BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR



Vidim da su bile u HR jel neko mozda bio i kakav su iskustva???
 


Vidim da su bile u HR jel neko mozda bio i kakav su iskustva???
Kod ove druge san bia. Meni je bila odlicna
 
Ja isao kod Inge, docekala me Lara. Inace se okrenem, ali taj put sam se dvoumio izmedu Inge i Lare pa sam ostao.
Ja isao kod inge i docekala me vika ali ostao sam jer je isto top picka, samo sta ne radi anal a pise da radi, i pimp kaze da radi, i kazem da cu otici ako ne radi i svejedno ostanem jer je jebozovna hahaha
 
Ovo mi je u zadnjih par godina 4-ti put.
Super curka, slike par godina starije, ali to je ona. Bas dobar GFE, pravo ljubljenje, odlicno slinavo pusenje i lizanje jaja, mogu sve poze, jako je mokra, cista, uredna, mirisna, nema anala i fingeriranja u picu, ali moze laganini u guzu. Nema zurbe sto mi je jako bitno. Bas smo kliknili i dala mi je stvarni svoj privatni spanjolski broja moba pa da se javim kada dodjem u Madrid. Tu je jos danas pa se vraca tek nakon nove. Inace je iz Madrida,a trenutna lokacija u Zg je Vukovarska.
 
Jel bio tko kod ove dvije, razmisljam za vikend, po komunikaciji se cine ok obje.



Ova druga mi je rekla da je lokacija oko Gajnica, jedino mi je to cudno, obicno su u centru i oko centra
 
Ne da je dobra, nego tooooop...100-30min...sutra ide u Zagreb... Od njih 30 sta sam bio, ova je u prve tri... Čak i bolja nego na slikama... Zapisala mi broj, pa se javi u 1 mjesecu kad se vrati u Rijeku... Pušenje bez ,do kraja.. sve poze.. uuuh.. evo odmah recenziju pišem, još mi srce tuče kakva je... Zagrebčani uživajte
 
Ne da je dobra, nego tooooop...100-30min...sutra ide u Zagreb... Od njih 30 sta sam bio, ova je u prve tri... Čak i bolja nego na slikama... Zapisala mi broj, pa se javi u 1 mjesecu kad se vrati u Rijeku... Pušenje bez ,do kraja.. sve poze.. uuuh.. evo odmah recenziju pišem, još mi srce tuče kakva je... Zagrebčani uživajte
Daj bar link stavi kako treba kad se toliko hvališ.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh