BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Ona izgleda kao i na slikama. Topli docek. Uzeo sat=200 kolacica. Otusirao se prije. Ponudila mi je i frendicu u duetu al sam odbio. Pusenje je bez kabanice i voli te gledat u oci dok ti ga dudla. Bas se uzivila u cuclanje i to je na nivou. Izmjenili smo sve tipicne poze, stenje i nesto govori na portugalskom. Vjerojatno je gluma al ne mogu 100% tvrdit. Dobrih 40 min sam je udarao i svrsio po sisama. Govorila je "ooo too much milk valjda jedno 5x" i malo vristala i otrcala u kupaonu. Ok, svrsio sam nesto vise od prosjeka. Kad sam je pitao za jos jedan turn kolutala mi je ocima iako smo imali jos vremena. Na kraju umjesto toga me izmasirala pa sam otisao pod tus. Akcija je ok ali nije moj tip zenske, ne bih ponovio.
Tijelo je kao na slikama al za facu koristi taj tik tok filter. Bio sam snjom prije par mjeseci. Tada je imala cijenu 100/ 150. Ja uzeo 30 min 100E. I pošto je prvi pucanj došao jako brzo jer stvarno zna posao, sjela na mene i čvrsto stisla tako da nisam mogao izbjeć, nakon par minuta priče počela ona opet akciju tako da je i drugi pucanj došao uskoro, poslje toga još masaža. Uglavnom dva pucnja u 30 min. Još mi rekla da kad dođem drugi put imati ću 4 svršavanja u sat vremena i smije se.
Međutim drugi put nisam ni išao jer su došle neke mlađe svježe cure, a i nevolim ponavljati osim ako me nije neka zavodnica na koju mislim i poslje tih pola sata.
 

Dogovor jednostavan. Cura je sa slike al koristi faceapp, tik tok filter ili nesto trece. U stvarnosti napucane usne, umjetne sise, nafilana guzica. Plasticnjaca prava puna sebe. Dogovorio preko poruka gfe,french kissing,masazu, clasic, cum on body. Cim sam usao jedva me pozdravila bez puse. Trazim tus i kaze da ga nema ili da ne radi? Portugalka je i ne zna nis engleski beknut. Reko ok aj bar sam se doma otusirao. Skidam se ja gol a njena frendica u tangama sece po sobi, paradira. Anyway, pitao ja nju prvo za masazu i kaze ona meni da nema masaze? Idem je ljubit i vice no no. Kontam si ja u sebi po koji kurac sam ja dosao ovdje a vec sam dao pare. Pusila mi ga sa kabanicom mozda minutu, pa drkala 2 minute te je sjela na mene. Jasi me dosolovno 30s i neda joj se vise. Onda sam je poceo misionarski. Tu je vec pocela prigovarat da je sporo jebem? Ubrzao poslije i ona se ponadala da sam svrsio ali jok. Kazem ja njoj da se okrene a ona mi pokazuje mobitel da joj dostava dolazi i da pozurim? Stavio sam joj jastuk pod trbuh i izudarao jos par minuta. Uzeo pol sata a ova predstava je trajala max 15min i jos mi nije dala da joj pospricam sise nego sam morao u kondom. Kao secer na kraju dolazi dostavljac glova. Ova je otisla polugola otvorit vrata a iz hodnika se vidi direkt do sebe gdje sam ja jos gol i oblacim se bokte jebo. Privatnost nula bodova. Izasao sam iz stana i mimoisao se sa dostavljacem na pragu. Ovu plasticnjacu nisam ni pozdravio. Jesam li napisao koja je steta, 30min=110 kolacica
Evo opet ispalo da te od 110 ne valjaju, najcesce sto vidim da bude los review su te, i uvijek je radno vrijeme 12 do 03, 110cijena i budu europljanke, spanjolke itd. To ocito trwba izbjegavati...
 


Dakle, dogovarao sam se sa ovim prvim profilom carine a docekala me ova druga lucia. Opet su koristeni filteri al ajde cura je slatka u licu al ima tipicnu veliku brazilsku guzu. Uzeo pol sata za 110 kolacica.Odmah na ulasku morao sam proc kroz boravak da dođem do sobe a u boravku joj je bila frendica cijela prekrivena dekom, akward moment.Uglavnom, dala se ljubit al samo u obraz. Ne znam zasto sve imaju gfe a neke jos i french kissing a u stvarnosti nema nist od toga. Nije dala ni da joj bradavice sisem. Pusi ga solidno bez kabanice. Seks solidan misionarski i doggy i svrsavanje po dupetu. Otusirali se na kraju skupa, ima onak tipicnu hotelsku sobu spojenu sa kupaonom. Na kraju izlazim i frendica se opet skriva ispod deke i pozdravio sam ju sa "hi my little friend" na sto se nasmijala. Nasmjesila mi se na izlazu i ova koju sam jebao. Simpa je al dal bih ponovio ne bih.
I opet isto, 110, europljanka i ne valja...
 
Koliko vidim, te od 110 ne rade pola toga sta kazu i pise, trebalo bi ih odjebat cim se nece ljubiti, budu hladne, nikakav gfe itd, trazit pare nazad i otici...
 

Sve je ista cura. Palmotićeva. Apartmani, nije sama jer sam čuo da u apartmanu do netko još prašinja. Agencija (ili ona manipulira kao independent).

U kratkim crtama - vjerovatno najlijepša droca (za moje standarde) kod koje sam bio. Savršena u licu, tijelo brutalno popunjeno. Za mene pravi primjer desetke. Meni uživo doslovno još lijepša nego na bilo kojem videu od ova 4 linka.

S druge strane usluga katastrofa i možda najlošiji susret ikad za mene. Non stop požuruje, ne radi usluge koje su dogovorene na licu mjesta, opire se...

Skužio sam na vratima da neće to biti to vjerovatno, ali djelovala je premlado (dajem joj 21-22 god) pa sam računao idem ju izdominirati. Izdominiro jesam, sam sebe.

Da mi ponudi opet 1 sat za 20€ nebi prihvatio. Jebemu mater, radije ću otići u sex shop kupit ono govno što izgleda ko pička pa turat u to. Taman i ako će skuplje koštat, bar znam da mi se neće opirat i bježat.
110 i 12-03 radno vrijeme, red flag odmah, a netko mi napisao par stranica prije da nije tako, a ocito je pimp neki pisao...
 
Pitanje za iskusniju ekipu, dal filtrirate odmah idempendent na ege, ili su ok i te s agencija, dal je veci rizik ili losija usluga, jer znao sam vidjet jebene bomboncice koje nisu idempendent, ali nisam probavao to do sada...od jednog likasam cuo da kad je isao kod takvih, znao vidjet pimpa.kako sece ispred stana, jednom i lika s pistoljem...
 
Pitanje za iskusniju ekipu, dal filtrirate odmah idempendent na ege, ili su ok i te s agencija, dal je veci rizik ili losija usluga, jer znao sam vidjet jebene bomboncice koje nisu idempendent, ali nisam probavao to do sada...od jednog likasam cuo da kad je isao kod takvih, znao vidjet pimpa.kako sece ispred stana, jednom i lika s pistoljem...

Pa da je Independent može stavit da je svaka, rijetko koja je.
 
Pa nije tako. Ako na mene mislis, sigurno nisam pimp. Ja dosad mogu rec da je sve super

Kolko se sjećam nisi napisao kod kojih si bio, samo pišeš da su dobre te za 110/150e. A i pitanje što je za tebe dobro.

Napiši kod kojih si bio, ako jesi, podsjeti nas, da da vidimo te 110/150e sa dobrom uslugom koje zagovaraš.
 
Kolko se sjećam nisi napisao kod kojih si bio, samo pišeš da su dobre te za 110/150e. A i pitanje što je za tebe dobro.

Napiši kod kojih si bio, ako jesi, podsjeti nas, da da vidimo te 110/150e sa dobrom uslugom koje zagovaraš.
I to je tocno, jer nepisem reviewe. Jer odmah poslje dobivam blesave poruke:

Jeli se lize, jeli je visoka, jeli ovo, jeli ono

Bio sam kod Anite (nije tu), Maya (sad Beograd), i jos nekih koja imena se nemogu sjetiti, jer imaju uvjek i razlicita imena na više profila
 
Kolko se sjećam nisi napisao kod kojih si bio, samo pišeš da su dobre te za 110/150e. A i pitanje što je za tebe dobro.

Napiši kod kojih si bio, ako jesi, podsjeti nas, da da vidimo te 110/150e sa dobrom uslugom koje zagovaraš.
A na ege mozes staviti drzava HR i Rates na 150 sat. Pogledam svaki profil. I sad kad vidim imao bi samo 3 izbora, ali ako su stvarno TU. To je Kate (Adriana), Lucia (ima još jedno ime) i ova


Kad sad od ove pogledas fotografije i video, vidis da se smije i na videu ima onu zelju za akciju.

Sve ostale nesto mrtvo hladno, i te zaobilazm odmah
 
I to je tocno, jer nepisem reviewe. Jer odmah poslje dobivam blesave poruke:

Jeli se lize, jeli je visoka, jeli ovo, jeli ono

Bio sam kod Anite (nije tu), Maya (sad Beograd), i jos nekih koja imena se nemogu sjetiti, jer imaju uvjek i razlicita imena na više profila

Dobro, očito si nabasao na dobru uslugu, a to je rijetko za te novce.

A na ege mozes staviti drzava HR i Rates na 150 sat. Pogledam svaki profil. I sad kad vidim imao bi samo 3 izbora, ali ako su stvarno TU. To je Kate (Adriana), Lucia (ima još jedno ime) i ova


Kad sad od ove pogledas fotografije i video, vidis da se smije i na videu ima onu zelju za akciju.

Sve ostale nesto mrtvo hladno, i te zaobilazm odmah

Ne kažem ja da su sve 110/150e katastrofa, ima rijetkih izuzetaka (kao što ima i loše za 150/250e), al većina je loše.

Za tu plavu Valerie je netko pisao da je solidna.
 
Pa nije sve, al kao što je @Heisenberg rekao, ja bi te izbjegavao, jer šanse da nabasaš na dobru uslugu su valjda 10-20%, a sad ko voli nek izvoli.
Da, jednostavno su prevelike sanse za zajeb, ja sam 2x pokusao dogovorit s tima 110 i to su mi 2 od 3 zajeba di su sjebale dogovor, tipa dogovoris u 6, posaljem poruku da dolazim napise ok, i prestane odgovarat i propusti termin, jedna mi i zaspala, pa se javila poslje, lol
 
Pa nije sve, al kao što je @Heisenberg rekao, ja bi te izbjegavao, jer šanse da nabasaš na dobru uslugu su valjda 10-20%, a sad ko voli nek izvoli.
Sada vi kako hocete. Meni se nesvidja kad neko napise: triba izbjegavati jer je prevara. A nije uopce proba to

Inace je kukanje i plakanje da je 200/250 previse

A sad 150 nevalja.

Zato ja nepisem i dosta njih više ne pišu reviewe ovdje. Eto ga
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh