BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Ljudi, imam jedno mozda malo neobicno pitanje: jel nosite svoj rucnik kod cura? Ako da, jel vas cudno gledaju kad vide da ste dofurali svoj rucnik? Znaci, u zadnje vrijeme mi se sve cesce događa da mi cure hladno uvale polumokar rucnik s kojim se po slobodnoj procjeni od zadnjeg pranja brisalo jedno 45 klijenata sto mi je odvratno (i potencijalno opasno) pa si sve mislim da nebi bilo tolko blesavo nosit svoj...
Naravno. I svoj šampon. Obično im u kupaoni stoji neki njihov, ženski. Štrcnem malo Davidoffa pa akcija. Nosim rusak, neseser. I onako kažem ženi da idem u teretanu.
 
Ljudi, imam jedno mozda malo neobicno pitanje: jel nosite svoj rucnik kod cura? Ako da, jel vas cudno gledaju kad vide da ste dofurali svoj rucnik? Znaci, u zadnje vrijeme mi se sve cesce događa da mi cure hladno uvale polumokar rucnik s kojim se po slobodnoj procjeni od zadnjeg pranja brisalo jedno 45 klijenata sto mi je odvratno (i potencijalno opasno) pa si sve mislim da nebi bilo tolko blesavo nosit svoj...
Dosad sam skoro uvijek dobivao suhe i čiste ručnike, no jednom prilikom sam dobio ručnik koji je imao nekakve crvene mrlje na sebi (možda krv) nažalost primijetio tek kad sam se obrisao. To je bilo prije nekoliko godina i hvala Bogu ništa nisam pokupio. Inače ta djevojka je vodila računa o higijeni, pa mi je sve to bilo nekako čudno sa tim ručnikom.
 
Ekipa zna li se ista o ovim curama?



 
Ekipa zna li se ista o ovim curama?



Samo me brine da nisu transici
 
Pozdrav ekipa,

da podijelim iskustvo.
Bio sinoć kod dotične Tati. dogovor 1h/200e.
Dolazak ok, cura kolumbijka lijepo građena i sve na prvu u redu.
Akcija kreće odmah s gumicom jedva minuta, do pola stavi u usta i već se guši.
Nakon toga, ja kao da legne (ne razumije ništa engleski) da se ja s njom malo igram, ne da ništa, cice bole, dolje ne diraj, znači koma, samo uzima gel namaže se, obrnuta kaubojka počne vrtiti i to super izgleda..guza toop, ja prokušao zaustaviti ne da... reko ok i završim ja... druga će biti tooop... kad
Nakon toga, sva se hladi, vruće joj je, ode u kupaonu i vrati se, kaže 1 sat, jedan shot i samo masaža, reko ja ću tebe masirati, ne da ..., ništa ne da.. samo uzme pare
puko mi film i otišao.
S njom u sobi još dvije ordiniraju.

Kolubijske prevarantice - preporuka IZBJEGAVATI:

i TATI ++34603257894 izbrisala profil, jel sam joj rekao da ću staviti na EGE recenziju.
 
Ljudi, imam jedno mozda malo neobicno pitanje: jel nosite svoj rucnik kod cura? Ako da, jel vas cudno gledaju kad vide da ste dofurali svoj rucnik? Znaci, u zadnje vrijeme mi se sve cesce događa da mi cure hladno uvale polumokar rucnik s kojim se po slobodnoj procjeni od zadnjeg pranja brisalo jedno 45 klijenata sto mi je odvratno (i potencijalno opasno) pa si sve mislim da nebi bilo tolko blesavo nosit svoj...
Možda da se probaš tuširati sa njom... Ona sigurno neće koristiti mokar ručnik
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh