BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

“Malo više popunjena” je isuviše blaga formulacija. Skarlett je nepristojno debela, bukvalno jezivo debela za nekoga od 25 godina.


Smorio sam se kao plovak kad sam video da se posle god dana opet pojavila u ZG, a ja se juče vratio u Beograd…
Sarajane je mama, retko pozitivna i kvalitetna cura koja se jebe kao zmaj. Od mene preporuka kao kuća
slažem se s obje tvrdnje
 

Evo i moje kratke recenzije:
Cijena 150/30 min
Izgled bolji nego na slikama 10/10, mala đepna venera
Usluga 10/10 (GFE, oral sa, može bez ali doplata, sve poze koje hočeš)
Prostor OK, velik krevet, ali klima je u susednjem prostoru, tako da nemojte preko dana kad je vruče
Zna Engleski
Za Ponoviti
Cura je još 3 dana u gradu, požurite
Evo, hvala ti barbo na preporuci. Već nekoliko dana gledam koju i što ću jer sam nov na ovom portalu.
Kada si ovo napisao u 6:53 ni pol sata nakon što si napisao recenziju sam joj se javio.
Dogovor:
Inicijalnoj poruci tražio striptiz (oduševljena s idejom), OWO i seks naravno (1 sat).
Jako je brzo reagira na poruke, jer je očito independent te je stoga i živ razgovor.
Htio sam probati ebony, jer realno neznam kad ću imati priliku za to (jednom se samo zbario s ebony, ta je bila ko Serena Williams, slomila bi me kao napolitanku da smo bili legli).
Petite s odličnom guzicom, PRIRODNIM dvojkama (hvala bogu da nisu plastične , skliske kao jedva svježe ubran paradajz u zoru).
Odlična za razgovor, engelski kao materinji, a Brazilka je odličnim znanjem španjolskog (tu i tamo sam joj bacio neku prljavu španjolsku riječ, nakon čega bi me samo gricnula za ponos).
1 sat 200 eura.
Dva sata pred termin sam ju tražio dva sata.
Na kraju se to i ostvarilo, čak i malo dulje.
Nakon striptiza i OWA kad je krenula jahati na kauču sam prsnuo ( bio sam edgao nekoliko dana, budala...)odmah joj i rekao, pa smo pričali neko vrijeme, što mi je iskreno s ovakvom osobom bilo zadovoljstvo.
I onda smo otišli i na krevet i krenuli koju pozu hoću, koju pozu ona hoće, aktivno se ševili preko pola sata! Na kraju me tražila da joj završim po faci, što sam na kraju i napravio uz odbrojavanje što ju je nasmijalo.
Otuširao sam.
Još smo se popričali 15 minuta , i nahvalio sam ju, i rekao kako ju i ostali hvale zbog persone i usluge.
Sveukupna ocjena iskustva : pun kurac i 800.
Za ponoviti kada se vrati u Hrvatsku, a ide za koji dan.
Iduće neke latinka (imam jednu već na piku), jer smo u gadnom deficitu s azijskom kulturom koje su mi definitivno želja.
Živi mi bili momci i djevojke(ako ima koje)!
 
Koliko vidim,nema vise oglasa. Otisla?
Čak mislim da nije jer mi je rekla da ostaje 2 tjedna, pa je možda privremeno skinula oglas (nagađam samo). S njom mi je baš bila ogromna zajebancija s dogovorit se s njom (slanje selfija, ne odgovara na poruke dosta dugo, pošalje te prvo preko ceste pa ti tek onda kaže pravu adresu)
 
Čak mislim da nije jer mi je rekla da ostaje 2 tjedna, pa je možda privremeno skinula oglas (nagađam samo). S njom mi je baš bila ogromna zajebancija s dogovorit se s njom (slanje selfija, ne odgovara na poruke dosta dugo, pošalje te prvo preko ceste pa ti tek onda kaže pravu adresu)
Dobila mengu???
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh