BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Ima li itko iskustva sa ovom,poslala je i svoje slike na wap,mislite li da je fake ili ipak nije?
Fake 99%
Sve slike su kao sa modeling fotosessiona, nema niti jedne slike koja vuče na prostituciju
Također malo too good to be true izgled, te "Dankinja" po nacionialnosti (nikad bilo). Samo treba uključiti logiku
 
U svakom većem gradu (zg, st, ri) ima po desetak kurava koje cirkuliraju preko agencija (šatro independent), svaka i pod više različitih brojeva. Slike su proizvoljne, ali ako je npr. latinosica onda obično i stave neku latinosicu, bilo koju, nema veze sa stvarnošću. A i ta stvarnost je fluidna, cure cirkuliraju i ono što te dočeka je jedna od par trenutno dostupnih na lageru.
 
Sad tipkao s njom. Poslala adresu. No neki osjecaj imam da to nije ta sa slike. Poslala sliku istu koja joj je na wapp.
Bio jučer kod nje. Ugodno iznenađenje. Kao na slikama i slike su friško slikane. Engleski priča savršeno, čist ručnik. Uredan stan, ponudila me vinom, vodom. Akcija dobra, BJ sa, odlična masaza. Moze akcija u svim pozama. Trudi se u akciji. Definitivno preporuka. 180eur/sat. Jedini minus je lokacija smjestaja (Iznad Britanca, nije bas jako diskretno u tim kucama/zgradama). Ali veli da je to skuzila, pa joj je danas valjda zadnji dan tamo i seli u centar.
 
Bio jučer kod nje. Ugodno iznenađenje. Kao na slikama i slike su friško slikane. Engleski priča savršeno, čist ručnik. Uredan stan, ponudila me vinom, vodom. Akcija dobra, BJ sa, odlična masaza. Moze akcija u svim pozama. Trudi se u akciji. Definitivno preporuka. 180eur/sat. Jedini minus je lokacija smjestaja (Iznad Britanca, nije bas jako diskretno u tim kucama/zgradama). Ali veli da je to skuzila, pa joj je danas valjda zadnji dan tamo i seli u centar.
Odlicno. 2 dana cu bit u zg. Pa bi mogao posjetit
 

top pička, svjetska. ne bi pisao nista da me nije zamolila da ostavim recenziju na ege, posto je ovo duplo jesnostavnije rekoh ajd budem ovdje.
mala je fitnes trenerica u brasilu, stvarno utrenirana u picku mater, bez trunke speka, lijepa picka, ogroman klitoris sto je kod mene plus, savrseno dupe, prirodna sva, minus male male cice. kaze da je nova u ovome i sprema se za silikone. u prostoru jos jedna kurva, ta ne valja nista.
ostao kod belle sat i pol, u medjuvremenu je neko pokarao ovu drugu, valjda mu dobra bila, sve se treslo, ova mala mi se ispricavala, kaze ostani duze... stvarno mala super
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh