BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Real question is... were you born with that pussy? And I think it's pretty obvious by the shape of your body and your face lines that you were not born with pussy
The shape of my body? Do you know what academy is? I don't think so. Ignorance took over your neurons, didn't it? and my face already wanted many that are advertised on eurogirl ter… But anyway, I don't need to be here justifying myself to anyone. I just thought it was unnecessary for some to have insulted me but everything was clarified and I posted some pictures to relax… I won't waste my time here anymore, because time for me is money. Kiss for all 😘
 
Čovjek je mogo samo slikat šta ima dolje a ne riječima pokušavat dokazivat da je žena, slika govori više od tisuću riječi.
 
Ali to je onda ipak ona samo prije možda 10-ak godina ili je potpuno neka druga osoba koja nema veze s ovom sa slike? Ako si bio, kakve cice ima? Prirodne/silikoni? Velike, male, osrednje?
Nije ta cura sa slika, tj. koriste se lažne slike koje se provlače kroz ege već više od godinu dana. Dočeka te neka (vjerojatno gadna) koja ni nema svoj profil, tj. klasična prevara.
 
The shape of my body? Do you know what academy is? I don't think so. Ignorance took over your neurons, didn't it? and my face already wanted many that are advertised on eurogirl ter… But anyway, I don't need to be here justifying myself to anyone. I just thought it was unnecessary for some to have insulted me but everything was clarified and I posted some pictures to relax… I won't waste my time here anymore, because time for me is money. Kiss for all 😘
Still didn't answer the question. Were you born with the pussy or not?

While you are at it: do you have the Adam's apple? 🤔🤔
 

Bio danas kod nje, super iskustvo tako da napižem korisnu recenziju.
Imao sam srece da sam uopce naletio na njen oglas u moru ovih duplih i lažnih, na ove stvarne cure sa po jednim oglasom je bas tesko naletiti.
Cura je uživo ljepša nego na slikama, barem meni. Džepna Venera i to je možda jedina zamjerka baš je sićušna. Ali prekrasno tijelo, lijepe prirodne cice, guza omg ono brazilska kakvu samo zamislit možete. Ten prekrasan svilenkast, lice ljepo, blistavi bjeli zubi i ta kovrčava kosa....
Usluga 10 + pravi GFE ljubi se, mazi se, oral bez onako kako volim slopi vlažan, liže jaja,.... također nisam odolio da je ne poližem, nije se bunila na prstenjačenje. Sam sex u tri klasične poze ne znam u kojoj mi je bilo bolje, a ona divlja nabija se , stišće te uz sebe... Obavio dva pucnja u sat vremena što mi se jako jako rijetko desi , ipak imam podosta godina. Za Brazilku jako dobar engleski.
sat vremena 200 evropskih.
Lak dogovor putem wh, tražila video poziv što je i meni pasalo da vidim ko je sa druge strane. I rekao bih da je bas independent.
 

Bio danas kod nje, super iskustvo tako da napižem korisnu recenziju.
Imao sam srece da sam uopce naletio na njen oglas u moru ovih duplih i lažnih, na ove stvarne cure sa po jednim oglasom je bas tesko naletiti.
Cura je uživo ljepša nego na slikama, barem meni. Džepna Venera i to je možda jedina zamjerka baš je sićušna. Ali prekrasno tijelo, lijepe prirodne cice, guza omg ono brazilska kakvu samo zamislit možete. Ten prekrasan svilenkast, lice ljepo, blistavi bjeli zubi i ta kovrčava kosa....
Usluga 10 + pravi GFE ljubi se, mazi se, oral bez onako kako volim slopi vlažan, liže jaja,.... također nisam odolio da je ne poližem, nije se bunila na prstenjačenje. Sam sex u tri klasične poze ne znam u kojoj mi je bilo bolje, a ona divlja nabija se , stišće te uz sebe... Obavio dva pucnja u sat vremena što mi se jako jako rijetko desi , ipak imam podosta godina. Za Brazilku jako dobar engleski.
sat vremena 200 evropskih.
Lak dogovor putem wh, tražila video poziv što je i meni pasalo da vidim ko je sa druge strane. I rekao bih da je bas independent.
Kako može to sto je dzepna venera bit zamjerka, takve su najjebozovnije 🥰
 
Dečko se zaista trudi i ulaze u sebe da bude žensko. Ok njegov izbor normalno ali za mene nikad neće biti žensko iako je post op. Drugo promijenio je ime donedavno cca 1 godinu oglas je bio TS neko ime ne mogu se sjetiti ali tu facu sam zapamtio. Redovito ordinira po HRV očito ima klijenata i siguran sam da iskusniji na forumu se sjećaju ovog dečka koliko se god on trudio biti od sad žensko ali jebiga meštre ne prolazi iako si nabavio smokvu. Svaka ponuda ima svojeg kupca pa sretno. Ovo je samo za one da se ne zajebu i nasjednu na oglas da je žensko. Možda on sebi je poštujem ali za mene ne. Sretno
 
Dečko se zaista trudi i ulaze u sebe da bude žensko. Ok njegov izbor normalno ali za mene nikad neće biti žensko iako je post op. Drugo promijenio je ime donedavno cca 1 godinu oglas je bio TS neko ime ne mogu se sjetiti ali tu facu sam zapamtio. Redovito ordinira po HRV očito ima klijenata i siguran sam da iskusniji na forumu se sjećaju ovog dečka koliko se god on trudio biti od sad žensko ali jebiga meštre ne prolazi iako si nabavio smokvu. Svaka ponuda ima svojeg kupca pa sretno. Ovo je samo za one da se ne zajebu i nasjednu na oglas da je žensko. Možda on sebi je poštujem ali za mene ne. Sretno
Pa da odmah znaš da je bio muško čim nije odmah ovdje slao kak mu izgleda dolje nego se išao raspravljat " ne ne ja sam žena"
 


Nakon dulje pauze od EGE, posjetio je u ponedjeljak. Rekla mi je da je tek došla i da će ostat par dana pa odlazi iz HR. Ne zna engleski, tako da je sav razgovor išao putem translate-a, navikao sam već da je to pod normalno kad su latine u pitanju.

Dogovor jednostavan preko wappa, naravno s agentom, dao mi je adresu, ali 15 min prije dogovorenog termina šalje me na drugu adresu, zapravo samo 2 ulice dalje, taman sam parkirao pa nije bio neki problem.

Slike dosta dobro dočaravaju izgled, nešto je niža nego što djeluje na fotkama, ima pirseve na bradavicama, sise su umjetne i onako, srednje kvalitete, ali prolazno. U apartmanu je s još jednom djevojkom, nisam vidio koja.

Tuš i akcija, pušenje bez, neka 6/10 ocjena, volim taj dio pa je potrajalo oko 15tak min, djeluje nekako plaho i preplašeno, kasnije se opustila.

Sami seks ide prvo gore, malo lakši tempo pa onda udaranje, tu se već dobro opustila i voli se dobro udarat, namješta se u raznim pozama i dobro trpi nabijanje, čak joj i odgovara. Nekih 20tak minuta izmjenjivanja poza, malo ona gore malo ja, metak i ponovno tuš. Ne osjećam da bi to išlo još jednom pa mi je bilo malo žao da nisam još to malo produljio, na moje veliko iznenađenje ona hoće još, kad mi je rekla baby more fuck jbg, teško je odolit :D Nije nažalost išlo drugi puta, ali se ona jebeno trudila.

1h/200€
BJ 6/10
Akcija 9/10

Ponovio bi čisto da vidim dal bude drugi put opuštenija jer mi djeluje kao da je na prvu malo suzdržana, a kad se opusti onda je to pravi show :)
GFE nisam tražio iako ga je moguće dobiti, meni je to više avantura u jebačinu i dobro udaranje tako da za taj dio ne mogu puno tvrditi.

Godine prije oko 30, 35
 

Bio danas kod nje, super iskustvo tako da napižem korisnu recenziju.
Imao sam srece da sam uopce naletio na njen oglas u moru ovih duplih i lažnih, na ove stvarne cure sa po jednim oglasom je bas tesko naletiti.
Cura je uživo ljepša nego na slikama, barem meni. Džepna Venera i to je možda jedina zamjerka baš je sićušna. Ali prekrasno tijelo, lijepe prirodne cice, guza omg ono brazilska kakvu samo zamislit možete. Ten prekrasan svilenkast, lice ljepo, blistavi bjeli zubi i ta kovrčava kosa....
Usluga 10 + pravi GFE ljubi se, mazi se, oral bez onako kako volim slopi vlažan, liže jaja,.... također nisam odolio da je ne poližem, nije se bunila na prstenjačenje. Sam sex u tri klasične poze ne znam u kojoj mi je bilo bolje, a ona divlja nabija se , stišće te uz sebe... Obavio dva pucnja u sat vremena što mi se jako jako rijetko desi , ipak imam podosta godina. Za Brazilku jako dobar engleski.
sat vremena 200 evropskih.
Lak dogovor putem wh, tražila video poziv što je i meni pasalo da vidim ko je sa druge strane. I rekao bih da je bas independent.
Nakon ove poruke tarifa za sat vremena je skocila na 250 hahaha pa koji kurac?!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh