BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Ekipa, evo nešto i od mene. Nakon što sam vidio recenziju na EGE, odlučio sam se za Viku. Dogovor sinoć preko whatsapa (po porukama mislio da je ona, a zapravo danas skužih da nije). Ona je zaista ta kao na slikama, osim što su slike, naravno retuširane. Odličan prvi dojam, slatka, mladolika u fazi, prekrasnog tijela. Odmah sam joj rekao što sam sve dogovorio, tu je malo nevoljko gledala i pošto razumije 6 riječi engleskog, uzela je mobitel i otišla u drugu sobu kod kolegice da joj prevede. Vratila se i rekla da može sve,ok. Zajedno tuširanje i povratak u sobu. Prvi pucanj, relativno kratkotrajno, nisam se mogao suzdržati, fakat je pogled u doggy pozi fantastika. Odmor, masaža i onda oral. Nisam htio bez gumice. A nakon toga pravi match, pola sata. Misionara pa doggy style. Uska je za popizdit, malo je poslije bilo lakše, no nisam je štedio.
I onda cca. 10 min. prije kraja punog sata su joj počele poruke dolazit pa mi je rekla da imam još 7-8 min. i da se moram požurit. Pa opet za 2-3 min. Uglavnom, završili smo seansu.
Gruzijka, 25 god. stvarno prekrasnog tijela, manje sise 2, ali guza TOP. Nema piercing nigdje, čudila se kad sam je pitao. U drugoj sobi je Lara koju sam malo škicnuo i moram priznati da je zgodna. Nakon mene se zagrnula ručnikom i rekla da ide na tuširanje.

1h 200 €, blizina Kvatrića.
 
Ekipa, evo nešto i od mene. Nakon što sam vidio recenziju na EGE, odlučio sam se za Viku. Dogovor sinoć preko whatsapa (po porukama mislio da je ona, a zapravo danas skužih da nije). Ona je zaista ta kao na slikama, osim što su slike, naravno retuširane. Odličan prvi dojam, slatka, mladolika u fazi, prekrasnog tijela. Odmah sam joj rekao što sam sve dogovorio, tu je malo nevoljko gledala i pošto razumije 6 riječi engleskog, uzela je mobitel i otišla u drugu sobu kod kolegice da joj prevede. Vratila se i rekla da može sve,ok. Zajedno tuširanje i povratak u sobu. Prvi pucanj, relativno kratkotrajno, nisam se mogao suzdržati, fakat je pogled u doggy pozi fantastika. Odmor, masaža i onda oral. Nisam htio bez gumice. A nakon toga pravi match, pola sata. Misionara pa doggy style. Uska je za popizdit, malo je poslije bilo lakše, no nisam je štedio.
I onda cca. 10 min. prije kraja punog sata su joj počele poruke dolazit pa mi je rekla da imam još 7-8 min. i da se moram požurit. Pa opet za 2-3 min. Uglavnom, završili smo seansu.
Gruzijka, 25 god. stvarno prekrasnog tijela, manje sise 2, ali guza TOP. Nema piercing nigdje, čudila se kad sam je pitao. U drugoj sobi je Lara koju sam malo škicnuo i moram priznati da je zgodna. Nakon mene se zagrnula ručnikom i rekla da ide na tuširanje.

1h 200 €, blizina Kvatrića.
Ima više Vika pa treba vidit o kojoj se radi...Ova koja je originalna(vjv vide dobre reze pa ih se više tako predstavlja) razumije svaku riječ engleskog, ukrajinka je i nema kolegicu.
 
Ekipa, evo nešto i od mene. Nakon što sam vidio recenziju na EGE, odlučio sam se za Viku. Dogovor sinoć preko whatsapa (po porukama mislio da je ona, a zapravo danas skužih da nije). Ona je zaista ta kao na slikama, osim što su slike, naravno retuširane. Odličan prvi dojam, slatka, mladolika u fazi, prekrasnog tijela. Odmah sam joj rekao što sam sve dogovorio, tu je malo nevoljko gledala i pošto razumije 6 riječi engleskog, uzela je mobitel i otišla u drugu sobu kod kolegice da joj prevede. Vratila se i rekla da može sve,ok. Zajedno tuširanje i povratak u sobu. Prvi pucanj, relativno kratkotrajno, nisam se mogao suzdržati, fakat je pogled u doggy pozi fantastika. Odmor, masaža i onda oral. Nisam htio bez gumice. A nakon toga pravi match, pola sata. Misionara pa doggy style. Uska je za popizdit, malo je poslije bilo lakše, no nisam je štedio.
I onda cca. 10 min. prije kraja punog sata su joj počele poruke dolazit pa mi je rekla da imam još 7-8 min. i da se moram požurit. Pa opet za 2-3 min. Uglavnom, završili smo seansu.
Gruzijka, 25 god. stvarno prekrasnog tijela, manje sise 2, ali guza TOP. Nema piercing nigdje, čudila se kad sam je pitao. U drugoj sobi je Lara koju sam malo škicnuo i moram priznati da je zgodna. Nakon mene se zagrnula ručnikom i rekla da ide na tuširanje.

1h 200 €, blizina Kvatrića.
Dakle originalna je starija od ove, ima možda i 30 ali ih nosi jebacki...a i sisurina joj pozamašna
 
Ekipa, evo nešto i od mene. Nakon što sam vidio recenziju na EGE, odlučio sam se za Viku. Dogovor sinoć preko whatsapa (po porukama mislio da je ona, a zapravo danas skužih da nije). Ona je zaista ta kao na slikama, osim što su slike, naravno retuširane. Odličan prvi dojam, slatka, mladolika u fazi, prekrasnog tijela. Odmah sam joj rekao što sam sve dogovorio, tu je malo nevoljko gledala i pošto razumije 6 riječi engleskog, uzela je mobitel i otišla u drugu sobu kod kolegice da joj prevede. Vratila se i rekla da može sve,ok. Zajedno tuširanje i povratak u sobu. Prvi pucanj, relativno kratkotrajno, nisam se mogao suzdržati, fakat je pogled u doggy pozi fantastika. Odmor, masaža i onda oral. Nisam htio bez gumice. A nakon toga pravi match, pola sata. Misionara pa doggy style. Uska je za popizdit, malo je poslije bilo lakše, no nisam je štedio.
I onda cca. 10 min. prije kraja punog sata su joj počele poruke dolazit pa mi je rekla da imam još 7-8 min. i da se moram požurit. Pa opet za 2-3 min. Uglavnom, završili smo seansu.
Gruzijka, 25 god. stvarno prekrasnog tijela, manje sise 2, ali guza TOP. Nema piercing nigdje, čudila se kad sam je pitao. U drugoj sobi je Lara koju sam malo škicnuo i moram priznati da je zgodna. Nakon mene se zagrnula ručnikom i rekla da ide na tuširanje.

1h 200 €, blizina Kvatrića.
Hehe i ja sam bio jučer u podne kod Vike. Sve je otprilike bilo isto i samnom. Gruzijka je iz Tbilisija, 25 godina stara, inače radi ko modni kreator i frizerka. Prvi put je u inozemstvu. Tu će biti 3 mjeseca i onda ide nazad. Malo je nesnalažljiva u svemu tome, ne želi se ljubit (a nisam ni ja htio) jer ima herpes na usnici, ali moram priznat da ima dupe i tijelo fantastično. Jako dobro pušenje i karanje - sveukupno jako dobar feeling i dobrano sam se ispraznio...Za preporučit je u svakom slučaju. Nešto malo drugačije od meni već pomalo dosadnih brazilki i južnoamerikanki...pa tko voli nek izvoli.
 
Netko bio sa

Živeli jebači, evo mali osvrt odnosno objektivni dojam koliko je to moguće! Ugl objektivno ručnik korišten sam dobio koji je imao miris bar tri jebača prije mene kome ne smeta ok ja sam osjetljiv, kauč razvučen točno taj kao na videu.Malička je sa slika ali vise je starija malička (godine nisu koje pišu kao ni kod svih ostalih)! Uživo puno mrsavija , cice umjetne dvojka /trojka navučena! Nedostaje vau faktor iako su je mnogi nahvalili( ličeko puno filera i čube napunpane)! Dogovor lagan i drži ga se! Pljugica bez 3 min ok dobra ali nije sad da glava drveni. Ugl došo sam na tri pive nije se dala ni lizati ni ljubila,(kaze nisu te usluge navedene) krenuo u raspravu vratila mi 100 eur ( uzeo 45 min za 200)iako nisam tražio pozdravili se i bok! Radi svoj posao i radi ga vrhunski , zaradila je 100 eur za 5 min ! Kapa dolje prava je
 
Dajte pišite neki kurac o kurveštarama...ubio me ovaj dinamo sa ovom tekmom.🥵
Ajmoooo....sex and drugs and rock'n'roll 🤣
 
  • Like
reagiranja: Sef
300€ sat vremena?!??!?

u drugom mjesecu ove godine sam ovu curu par puta jebao.. prvi put 150€ sat, drugi put 100€ sat..
zajebana je ta inflacija :)
 

Bio danas, i nikako nisam zažalio
Kako je i kolega u ranijoj recenziji rekao džepna Venera s malenim, lijepim stopalima što je upravo po mom guštu. Godine na profilu bi mogle biti realne, kao i slike koje su definitivno njene. Prostor dobar u centru grada, higijena (barem se čini) je u redu. Ljubi se jezikom, oral bez kondoma, seks u doslovno svim mogućim pozama koje su mi pale na pamet. Krenuli s laganom misionarkom, a kako je sitna može se “upravljati” s njom vrlo jednostavno. Guza joj je baš okrugla i savrsene veličine, baš gušt za uhvatiti pa smo se u svim varijacijama doggya zadržali neko vrijeme. Žao mi je što nisam pitao za svrsavanje u usta pa vam tu inf ne mogu dati. Kaže da voli igračke, ne krade vrijeme i ne požuruje ali stavi alarm koji zvoni na kraju termina. Volio bi ponoviti jer je stvarno moj tip i možda malo duže pustiti oral jer sam bio prenestrpljiv da joj ga stavim. Prirodne lijepe sise sto je u moru plastike (shvatit cete me) stvarno ugodno iznenadjenje.

Cijena 150/30 min
Izgled odgovara slikama meni 9/10
Prostor OK
Preporuka —> DA
Ponoviti —> DA
 
300€ sat vremena?!??!?

u drugom mjesecu ove godine sam ovu curu par puta jebao.. prvi put 150€ sat, drugi put 100€ sat..
zajebana je ta inflacija :)
Mislim i ja otič kod nje iduči tjedan. Reci mi jel debela ili samo malo popunjena?
 

Evo i moje kratke recenzije:
Cijena 150/30 min
Izgled bolji nego na slikama 10/10, mala đepna venera
Usluga 10/10 (GFE, oral sa, može bez ali doplata, sve poze koje hočeš)
Prostor OK, velik krevet, ali klima je u susednjem prostoru, tako da nemojte preko dana kad je vruče
Zna Engleski
Za Ponoviti
Cura je još 3 dana u gradu, požurite
 
“Malo više popunjena” je isuviše blaga formulacija. Skarlett je nepristojno debela, bukvalno jezivo debela za nekoga od 25 godina.


Evo i moje kratke recenzije:
Cijena 150/30 min
Izgled bolji nego na slikama 10/10, mala đepna venera
Usluga 10/10 (GFE, oral sa, može bez ali doplata, sve poze koje hočeš)
Prostor OK, velik krevet, ali klima je u susednjem prostoru, tako da nemojte preko dana kad je vruče
Zna Engleski
Za Ponoviti
Cura je još 3 dana u gradu, požurite
Smorio sam se kao plovak kad sam video da se posle god dana opet pojavila u ZG, a ja se juče vratio u Beograd…
Sarajane je mama, retko pozitivna i kvalitetna cura koja se jebe kao zmaj. Od mene preporuka kao kuća
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh