su iole dobre pičke 60eura za sat. Bulvalno ne postoji. To možeš naći možda na Tajlandu i sličnim lokacijama.

Evo riba iz mojih Bookmarksa koje su sad po Evropi, za sve sam ovde pokupio preporuke.

Gde su te od 60e za sat vremena?

Naravno da ima negde, neka, koja je spustila cenu. Ali da je pravilo, nije.
I još jednom, imate posebnu temu za kuknjavu o cenama, nemojte ovde trovati
Ja sam krajem pretprošle godine bio u Nirnbergu. U dva pufa su bile cure iz Brazila. Pola sata 70 a sat 120 eura je bio, tako da...
 
Te kolege, kao i ti, kenjaju kao foke 😁Ne znam šta smatrate za "vani" ali u Evropi ne postoji mesto na kojem su iole dobre pičke 60eura za sat. Bulvalno ne postoji. To možeš naći možda na Tajlandu i sličnim lokacijama.

Evo riba iz mojih Bookmarksa koje su sad po Evropi, za sve sam ovde pokupio preporuke.

Gde su te od 60e za sat vremena?

Naravno da ima negde, neka, koja je spustila cenu. Ali da je pravilo, nije.
I još jednom, imate posebnu temu za kuknjavu o cenama, nemojte ovde trovati
Nisi ti ništa razumija šta sam ja napisa, ege je skup i nabija cijene a usluga nikakva, eto sad ti je jasnije, da radi se o Europi a pošto si ti tajkun ti jebi ove skupe štuke, ima pički vrhunskih za 90 do 100 eura ura provjereno, i to kakva pičke i ne kaže se foka nego tuljan na hrvatski, tuljanu jedan😎jbg niste u Europi, ne Evropi pa ne možeš ni znati to.Lp.
 
Nisi ti ništa razumija šta sam ja napisa, ege je skup i nabija cijene a usluga nikakva, eto sad ti je jasnije, da radi se o Europi a pošto si ti tajkun ti jebi ove skupe štuke, ima pički vrhunskih za 90 do 100 eura ura provjereno, i to kakva pičke i ne kaže se foka nego tuljan na hrvatski, tuljanu jedan😎jbg niste u Europi, ne Evropi pa ne možeš ni znati to.Lp.
Tko o čemu, Dalmatinac o hrvatskom pravopisu...🤦🏼‍♂️
*razumio
*napisao
*Europa ili Evropa (oboje je dopušteno)
 
Ja sam krajem pretprošle godine bio u Nirnbergu. U dva pufa su bile cure iz Brazila. Pola sata 70 a sat 120 eura je bio, tako da.
Tako da... Šta? To što si jebao neke dve Brazilke za 120e/sat potvrđuje ovo što je lik napisao, da se sve koje su ovde po 250-300e/sat napolju jebu za 60-70e sat? Niđe veze jedno sa drugim 👍

Nisi ti ništa razumija šta sam ja napisa, ege je skup i nabija cijene a usluga nikakva, eto sad ti je jasnije, da radi se o Europi a pošto si ti tajkun ti jebi ove skupe štuke, ima pički vrhunskih za 90 do 100 eura ura provjereno, i to kakva pičke i ne kaže se foka nego tuljan na hrvatski, tuljanu jedan😎jbg niste u Europi, ne Evropi pa ne možeš ni znati to.Lp.
Čim si razumeo na šta mislim, napisao sam pravi izraz. Da, serete kao foke, morževi, tuljani ili grlice - koji god da ti termin odgovara 😂
Malopre su se jebale za 60-70e za sat, sad su već na 90 do 100. Ovim tempom ćeš do leta možda i napisati objektivan post 😂
Ali "provereno" ima, bukvalno sam se zagrcnuo od smejanja 😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh