BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Pozdrav ekipa, imam jedno pitanje, pa ako ste upućeni. Planiram obići neke djevojke sa ege, ali poučen prijašnjim lošim iskustvima, odlučio sam da ću zahtjevati, makar i na silu (ne mislim mlatit curu, neg zaprijetit se i sl), povrat novca, odnosno barem dijela ako usluga ne bude barem približna opisanoj. Ono što me zanima kolike su šanse da se odjednom pojavi ekipa svodnika il nekih likova, može biti i naoružanih 😂, pa da na kraju i ja budem jeben 😂😂
 
Pozdrav ekipa, imam jedno pitanje, pa ako ste upućeni. Planiram obići neke djevojke sa ege, ali poučen prijašnjim lošim iskustvima, odlučio sam da ću zahtjevati, makar i na silu (ne mislim mlatit curu, neg zaprijetit se i sl), povrat novca, odnosno barem dijela ako usluga ne bude barem približna opisanoj. Ono što me zanima kolike su šanse da se odjednom pojavi ekipa svodnika il nekih likova, može biti i naoružanih 😂, pa da na kraju i ja budem jeben 😂😂
Bitno da ti pokazes stav! Ono sta bude poslje rijesis kad dodje do toga…
 
Pozdrav ekipa, imam jedno pitanje, pa ako ste upućeni. Planiram obići neke djevojke sa ege, ali poučen prijašnjim lošim iskustvima, odlučio sam da ću zahtjevati, makar i na silu (ne mislim mlatit curu, neg zaprijetit se i sl), povrat novca, odnosno barem dijela ako usluga ne bude barem približna opisanoj. Ono što me zanima kolike su šanse da se odjednom pojavi ekipa svodnika il nekih likova, može biti i naoružanih 😂, pa da na kraju i ja budem jeben 😂😂
Ne trebaš ništa prijetiti ili planirati! Trebaš se dogovoriti što želiš, koliko si spreman to platiti i zadovoljava li te izgled djevojke...to možeš dogovoriti...kakva je ona u akciji ovisi o više faktora na koje je teško utjecati. Kad odeš i ako ostaneš drugo nije tvoja briga...ako si fer zahtijevaj da i one budu i onda se nemaš od čega plašiti. Može doći i cijela grupa bilo koga, ja neman problem sa tim...neću nikoga tući ni prijetiti niti će meni, a ako će slučajno htjeti onda može i tako...izbor je lagan, uvijek odgovorim na zahtjeve i izazove. Ali najbitnije je da svodnici ili neki drugi likovi ili postotak njihovog pojavljivanja uopće nebi trebali biti ni tvoja ni naša briga...
 
Pozdrav ekipa, imam jedno pitanje, pa ako ste upućeni. Planiram obići neke djevojke sa ege, ali poučen prijašnjim lošim iskustvima, odlučio sam da ću zahtjevati, makar i na silu (ne mislim mlatit curu, neg zaprijetit se i sl), povrat novca, odnosno barem dijela ako usluga ne bude barem približna opisanoj. Ono što me zanima kolike su šanse da se odjednom pojavi ekipa svodnika il nekih likova, može biti i naoružanih 😂, pa da na kraju i ja budem jeben 😂😂

Gledaš previše filmova 🤣.

Vidio jednog agenta do sad sa njima u stanu, i bila je to žena, koja dogovara.

A i kolko znam nitko nije imao takvo iskustvo tu na forumu do sad, a bilo je natezanja oko love, uvijek prijete da će nazvat nekog, da te preplaše, a nikad ne nazovu.

Sa njima je vjerojatno jedna osoba, dal muško il žensko, koja dogovara i vodi logistiku, i ta ima po par cura prek sebe (skužiš preko poruka).

A sad, koji je njihov protokol kad nastane pravo sranje (npr. netko nedaj bože fizički napadne curu), neznam, al sumnjam da imaju 5 likova sa palicama u stanu do, koji to riješavaju, nego bi vjerojatno zvale policiju.

A ove sitnice, natezanja oko love itd, to rješavaju same, samo pazi da te curke ne natamburaju 🤣.
 
Gledaš previše filmova 🤣.

Vidio jednog agenta do sad sa njima u stanu, i bila je to žena, koja dogovara.

A i kolko znam nitko nije imao takvo iskustvo tu na forumu do sad, a bilo je natezanja oko love, uvijek prijete da će nazvat nekog, da te preplaše, a nikad ne nazovu.

Sa njima je vjerojatno jedna osoba, dal muško il žensko, koja dogovara i vodi logistiku, i ta ima po par cura prek sebe (skužiš preko poruka).

A sad, koji je njihov protokol kad nastane pravo sranje (npr. netko nedaj bože fizički napadne curu), neznam, al sumnjam da imaju 5 likova sa palicama u stanu do, koji to riješavaju, nego bi vjerojatno zvale policiju.

A ove sitnice, natezanja oko love itd, to rješavaju same, samo pazi da te curke ne natamburaju 🤣.
Zove li ona murju, najebat ce ona a ne ti.
 

Cijena 150/200, najbolje izbjec

Cura tamnije puti nego na slici, nije independent.
Docek dosta hladan, takva je I akcija, me mozes nista radit, mada pise GFE I u porukama naglasuje to.
Zna ga posauga, no sve je dosta mehanicki, akcija je bas katastrofa, legne na leda i udri brate...
Nikako za preporuku.
Lokacija kod glavnog kolodvora

Radi sa Camilom I Martinom, iste poruke salju, PA je vjerojatno I tretman isti, moguce je dogovorit threesome.




Reklamiraju se i na PO
 

Poz momci.
danas sam imao priliku isprobati ovu djevojku.
Mala je predivna, uziva u tome što radi i jako dobro to radi.
1h 200europskih i isplatilo se svake sekunde.

Dogovor lak, usluga fantazija.
Jedina mana je što ne govori engleski ali sporazumili smo se jako brzo.

Definitivno za ponoviti 9/10
 

Poz momci.
danas sam imao priliku isprobati ovu djevojku.
Mala je predivna, uziva u tome što radi i jako dobro to radi.
1h 200europskih i isplatilo se svake sekunde.

Dogovor lak, usluga fantazija.
Jedina mana je što ne govori engleski ali sporazumili smo se jako brzo.

Definitivno za ponoviti 9/10
Gledam i ja da idem jer su prave sise kao što i piše na oglasu
 

Nije independent, prostor u Frankopanskoj

Super gradena cura, nekima ce mozda bit niska, 155,meni je bila savrsena.
Tamnije puti nego na slici, prava Latina, super slatka.

Na ulazu pusa, kaze da novce trazi unaprijed i onda krene akcija.
Uvali jezik, primi kurac i krene te skidat.
Pusenje bez, sex sa, suraduje, nabija se, mozes ju lijepo pljesnut po tom brazilskom dupetu. U jednom trenu me primila rukom za vrat, pa shvatis da mozes zesce a njom, ne buni se, stenje, mazi se prstom dolje.
Jako uska, u pocetku sam joj prst jedva stavio pa je tako razradio malo.

Preporuka
Do petka je tu
 

Nije independent, prostor u Frankopanskoj

Super gradena cura, nekima ce mozda bit niska, 155,meni je bila savrsena.
Tamnije puti nego na slici, prava Latina, super slatka.

Na ulazu pusa, kaze da novce trazi unaprijed i onda krene akcija.
Uvali jezik, primi kurac i krene te skidat.
Pusenje bez, sex sa, suraduje, nabija se, mozes ju lijepo pljesnut po tom brazilskom dupetu. U jednom trenu me primila rukom za vrat, pa shvatis da mozes zesce a njom, ne buni se, stenje, mazi se prstom dolje.
Jako uska, u pocetku sam joj prst jedva stavio pa je tako razradio malo.

Preporuka
Do petka je tu
Kolko cepa?
 
Ovo je postalo vec apsurdno, cim netko napise pozitivnu recenziju, odmah dignu cijene 😃

Treba neki Discord server dignuti i tamo pisati detalje.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh