BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Bio kod ove, vec je nekoliko puta bila tu, al sam sad odlucio probati. Sve u svemu oke je, BJ bez dosta solidno, ne moze nesto duboko ici, tijelo dosta dobro, akcija dobra, ne pozuruje, slusa i radi sto zelis, ali nije neka koja ce ti ostati u sjecanju. Solidna za tih sat vremena i za tu cijenu (150/1)
 

Bio kod Mel. Ispunio si zelju da budem s crnkinjom i nisam pozalio.

Samoinicijativno je spustila cijenu sa 250 na 200eur/h. To mi se nedavno dogodilo i sa jednom Spanjolkom sa EGE-a ali kod nje nisam isao.

Cura sa slika sa oglasa, meni se samo cini da je starija od 25 god. Doceka u donjem rublju, soba uredna, sa vlastitom kupaonom. Cini mi se da je u stanu jos 1 ili 2 sobe, cuo sam druge kako ulaze i izlaze, ali nisam lutao po stanu jer nije bilo potrebe.

Prvo tusiranje, onda smo krenuli. Malo ljubljenja, onda je kleknula i pocela sa oralnim, bez kondoma, pa na krevet, malo prstenjacenja i pusenja. Dokrajcila me u kaubojki i kraj prve runde.

Brzo tusiranje i kratka masaza. Pocne sa pusenjem i kad smo bili spremni za akciju trazi kondom ali ga nemoze naci. Uspjeli se dogovorit da u 2 rundi nema sexa nego samo pusenje sa svrsavanjem u usta.

Uglavnom nije mi zao sto sam isao, ponovio mozda bi. Zgodna je, lijepe prirodne sise, cvrsta guza, cura korektna i lagana za dogovor. Engleski vise razumije nego prica, slabo smo koristili google translate.

Tko ima fetis na crnkinje preporucam.
Jel moze deepthroat i dugo BJ ili par minuta i prebacuje na akciju?
 

Bio kod ove, vec je nekoliko puta bila tu, al sam sad odlucio probati. Sve u svemu oke je, BJ bez dosta solidno, ne moze nesto duboko ici, tijelo dosta dobro, akcija dobra, ne pozuruje, slusa i radi sto zelis, ali nije neka koja ce ti ostati u sjecanju. Solidna za tih sat vremena i za tu cijenu (150/1)
Ima oglas i pod imenom Maya? Meni rekla da je u Zadru neki dan. Bio prosle godine ili pocetkom ove kod nje, pisao sam. Ak se sjecam dobro nije mi bas bila raspolozena.
 
Ima oglas i pod imenom Maya? Meni rekla da je u Zadru neki dan. Bio prosle godine ili pocetkom ove kod nje, pisao sam. Ak se sjecam dobro nije mi bas bila raspolozena.
Je, to je ta, vidio sam da je bila losa recenzija, al je tad jedina bila odmah dostupna pa sam otisao...ovaj put nije bila neraspolozena i toliko losa, nego jednostavno nije neko pamtljivo iskustvo kao s nekim drugima...ja imam par kod kojih stalno idem kad su tu i o kojima sam pisao recenzije, a kad ih nema onda isprobavam nesto drugo, pa sam tako i ovu
 

Crnkinja, sva prirona, onako bas rasna sto bi se reklo, po meni cista 10-ka. Usluga isto tako brutalna, zenska se stvarno trudi u svemu, ne pozuruje do te mere da sam je sa orala morao skidati da predjemo a seks koji je uzgred bio brutalan. Cena jeste 250 ali vredi svaki euro. Jos 10 dana je tu pa ko voli nek izvoli. I da ima i drugarice i radi trojke...to cu msm probati sledeci put :D
 

Prekjučer bio kod ove.Faca ipak malo lošija nego na slikama,ali nije gabor.Tijelo takvo kakvo je na slikama.
Ljubljenje i oral bez,oral neka sredina,ali akcija i više nego dobra.Cijena 150 eur 30 min.Nebih se bunio da ponovim.
 

Daaan.. Mozda neki info? Nadam se je prava ne fejk
pisao sam o njoj u temi Osijek. Najprvo dosla u Split. Nismo se dogovorili a tu je malo i moja krivica.

Ali

Mozes, ako lipo upitas, na videocall. I stvarno dobra izgleda. Ima jebenu figuru. Eto to toliko
 
Jel ima neko iskuastva s Narom :)
Bio ja al nista posebno.Nije dala da se otusiram jer je imala dogovorenu jos jednu musteriju..Ima tipicno veliko brazilsko dupe.Ne ljubi se al suradjuje u sexu. Simpa je u faci al zaista nista posebno. Radije odi do ove Angelinne dolje


Isto brazilka.Cura izgleda 10x bolje uzivo nego na slikama. Ima najbolje prirodne sise koje sam ikad vidio. Topao docek, pusa u obraz ali isto se ne zeli ljubiti.U stanu je sa kolegicom koja je prosjecna.Suradjuje u sexu, cijela figura i faca joj je top.10 od 10 bi se okrenulo za
njom na cesti. Steta kaj ne nudi gfe a ostalo je
vrh.Ima je na vise profila na ege
 
Bio ja al nista posebno.Nije dala da se otusiram jer je imala dogovorenu jos jednu musteriju..Ima tipicno veliko brazilsko dupe.Ne ljubi se al suradjuje u sexu. Simpa je u faci al zaista nista posebno. Radije odi do ove Angelinne dolje


Isto brazilka.Cura izgleda 10x bolje uzivo nego na slikama. Ima najbolje prirodne sise koje sam ikad vidio. Topao docek, pusa u obraz ali isto se ne zeli ljubiti.U stanu je sa kolegicom koja je prosjecna.Suradjuje u sexu, cijela figura i faca joj je top.10 od 10 bi se okrenulo za
njom na cesti. Steta kaj ne nudi gfe a ostalo je
vrh.Ima je na vise profila na ege
evo, disu sad oni koji pisu redflag za one za 110/150??????????????????????
 

Sve vec napisano ali evo i moj osvrt…

Dogovor sa pimpom relativno lagan, dolazak u prostor, Ruby avion. Nasmijana, mirisljava, izgled fantastican.
Akcija: guta ga do jaja, lagani facefuck, samaranje face kurcem, lice kao nacrtano, osmijeh od milijun dolara. Sexom te uvjeri da si Johnny Sins, morao sam je stisavat , derala se ko luda, jesam ju udarao ali bas tako….iskustvo fantasticno, poslije sexa zezancija na spanjolskom , smijala se ko luda , nadam se da nije i to bilo fejk jer je meni stvarno bitno da se zena u mojem drustvu dobro osjeca. Dala mi je svoj privatni brazilski broj , (tu me zanima je li se to jos kome dogodilo?)

Izgled 10/10
Pusenje 10/10
Sex 10/10
Steta: 150 dojcmarki /30 min
 

Sve vec napisano ali evo i moj osvrt…

Dogovor sa pimpom relativno lagan, dolazak u prostor, Ruby avion. Nasmijana, mirisljava, izgled fantastican.
Akcija: guta ga do jaja, lagani facefuck, samaranje face kurcem, lice kao nacrtano, osmijeh od milijun dolara. Sexom te uvjeri da si Johnny Sins, morao sam je stisavat , derala se ko luda, jesam ju udarao ali bas tako….iskustvo fantasticno, poslije sexa zezancija na spanjolskom , smijala se ko luda , nadam se da nije i to bilo fejk jer je meni stvarno bitno da se zena u mojem drustvu dobro osjeca. Dala mi je svoj privatni brazilski broj , (tu me zanima je li se to jos kome dogodilo?)

Izgled 10/10
Pusenje 10/10
Sex 10/10
Steta: 150 dojcmarki /30 min
Da, dogodilo se, i meni je dala broj. Skuplja mušterije za sljedeći puta kada dođe sama ili želi da misliš da si tako poseban pa ćeš opet platiti.
Znaju dobro kako te natjerati da zagrizeš.

Sve potpisujem, odlična je.
Dva puta sam bio i nema prigovora.

Još sam bez nadoplate dobio svršavanje u usta oba puta, a zadnji puta mi je polizala i šupak, i to baš pošteno, da je jezik skoro unutra gurala.
 
Da, dogodilo se, i meni je dala broj. Skuplja mušterije za sljedeći puta kada dođe sama ili želi da misliš da si tako poseban pa ćeš opet platiti.
Znaju dobro kako te natjerati da zagrizeš.

Sve potpisujem, odlična je.
Dva puta sam bio i nema prigovora.

Još sam bez nadoplate dobio svršavanje u usta oba puta, a zadnji puta mi je polizala i šupak, i to baš pošteno, da je jezik skoro unutra gurala.
Ma znaju one kaj rade , ali barem ti nije zao platit kad je usluga dobra.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh