BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Dogovor lak, komuniciras direktno s njom.
Cura je ista kao na fotkama, visoka, zgodna u licu, mogla bi koju kilu dole, al nista kriticno. Prica odlican engleski, hvala bogu, ugodna je i zabavna. Akcija je ok, jedino nema french kissing iako piše da ima. Uzeo sat vremena, ostao sat i pol pošto smo se raspričali nakon sexa. Prvi put je tu, sviđa joj se i svašta je interesira. Uglavnom preporuka.

Higijena - 10/10
Akcija - 7/10
Personality - 10/10
Ponoviti - da
 

Ovo mi se cini zanimljivo, pola sata 100 eura. Ako je to zbilja ta na slikama, moglo bi biti dobro.

Bio netko?
 
Dogovor lak, komuniciras direktno s njom.
Cura je ista kao na fotkama, visoka, zgodna u licu, mogla bi koju kilu dole, al nista kriticno. Prica odlican engleski, hvala bogu, ugodna je i zabavna. Akcija je ok, jedino nema french kissing iako piše da ima. Uzeo sat vremena, ostao sat i pol pošto smo se raspričali nakon sexa. Prvi put je tu, sviđa joj se i svašta je interesira. Uglavnom preporuka.

Higijena - 10/10
Akcija - 7/10
Personality - 10/10
Ponoviti - da
Kontaktirao ju ali se ne javlja,vjerojatno je otišla već, jbg.
Ima odlične recenzije i izgleda baš jebozovno
 

Momci upravo sam bio kod ove.Iskreno sve pohvale za žensku vidio sam vaše komentare o njoj pa reko da probam.Ima apartman u blizini Mimare u Zagrebu na 1.katu.Ovo je jedna od rijetkih da mozes reci da je stvarno kao na slici ako ne i bolja.Doslovno bi joj povjerovao da je miss južne amerike da mi je rekla hahaha.Od kose do osmijeha kože i tijela bas top.Tako da sve pohvale. Cijena 150 eura za pola sata.
Prije nje sam pokušao zvati Crnu panteru jer su je isto svi nahvalili samo nju nemozes dobiti kao da je Milanovic pa sam onda ovu našao i nisam požalio.
ja sam mislio da je mala transic po glasu i po rukama, prstima, ima velike sake, glas jako dubok, ali rekla je kako uzima nekakve hormone picke materine i klitoris joj je ogroman zbog toga i stvaran tako da ipak nije trans. Kad ti uzme kurac s tim sakama i stavi u usta mislis da ce ti ga pojesti, bas gusta.

Inace ova picka Safira je bas bomba, bio neki dan, za prste polizat, bilo mi steta svrsiti na kraju
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh