BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Dečki, jel netko posjetio ovu ili slicne cure s pozivnim brojem Malte? Kakvi su dojmovi?
 

Dečki, jel netko posjetio ovu ili slicne cure s pozivnim brojem Malte? Kakvi su dojmovi?
Ta agencija ima oglaseno nekoliko cura da su u ZG, a u stvarnosti su tu jedna ili dvije. Napete su mi ta Pamela i ona Valery, ali kad pitam za njih kazu mi da su tu neke sasvim druge, cak posalju slike. Pitajte vi, mozda su dosle.
 
Bio netko kod ove cica mice?
Nadam se da neće biti dijelom ove statistike 😁 👇
 
Otišao probati kod ove:

Prvo me poslala na krivi broj, tako da sam bauljao po ulici ko debil.
Uz dosta sporu komunikaciju, nekak uđem u zgradu i pronađem stan.
Ne otvara mi ona nego vjerovatno ova:

Znam da je bila tetovirana i tak je nekak izgledala.
Prvo sam bio zbunjen što mi uopće druga ženska otvara.
Bolje bi bilo da nije počela pričati, jer još nisam osjetio da ženska tako smrdi po češnjaku.
Reko jebo ti pas mater smrdljivu, nisam tebe htjeo, nego ovu drugu. Pokažem joj sliku, kaže ona dobro, bude je zvala.
Dođe ta kod koje sam želio, 10 godina starija i nema veze sa slikama. Sise obješene do pupka, faca dosta starija, deblja nego na slikama.
Još obućena u neke prnje ko zadnja klošarka. Vidjela je da sam u šoku pa je rekla da je kao zima.

Obje su bile toliko odbojne, nebi ih za đabe jebo.
Reko ništa od toga i idem ja na vrata.

Kaže ova klošarka koja je jela češnjak: "Baby, you don't wanna fuck", na nekom glupom engleskom.
Samo sam odmahnuo i želio se što prije maknuti od njih.

Odvratno. Takve klošarke već nisam dugo vidio.
Samo dokaz koliko je sve otišlo u kurac.
 
Otišao probati kod ove:

Prvo me poslala na krivi broj, tako da sam bauljao po ulici ko debil.
Uz dosta sporu komunikaciju, nekak uđem u zgradu i pronađem stan.
Ne otvara mi ona nego vjerovatno ova:

Znam da je bila tetovirana i tak je nekak izgledala.
Prvo sam bio zbunjen što mi uopće druga ženska otvara.
Bolje bi bilo da nije počela pričati, jer još nisam osjetio da ženska tako smrdi po češnjaku.
Reko jebo ti pas mater smrdljivu, nisam tebe htjeo, nego ovu drugu. Pokažem joj sliku, kaže ona dobro, bude je zvala.
Dođe ta kod koje sam želio, 10 godina starija i nema veze sa slikama. Sise obješene do pupka, faca dosta starija, deblja nego na slikama.
Još obućena u neke prnje ko zadnja klošarka. Vidjela je da sam u šoku pa je rekla da je kao zima.

Obje su bile toliko odbojne, nebi ih za đabe jebo.
Reko ništa od toga i idem ja na vrata.

Kaže ova klošarka koja je jela češnjak: "Baby, you don't wanna fuck", na nekom glupom engleskom.
Samo sam odmahnuo i želio se što prije maknuti od njih.

Odvratno. Takve klošarke već nisam dugo vidio.
Samo dokaz koliko je sve otišlo u kurac.
Katastrofa..
 
Vidi se da je sad došlo odjednom dosta novih cura na EGE bar što se Zagreba tiče, vjerojatno je stigla agencija i ima par djevojka koje ti uvale. Zadnji put kad sam bio otišao sam kod cure koja ima sve dobre recenzije, odem tamo druga ženska. Agencije su počele kupovati čak i profile nekih djevojaka i te postojeće profile koriste da namjeste svoje cure.

Ova me dočekala zadnji put i još sam jednoj poslao poruku i ista ta ženska je iza tog profila, to sam skužio po istoi adresi, a bila je samo ona u prostoru.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh