BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR



Jel bio možda netko s nekom od ove dvije, posjetio bi jednu večeras pa ako je netko bio svaka informacija je dobrodošla
 


Jel bio možda netko s nekom od ove dvije, posjetio bi jednu večeras pa ako je netko bio svaka informacija je dobrodošla
Posjeti Julie nećeš pogriješiti. Ja sam bia kad je bila u ST i opet joj se nadam jer mi je RI malo daleko, da je u Zadru otišao bih do nje...eto, vrijedi 300 km vožnje u dva pravca.
 


Jel bio možda netko s nekom od ove dvije, posjetio bi jednu večeras pa ako je netko bio svaka informacija je dobrodošla
Ova recenzija za Julie je ispravna i točna 1/1
 
Ova (ili ovaj) Dan Santuci je TS, shemale. .. Dok je bila u Zg, razmišljao sam posjetiti dok po pretragama slika po netu nisam naletio na ovaj link koji je iznad objavljen. Katastrofa, ako si Ts ili shemale, zašto to ne napišeš odmah a ne da se predstavlja kao žena.
Naravno da sam odmah odustao od ideje da posjetim, pa ako se netko odluči, sretno mu bilo.
 
Ova (ili ovaj) Dan Santuci je TS, shemale. .. Dok je bila u Zg, razmišljao sam posjetiti dok po pretragama slika po netu nisam naletio na ovaj link koji je iznad objavljen. Katastrofa, ako si Ts ili shemale, zašto to ne napišeš odmah a ne da se predstavlja kao žena.
Naravno da sam odmah odustao od ideje da posjetim, pa ako se netko odluči, sretno mu bilo.
Oni se osjećaju ko žene i kad imaju penis. Sad je vjerovatno (treba prije dolaska provjeriti) post op. Kome se ne sviđa bolje da zaobiđe. Ostali "Always Look on the Bright Side of Life": vagina funkcionira a anal je u cijeni
 
Ova (ili ovaj) Dan Santuci je TS, shemale. .. Dok je bila u Zg, razmišljao sam posjetiti dok po pretragama slika po netu nisam naletio na ovaj link koji je iznad objavljen. Katastrofa, ako si Ts ili shemale, zašto to ne napišeš odmah a ne da se predstavlja kao žena.
Naravno da sam odmah odustao od ideje da posjetim, pa ako se netko odluči, sretno mu bilo.
Ne napisu vjerojatno zato jer nebi imale bas pretjerano velik broj klijenata da napisu, odnosno jedini nacin da se prodaju je da ti, ono sto bi se reklo, podvale muda pod bubrege
 
Oni se osjećaju ko žene i kad imaju penis. Sad je vjerovatno (treba prije dolaska provjeriti) post op. Kome se ne sviđa bolje da zaobiđe. Ostali "Always Look on the Bright Side of Life": vagina funkcionira a anal je u cijeni
ma baš, lijepo je znati da platiš nekom 200, 300 eura tko je prije kurac imao.
Dva su različita oglasa. Nemaju veze jedan sa drugim. Linka si ovoga Dana koji je trans...kolega je linka dva oglasa i pitao recenziju te sam dao odgovor za Julie...ovaj drugi sam zanemario jer mi nije niti poznat niti mi je interesna sfera.
ja sam samo napisao da je TS ukoliko netko razmišlja posjetiti
 
ok, jel ovako bolje, očito je TS a predstavlj se kao žena
Pa čovječe jesi li pismen bar malo...recenzira sam Julie što je kolega tražio na linku...na link je stavija dva oglasa i ja sam dao recenziju za jedan od ta dva oglasa, a to je od Julie i napisao da je 1/1...Ti si linka moju recenziju za Julie, a uvatija se pisat o ovome kurcanu??? Stvarno ti ne mogu crtati ali ako čitaš sa bar malo razumijevanja lako je...DVA SU OGLASA NA KOLEGINOM POSTU I JA SAM RECENZIRA JEDAN KOJI JE MENI POZNAT A TO JE JULIE...OVAJ KURCAN DAN MI NIJE I NECE BIT POZNAT I O NJEMU NISAM ZBORIO...VIDIŠ DA JE JEDNOSTAVNO. O KURCANU SI SE UVATIJA TI...
 
Ma sve ok, nisam ni mislio na Julie. Zato sam stavio link da se zna na koga mislim. A ti stvarno uporan i dalje po svom. Nebitno, ne da mi se natezati više s tobom. pozz
 
Ma sve ok, nisam ni mislio na Julie. Zato sam stavio link da se zna na koga mislim. A ti stvarno uporan i dalje po svom. Nebitno, ne da mi se natezati više s tobom. pozz
Ma nije dragi po mome nego je Julie Julie, a Dan je kurcan...čiji link staviš o tome i pišeš i pošteno...ne možemo baš svakako i bez veze jer možemo nekoga uvrijediti ili ostetiti na taj način, a to nam nije u našem DNK-a...mislim da se slažeš?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh