BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Tako je kolega, pod radnim brojem 4 se krije igra, a to malo tko gleda...znači isti kurac je bilo 150/200/250. Sve je do momenta...i još nešto da napisem: Ti, sa velikim T i Aco naš ste doktori ove igre. Ozbiljno to mislim i čestitam obojica!!!
Nema problema, sve u redu. Ovo s Screenshot, možeš isključiti.
A uputu za GFE sam već objavio. Da se ne ponavljam. U Andiamo je cijena 70.eura pola sata, top komadi s kojim popričaš prije, dulje traje dogovor od akcije a ovdje bi naplatili 250 eura za pola sata. Nije bitna cijena jer ima previše muljanja, točno, nije bitno koliko traži nego je bitan dogovor.
 
Nema problema, sve u redu. Ovo s Screenshot, možeš isključiti.
A uputu za GFE sam već objavio. Da se ne ponavljam. U Andiamo je cijena 70.eura pola sata, top komadi s kojim popričaš prije, dulje traje dogovor od akcije a ovdje bi naplatili 250 eura za pola sata. Nije bitna cijena jer ima previše muljanja, točno, nije bitno koliko traži nego je bitan dogovor.
Ja mogu jednu recenzirati, ali necu zbog razloga jer dolazu glupi pitanja. Ima jedna top picka, i trenutno je u HRu. 100 za pola sata i 2x.

I sad ce pukniti ovdje ovaj thread ili moj inboks: e koja je, jeli radi footfetish, koliko je visoka, koliko godina ima itd itd.

Na tebe ne mislim da si taki. To je sad samo odg na taj klub. Ima njih i ovdje ako se postavis kao gentleman iz pocetka prema njima
 
Pa nije ista zenska, nit lice, a i po tetovazama mozes tocno reci. Telefonski broj nije isti. Ne kuzim sta pokusavas lol


Aj jos jednom. I napisao sam da je za mene ALARM
 


Aj jos jednom. I napisao sam da je za mene ALARM

Kompa, daj se vrati na prvu moju poruku koju si citirao, poruka napisana u 13:59, pa vidi koju curu sam ja recenzirao

A onda se vrati jos malo iznad pa ces skuzit da je ono sto sam prvotno odgovorio i istinito - krivog si citirao
 
Nepotrebno trošite energiju na uvjeravanje drugih članova foruma da su vaše metode pronalaženja kvalitete i pouzdanosti profila ispravne naspram njihovih.
Oni koji su malo to sve istražili i isprobavali, a ne samo piskarali, stekli su instinkt po kojem mogu razaznat što je ok a što nije. Hvala
 
Kompa, daj se vrati na prvu moju poruku koju si citirao, poruka napisana u 13:59, pa vidi koju curu sam ja recenzirao

A onda se vrati jos malo iznad pa ces skuzit da je ono sto sam prvotno odgovorio i istinito - krivog si citirao
Je u pravu si. Ali i od nje ima ovdje na forumu stare negativne komentare. Ona cak ima profil gdje negativno piše, ali naravno, nije aktivan.

Tebe sam zamjenijo
 
Kad se procita 20-30 zadnjih stranica, te cure se mogu podijeliti na:

- Ciste profesionalke: Daju jednaku kvalitet usluge ko god dodje, ali se ne moze ocekivati nesto wow, nevjerovatno, za pamcenje...

- Kalkulantkinje: Navlace nizom cijenom, usluga ispod svakog nivoa. Ko god im dodje - prodje jednako

- Vrhunske po izgledu: Imaju jacu cijenu, ali usluga varira. Ako klijent dobro izgleda, ima nastup i dobre manire dobice iskustvo za pamcenje. Ovi ostali ce dobiti uslugu manje-vise kao kod cistih profesionalki.
 


Dakle, na ova dva oglasa je ista cura. S kolegicom je u stanu i ta kolegica ne lici na nista.

Neki tu pisu da neki od vas cuvaju cure za sebe. Tu sam se dobro nasmijao. Jebat ce ju taj, to stoji ali i svi koji su ubrali oglas. Ne postoji cura za sebe. Karas je ti i stotine drugih kako god okrenuo tak da su mi nerazumljivi ti likovi koji imaju takvu briju.
 
A na ege mozes staviti drzava HR i Rates na 150 sat. Pogledam svaki profil. I sad kad vidim imao bi samo 3 izbora, ali ako su stvarno TU. To je Kate (Adriana), Lucia (ima još jedno ime) i ova


Kad sad od ove pogledas fotografije i video, vidis da se smije i na videu ima onu zelju za akciju.

Sve ostale nesto mrtvo hladno, i te zaobilazm odmah
@valerie

Dogovorio se s njom.Dosao na lokaciju i cekao dobrih 40min.Onda mi je napisala da ima problem i da mora promijenit adresu.Murje ispred nije bilo al mozda joj je uletio stanodavac zbog prituzbi stanara?
 
A na ege mozes staviti drzava HR i Rates na 150 sat. Pogledam svaki profil. I sad kad vidim imao bi samo 3 izbora, ali ako su stvarno TU. To je Kate (Adriana), Lucia (ima još jedno ime) i ova


Kad sad od ove pogledas fotografije i video, vidis da se smije i na videu ima onu zelju za akciju.

Sve ostale nesto mrtvo hladno, i te zaobilazm odmah
Znas mozda instagram od ove plave valerie?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh