BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Cura za preporuku. Slike su inace dorađene i stare bar 10 godina.Ali zenska je i uzivo ko bombon. Inace je iz spanjolske. Steta 250 europskih. Pusenje bez kondoma vrhunski. Ne pozuruje i radi sve poze. Inace zivi u madridu i dolazi u split svako 8 tjedana i ostaje 2 tjedna.
 
Pozdrav, nemam iskustva sa damama sa EGE-a pa bi vas molio preporuku. Planiram posjetit danas.
Unaprijed hvala
Lokacija Zagreb
 
Upalim EGE, place mi se od ponude...
Od svega sto se nudi, kontaktiram neku, pa se nijecka pa ne odgovara pa bi pa nebi ... odi u tri lepe...

Vidim Vika je u Zagrebu, bio kod nje vec 2 puta, reko rade njoj dam novce opet i naravno - nije mi zao!
Super iskustvo kao i uvijek!

Kaze da netko pise lose recenzije o njoj na forumu, kaze da joj nije jasno zasto jer pokusava udovoljiti svim klijentima. Ja koji sam kod nje bio evo tri puta vec, joj vjerujem - svaki put sam od nje otisao zadovoljan.
Ako je taj netko ko pise lose recenzije o Viki ovdje na forumu, porucujem mu da je debil i da ima malog pišu. Vika je anđeo bez krila!!! Ta kad licne jaja, pimpek stoji u sekundi! A to kaj on ne zna mrcat nije njen problem...
 
Neka se nama Feyenord vratio, zašto ga uopce bilo blokiralo, momak sa iskustvom i voljan podijeliti, jedva cekamo recenzije, dobro nam se vratio!
 
...
Kaze da netko pise lose recenzije o njoj na forumu, kaze da joj nije jasno zasto jer pokusava udovoljiti svim klijentima. Ja koji sam kod nje bio evo tri puta vec, joj vjerujem - svaki put sam od nje otisao zadovoljan.
Ako je taj netko ko pise lose recenzije o Viki ovdje na forumu, porucujem mu da je debil i da ima malog pišu. Vika je anđeo bez krila!!! Ta kad licne jaja, pimpek stoji u sekundi! A to kaj on ne zna mrcat nije njen problem...
Spavate li mirno puntaeva & gowragnarok? 😁
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh