BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Sinko ovo je post od prije dosl pola god. Ja sam joj dao 230e jer sam 2 dana prije posmrkao doslovno 10g koke i hengover me toliko emocionalno vozio da nemas pojma. Zatim sam u nedjelju navecer nazvao taj nekakav broj i otisao gore na ribnjak i dozivio najbolji kurvarluk mog zivota. Otvorila mi je jako sitna predivna Inna kao na slikama. Jebala je svoju facu na qmom debeljku. Zapalio sam cigaretu na balkonu. Bilo je lijepo.
Post zvuci pretenciozno, to mi bila namjera nije. Ispricavam se. Vidi se da si prosa kroz forum. Nadam se da je Inna ista kakva je i bila. Javi mi u inbox ako da. Sretno
 
Sinko ovo je post od prije dosl pola god. Ja sam joj dao 230e jer sam 2 dana prije posmrkao doslovno 10g koke i hengover me toliko emocionalno vozio da nemas pojma. Zatim sam u nedjelju navecer nazvao taj nekakav broj i otisao gore na ribnjak i dozivio najbolji kurvarluk mog zivota. Otvorila mi je jako sitna predivna Inna kao na slikama. Jebala je svoju facu na mom debeljku. Zapalio sam cigaretu na balkonu. Bilo je lijepo.
Pošmrkao si 2 g kokaina zamiješanog sa 8g lidokaina...
Doslovno...
U protivnom,danas ne bi pisao odgovore na post nego bi ti na kamenoj ploči pisalo..."U dubokoj boli javljamo rodbini,prijateljima..."
 
8/Pošmrkao si 2 g kokaina zamiješanog sa 8g lidokaina...
Doslovno...
U protivnom,danas ne bi pisao odgovore na post nego bi ti na kamenoj ploči pisalo..."U dubokoj boli javljamo rodbini,prijateljima..."
Upravo tako. Probao sam jednom "40%" koku. Osjecao sam se kao psić kojeg netko konstantno draga. To je bas droga za mamine sinove ili one koji to zele bit. Smatram da se kvalitetni ljudi generalno ne mogu opustit na tom smecu.
 
Upravo tako. Probao sam jednom "40%" koku. Osjecao sam se kao psić kojeg netko konstantno draga. To je bas droga za mamine sinove ili one koji to zele bit. Smatram da se kvalitetni ljudi generalno ne mogu opustit na tom smecu.
To zapravo i nije droga za opuštanje...
Davnih dana, sa ekipom sa broda na kojem sam radio pušio sam koka pastu u Argentini(75 posto) i nakon toga nisam osjećao glavu 2 dana a mozak mi je bio prepun suludih ideja...
Nakon toga shvatio sam da se tom drogom možeš drogirati samo ako živiš blizu izvora iste....

Za opuštanje služi opijum...
 
To zapravo i nije droga za opuštanje...
Davnih dana, sa ekipom sa broda na kojem sam radio pušio sam koka pastu u Argentini(75 posto) i nakon toga nisam osjećao glavu 2 dana a mozak mi je bio prepun suludih ideja...
Nakon toga shvatio sam da se tom drogom možeš drogirati samo ako živiš blizu izvora iste....

Za opuštanje služi opijum...
A ono, ne znam zelim li znat. Inace bas volim tu slabu kvartovsku mild koku jer pola sata nakon zadnje crte jebem ko zmaj. Doslovno postanem sotona. Nedavno sam bio u vezi sa jednom malom koja je bila navucena na ovo zagrebacko kvart smece. Izrokali bi se sa tim i onda nakon zadnje crte bi je samo tipa 2 sata deepthroata do besvjesti. Samo bi se onesvjestia u nekom trenutku. Fun fact: nakon prve crte "kokaina" kita bi mi postala mikro ali pola sata nakon zadnje san bia elementarna nepogoda. Pomoz bog
 
A ono, ne znam zelim li znat. Inace bas volim tu slabu kvartovsku mild koku jer pola sata nakon zadnje crte jebem ko zmaj. Doslovno postanem sotona. Nedavno sam bio u vezi sa jednom malom koja je bila navucena na ovo zagrebacko kvart smece. Izrokali bi se sa tim i onda nakon zadnje crte bi je samo tipa 2 sata deepthroata do besvjesti. Samo bi se onesvjestia u nekom trenutku. Fun fact: nakon prve crte "kokaina" kita bi mi postala mikro ali pola sata nakon zadnje san bia elementarna nepogoda. Pomoz bog
Od previše" kvartovskog"kokaina možeš jedino dobiti dijabetes a ne infarkt,stoga živjeti ćeš vječno....
 
Sinko ovo je post od prije dosl pola god. Ja sam joj dao 230e jer sam 2 dana prije posmrkao doslovno 10g koke i hengover me toliko emocionalno vozio da nemas pojma. Zatim sam u nedjelju navecer nazvao taj nekakav broj i otisao gore na ribnjak i dozivio najbolji kurvarluk mog zivota. Otvorila mi je jako sitna predivna Inna kao na slikama. Jebala je svoju facu na mom debeljku. Zapalio sam cigaretu na balkonu. Bilo je lijepo.
A je stari post, al jedina za koju sam nasao da je u zgu i da je netko preporucio deepthroat 😅
 
Da, dogodilo se, i meni je dala broj. Skuplja mušterije za sljedeći puta kada dođe sama ili želi da misliš da si tako poseban pa ćeš opet platiti.
Znaju dobro kako te natjerati da zagrizeš.

Sve potpisujem, odlična je.
Dva puta sam bio i nema prigovora.

Još sam bez nadoplate dobio svršavanje u usta oba puta, a zadnji puta mi je polizala i šupak, i to baš pošteno, da je jezik skoro unutra gurala.
nema bolje nego kad ti kurva samoinicijavitno licne pacu <3
 
Taman dođem u split na godisnji i odlučio se počastit, bio kod ove jucer navecer



Taman jučer popodne došla iz italije, prvi je put ovde. Apartman blizu zupanijskog suda, komunikacija direkt s njom, ona jako vesela, vedra, bas pozitivna zenska, voli pricat i bas imas neki osjecaj ko da se znate sto godine, brazilka je, ali dugo je po italiji tako da savrseno prica talijanski, a engleski joj je vrhunski za brazilku, oral je bez kondoma, jako fino “rukuje” i zna sta radi, dopusta sve poze i moze se dva puta svrsit u sat vremena, akcija je vrhunska, voli se nabijat, napaljuje te glasanjem dok je jebes i tocno zna sta radi u svakoj pozi i stvarno je uzivancija s njom, izmedu akcija smo popricali, zasad je plan da ostaje tjedan dana u splitu ali ako joj se bude svidilo vjerojatno ce produljit boravak, ima cak i OF kojeg je nedavno otvorila



Cijena je 200 EUR za sat vremena, definitivno cu ponovit ako pare i vrijeme dopuste
 
Jel bio tko kod nje u zadnje vrijeme? Vidim da je cesto u zg, jel vrijedi posjeta?

Ponovio ja (neznam jel si bio u međuvremenu).

Bio sam prošle godine, i bilo mi je osrednje, malo je bila "nadrkana".

Morao sam ponoviti da se uvjerim da joj je bio loš dan, a ne problem u meni.

I da, ovaj puta sve vrhunski, top 3 usluga koju doživio, GFE vrh.

Vrijedi svakog centa, ako nisi otišao, odi, još je tu u Zg-u neko vrijeme pa onda ide na more, bit će tu cijelo ljeto, možda i duže.
 
Ponovio ja (neznam jel si bio u međuvremenu).

Bio sam prošle godine, i bilo mi je osrednje, malo je bila "nadrkana".

Morao sam ponoviti da se uvjerim da joj je bio loš dan, a ne problem u meni.

I da, ovaj puta sve vrhunski, top 3 usluga koju doživio, GFE vrh.

Vrijedi svakog centa, ako nisi otišao, odi, još je tu u Zg-u neko vrijeme pa onda ide na more, bit će tu cijelo ljeto, možda i duže.
Bio sam s njom u Rijeci! Preporuke svakako!
 

Odnosno


Odlicna, odlicno tijelo, moze gfe moze jako udaranje, pusi bez odlicno, rucno se dovrsava nakon akcija, sto me dodatno napali, da sam na mjestu ive josipovica ne bih izlazio iz njenog ureda 😅 250
 
Pohvale za ovu damu. Malo plasticna ali ne pretjerano. Sise silikoni, dupe veliko cvrsto, a struk uzak. Usne velike, valda su to oni fileri.
Oral bez oooodlican,gleda u oci, slini ga i lupka se po obrazima i usnama,lize jaja cak i oko paka lagano. Akcija super,stenje,namjesta se kako hoces ,uzdise (ne glumi previse, taman)... na kraju pitam moze zavrsnica po licu, i moze, svrsio po usnama, jos ih je napućila...sve u svemu ponovio bi. Cijena 100 eura pola sata....da,100 eura!
Sutra odlazi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh