BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Ova ni zapela za oko, dal ju itko posjetio ili zna nesto?
Gledam dal bi kod nje ili kod male Laure, imam pozitivnih iskustava sa mladim curama.poput nje :)
Odabrao Mirellu, nije bila pogreska, jako lijepa mala, kao na slikama, prica dosta dobro i Engleski,
lagan dogovor, usluga dobra (jedino BJ s gumicom), guza savrsena, trudi se, bilo je stvarno top, jedno od boljih iskustava i jedna od najljepsih cura s kojima sam ikad bio.
 

U oglasu piše jedna tarifa, kada je kontaktiraš druga.
Muljanje od početka.
Vjerovatno bi bilo muljanje i tamo, tako da je bolje izbjeći.
 

katastrofalni gubitak 1h vremena i svega ostalog
Na slikama izgleda dosta hladno, al vidim recenzije isključivo dobre, pa ajd idem probat

hladna odmah na dočeku
klekne na krevet i zapovjednčki me pozove kao relax baby lie down
ja ne želim pa ju pozovem da ustane i dođe mi u zagrljaj i tu dolazi do početka raspada
Ona sve odbija i forsira njen program i cijelo ostalo vrijeme mi govori što ona želi i kako želi i dokad želi

KATA-FUCKING-STROFA

Više nikad neću sumnjati u intuiciju preko slika
Davno sam naletio na Ledenu Kraljicu, a sad sam upoznao i Ledenu Babu

Cimerica joj totalna suprotnost, mazna žena koja se totalno trudi da se osječaš super sa njom.
Jel billa ista zenska ko sa slika?
 
Zato jer ti odgovara agent, ne cura. Sve te od 150/1h vodi isti nesposobni agent. Uvijek ista, nepismena poruka sa istim odgovorima za svaku curu s tom cijenom.
Odabrao Mirellu, nije bila pogreska, jako lijepa mala, kao na slikama, prica dosta dobro i Engleski,
lagan dogovor, usluga dobra (jedino BJ s gumicom), guza savrsena, trudi se, bilo je stvarno top, jedno od boljih iskustava i jedna od najljepsih cura s kojima sam ikad bi


U oglasu piše jedna tarifa, kada je kontaktiraš druga.
Muljanje od početka.
Vjerovatno bi bilo muljanje i tamo, tako da je bolje izbjeći.
Imam osjecaj da ove sve brazilke kontaktiraju medjusobno, vise ni jedna ne pusi bez gumice, cijene dizu na 250, neka zeli spustiti na 200, neka ne, bio sam u brazilu, tamo im je cijena 50, ako uzmemo put i apartman mislim da je 200 vise nego realno zato ja svakoj koja ne zeli spustiti na 200saljem sliku srednjeg prsta, savjetujem i vama da saljemo istu sliku, tako da vide da se i mi mozemo nesto organizirati
 

Prilozi

  • Screenshot_20230416_111931_com.android.chrome_edit_748539269841508.jpg
    Screenshot_20230416_111931_com.android.chrome_edit_748539269841508.jpg
    67,5 KB · Pregleda: 25
Točno ta sa slika.
Ledena Baba glavom i sisom

Kod ove sam bio krajem 2020. u zagrebu i nije bila takva.
Gle i njima se posao zgadi s vremenom, a žao im je odreći se love. Briga nju za zadovoljstvo klijenta.
Mislim ne opravdavam je, ali mogu naći nekakvu logiku kako razmišlja.
 
U zadnje vrijeme sve vise ih je 150/30min, 250/1h, novi sam u ovome pa ne znam sta misliti s time...ali cini se previse...Bazna cijena npr u Wellcumu je 70/100€, makar ako zelis sita extra, to isto ispadne 150-200...
Da li tima od 150/30 spustate cijenu, i da li ove zgodnije vrijede tolko ili bolje preskakat ako ne pristanu na manju cijenu?
 
  • Like
reagiranja: Aco

Jel ova nekome poznata? Na forumu ne pronalazim bas nijedan komentar
 
U zadnje vrijeme sve vise ih je 150/30min, 250/1h, novi sam u ovome pa ne znam sta misliti s time...ali cini se previse...Bazna cijena npr u Wellcumu je 70/100€, makar ako zelis sita extra, to isto ispadne 150-200...
Da li tima od 150/30 spustate cijenu, i da li ove zgodnije vrijede tolko ili bolje preskakat ako ne pristanu na manju cijenu?
I ove s 250 na 200, mislim da je to realno, 250 nedam
 
Bro , a sto ta radi za 250 .
Nađi mi jednu sto dobro pusi i sto se dobro jebe dat cu 500
Nema bro, sve te vride 50 max.
Koji ce mi k...... sto je zgodna sto ima silikone kad nezna kitu drzat u rukama
Mozda vrijede 50, ali zakon ponude i potraznje kaze drugacije... koja je onda realna neka vrijednost za 30/60 min i do kojih cifri pristajete?
 
Da li je to onda povjerljivo ili bolje preskociti jer vidim da je ta cura na 4-5 oglasa ?

Ne znam, mene su zajebali jednom - dogovorimo se, došao na adresu, pozvonim, puste me u zgradu i onda se više ne javlja nitko. Kasnije saznam da ta cura tad nije ni radila. I taj agent je bio aktivan na whatsappu tek nakon nekih 4-5 sati.

S ostalima nisam ni dogovorio susret zbog nesposobnosti tog agenta koji odgovara. Tako da iz mog iskustva nije povjerljivo, ali ima ovdje ljudi koju su dogovarali s tim curama i uglavnom su pozitivna iskustva.
 
Mozda vrijede 50, ali zakon ponude i potraznje kaze drugacije... koja je onda realna neka vrijednost za 30/60 min i do kojih cifri pristajete?
Ne mogu naplatiti 50 ovdje jer bi bile u debelom minusu - računaš put, smještaj (uglavnom je studio apartman blizu centra 3 ili 4 zvjezdice), dijeljenje love s agencijom (jer mali broj "independent" cura su stvarno neovisne i rade potpuno same), nelegaliziranost, itd. To je luksuz koji plaćaš.

Ja uvijek gledam da u ponudi (200/1h) ima uključeno ljubljenje s jezikom i oral bez kondoma (provjerim prije dogovora termina i na lokaciji s curom). Netko voli nešto drugo pa gleda da te usluge ima uključene. Ako to naplaćuje extra i još traži 200 ili 250 za sat, jednostavno ponudim manje ili ne idem.

Također, ako voliš anal, to nijedna ne nudi bez extra doplate. Finish po licu ili u usta isto pitam je li uključeno. Rijetko je (najčešće traže extra 50e, što ja osobno ne plaćam jer mi je previše dati za to, da je 20-ak, možda i bi), ali kad je bilo uključeno u cijenu, najčešće mi je bilo dobro jer očito da cura uživa u tome što radi. Ima onih koje traže extra i za finish na tijelo (npr. sise) i takvima ne idem uopće, bez obzira na cijenu.

Tako da kad sve sve zbroji 200/1h je neka realna cijena, kolko god se netko slaže ili ne slaže s tim.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh