BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

I kakva je bila?
kad sam je prvi put vidio na slikama preslatka mi je u faci i mislio sam da cu ici vise puta. I sise su mi ok i tjelo, al sex nije bio bog zna kaj, tak nisam ponavljao. S tim da je to bio drugi pokusaj, prvi puta je nesto komplicirala 15-ak minuta pa nisam ni dosao do nje, otisao sam. Drugi puta slucajno probao i bila je spremna i slobodna.
 

netko bio da vidi jel fakat ova? ocu uloviti azijatkinju vec 2 godine valjda, na kraju budem morao do DE ili AT
 

netko bio da vidi jel fakat ova? ocu uloviti azijatkinju vec 2 godine valjda, na kraju budem morao do DE ili AT
Mogl bi biti.
Cini se kao od agencije/pimpa kod koje je bila Lara i Vika i jos par cura, ali se o Lari i Viki pisalo ovdje.
Kad dogovaras reci ak nije ta cura da se okreces, da hoces Azijatkinju i neka ti kaze koje cure su u ZG. Meni su tako poslali slike od par cura a htio sam ici ponovno kod Lare, a kod nje sam prvi put dosao a isao kod Inge.
 
Mogl bi biti.
Cini se kao od agencije/pimpa kod koje je bila Lara i Vika i jos par cura, ali se o Lari i Viki pisalo ovdje.
Kad dogovaras reci ak nije ta cura da se okreces, da hoces Azijatkinju i neka ti kaze koje cure su u ZG. Meni su tako poslali slike od par cura a htio sam ici ponovno kod Lare, a kod nje sam prvi put dosao a isao kod Inge.
E vidis tak sam im i ja pisao za anal pa dodem i kaze ova nema pa svejedno ostao jer je picka i pol bila 🤣
 
E vidis tak sam im i ja pisao za anal pa dodem i kaze ova nema pa svejedno ostao jer je picka i pol bila 🤣
Vjerojatno Vika. Ja sam bio kod Lare, ulazim u stan a Vika u kuhinji jede, zgodna mala ali nije znala nista engleskog. Ali i s Larom je bilo lijepo, na pocetku se sve dogovorili i nije bilo nikakvih izmotavanja, nego lijepo i ugodno druzenje.
 

netko bio da vidi jel fakat ova? ocu uloviti azijatkinju vec 2 godine valjda, na kraju budem morao do DE ili AT

Jesi probao ovu?

Tj. jel itko probao?

Ja sam razmisljao ali s obzirom da mi treba onda i apartman nekako mi puno to sve skupa...

Al mozda i budem jednom
 

netko bio da vidi jel fakat ova? ocu uloviti azijatkinju vec 2 godine valjda, na kraju budem morao do DE ili AT
I ja čekam da se pojavi neka dobra i stvarna azijatkinja ali nikako... A ne da mi se do DE ili AT zbog toga ko znam što ču i tamo naći...
Ako je netko probao neka javi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh