BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Ne mogu naplatiti 50 ovdje jer bi bile u debelom minusu - računaš put, smještaj (uglavnom je studio apartman blizu centra 3 ili 4 zvjezdice), dijeljenje love s agencijom (jer mali broj "independent" cura su stvarno neovisne i rade potpuno same), nelegaliziranost, itd. To je luksuz koji plaćaš.

Ja uvijek gledam da u ponudi (200/1h) ima uključeno ljubljenje s jezikom i oral bez kondoma (provjerim prije dogovora termina i na lokaciji s curom). Netko voli nešto drugo pa gleda da te usluge ima uključene. Ako to naplaćuje extra i još traži 200 ili 250 za sat, jednostavno ponudim manje ili ne idem.

Također, ako voliš anal, to nijedna ne nudi bez extra doplate. Finish po licu ili u usta isto pitam je li uključeno. Rijetko je (najčešće traže extra 50e, što ja osobno ne plaćam jer mi je previše dati za to, da je 20-ak, možda i bi), ali kad je bilo uključeno u cijenu, najčešće mi je bilo dobro jer očito da cura uživa u tome što radi. Ima onih koje traže extra i za finish na tijelo (npr. sise) i takvima ne idem uopće, bez obzira na cijenu.

Tako da kad sve sve zbroji 200/1h je neka realna cijena, kolko god se netko slaže ili ne slaže s tim.
Govorim za Zagreb, za ostale gradove ne znam.
 
Hvala gowragnarok, ovo pomaze dosta, ja sam se zaletio par puta bez dodatne provjere i iako im to pise u ulugama ili ti to cak posalju u listi usluga na mob, na kraju neke stvari ne rade ili traze extra...ubuduce cu sve provjeravat unaprijed. Npr. pise da pusi bez kondoma i da se ljubi s jezikom, dodjes tamo, nece se ljubiti osim puse i stavi ti kondom i kad pitras da bez, trazi extra 50€...A i te cifre su im smijesne, kad traze extra 50 za takve stvari, sto nikad ne uzimam, ali na 20 bi recimo pristao za nesto od toga.
Zadnje sto sam se zeznuo, platio 150 za 30min i onda me trazi ekstra 50 za ljubljenje i oral bez sto bi realno u 150 trebalo biti.
 
Otisao kod ove cure. Nije ni priblizno kao na slici. Ipak ostao i pozalio. Cura polupijana, nema volju za nista, dogovoren oral bez ona ga odma stavlja i inzistira. Odvratni rezovi od ugradnje silikona, odvratna silikonska guzica. Bacenih 100€. Da mi ponudi sat za 50€ nebi priszao ponovo.
Bas me namamila ova recenzija i ponado se odlicnoj curi i usluzi, na kraju sve kontra. Nikako ne prepprucujem.
Izbjegavat apsolutno!!!
To ti nije ta ženska, original je u Portugalu
 
Zadnjih dana sam imao dosta zajebanih događanja, pa sam se odlučio opet počastiti:


Prvo da krenem od autentičnosti. Cura je ta sa slika i sa videa. Nema na sebi tetovaže pa se pitate kako mogu to reći sa sigurnošću? Pogledajte video, primijetit ćete mali mladež kod pupka. Također aparatić, mislim da dosad nikad nisam bio s malom koja nosi aparatić. A zubi su joj skroz ok. Piše da ima 19 godina, meni rekla 20. Da je rekla 19 i to bih povjerovao.

Kad sam ju vidio, baš sam se nekako dodatno dobio želju za dobrim GFE. Definitivno najslađa i lako moguće najmlađa kurva s kojom sam bio. Podsjetila me jako na moju high school crush, pa sam možda malo previse subjetivan, ali ženska je bombončić u svakom slučaju.

Pitam ju jel uključeno ljubljenje s jezikom. Kaže nije, samo obično. Reko kolko extra, kaže 50€. Reko potpisujem. Cijene su inače klasično 150€ za 1 sat, i 130€ za pola sata. Na sajtu piše 100€ za pola sata. Ako ćete se cjenkat, nikako to nemojte preko whatsappa radit jer će vas odjebat (testirao s drugih brojeva). Ne puši cigarete i ako se želite ljubiti jezikom napomenite da ste nepušač, to joj je jako bitno. Pušenje je s gumicom, sex također.

Sveukupni dojam je jako pozitivan. Tražio sam ju malo više ljubljenja i maženja jer mi je baš preslatka cura (osjećao sam se kao da sam u teenage godinama), i baš je kooperativno sve odrađivala. Engleski joj je traljav. Zna ona reći dosta osnovnih stvari, ali za neku smislenu komunikaciju nije baš.

Žao mi je što sam propustio Dayanne/Ester/Caroline jer to je koliko sam uspio pokopčati recenzije neki sličan tip cure, ali mislim da je Silvia dobro nadoknadila. Čak bih i rado ponovio, ali trebao bih lakše s parama ipak. Kaže da je u Zagrebu do utorka (nisam skužio jel putuje u utorak, ili će u utorak još biti na raspolaganj u zgu). Moj ukupni dojam je 9/10 i nakon dosta sastanaka s kurvama, napokon nemam grižnju savjest zbog brzo potrošenih para. Nije mi najbolje iskustvo, ali u top 10% je sigurno. Najtoplije preporučam, i pazite da vam ne pobjegne iz Zagreba.
 
vidi ljepote
steta sto je ukrajinski broj koji pitaj boga gdje vodi

poznavajuc te ukrajinske pimpove, ova jadna cura je vrlo vjerovatno negdje u zagrebu i neki od sretnika ce bukirati neku totalno desetu curu i onda ce mu slucajno "podvaliti" ovu jer ih eto boli kurac i smatraju da je to postena poslovna politika

srce mi place :'(
 
vidi ljepote
steta sto je ukrajinski broj koji pitaj boga gdje vodi

poznavajuc te ukrajinske pimpove, ova jadna cura je vrlo vjerovatno negdje u zagrebu i neki od sretnika ce bukirati neku totalno desetu curu i onda ce mu slucajno "podvaliti" ovu jer ih eto boli kurac i smatraju da je to postena poslovna politika

srce mi place :'(
Nema ni wap...sumnjivo..
 
1) ukrajinski broj
2) pise nema wap (makar ima, probo sam)
3) nit ima sliku na wapu, nit ime, nit ista
4) vrlo vjerovatno je prvi response "1h 200€, when come?"

sve vristi da nekaj nije u redu
 
Oprez ! Ova mala ima vise profila. Jedan je u Zagrebu, a ostali u Zadru. Ona je trenutno u Zadru i ne znam tko bi vas dočekao u Zagrebu. U Zadru je pravi hrvatski broj, a u Zagrebu britanski. Za curu imam svaku pohvalu, dosta je bolja nego na slikama i videu, poslušna, fenomenalna guzica i sise. Sise su jako dobro odrađene, jedne od boljih silikona, skroz mali oziljak. Puši bez i jako je poslušna, možete sto hoćete. Jedino je mlada i neiskusna, pa ne zna bas pušenje i kaubojku odraditi. Cura je sitna sa vrhunskom guzicom i sisama, mislim da nije za one koji ne vole sitne.
 
Pozdrav jebači, molio bi nekoga od kolega ako može poslati u poruci instagrame od djevojka s EGE-a. Unaprijed se zahvaljujem
 
Zadnjih dana sam imao dosta zajebanih događanja, pa sam se odlučio opet počastiti:


Prvo da krenem od autentičnosti. Cura je ta sa slika i sa videa. Nema na sebi tetovaže pa se pitate kako mogu to reći sa sigurnošću? Pogledajte video, primijetit ćete mali mladež kod pupka. Također aparatić, mislim da dosad nikad nisam bio s malom koja nosi aparatić. A zubi su joj skroz ok. Piše da ima 19 godina, meni rekla 20. Da je rekla 19 i to bih povjerovao.

Kad sam ju vidio, baš sam se nekako dodatno dobio želju za dobrim GFE. Definitivno najslađa i lako moguće najmlađa kurva s kojom sam bio. Podsjetila me jako na moju high school crush, pa sam možda malo previse subjetivan, ali ženska je bombončić u svakom slučaju.

Pitam ju jel uključeno ljubljenje s jezikom. Kaže nije, samo obično. Reko kolko extra, kaže 50€. Reko potpisujem. Cijene su inače klasično 150€ za 1 sat, i 130€ za pola sata. Na sajtu piše 100€ za pola sata. Ako ćete se cjenkat, nikako to nemojte preko whatsappa radit jer će vas odjebat (testirao s drugih brojeva). Ne puši cigarete i ako se želite ljubiti jezikom napomenite da ste nepušač, to joj je jako bitno. Pušenje je s gumicom, sex također.

Sveukupni dojam je jako pozitivan. Tražio sam ju malo više ljubljenja i maženja jer mi je baš preslatka cura (osjećao sam se kao da sam u teenage godinama), i baš je kooperativno sve odrađivala. Engleski joj je traljav. Zna ona reći dosta osnovnih stvari, ali za neku smislenu komunikaciju nije baš.

Žao mi je što sam propustio Dayanne/Ester/Caroline jer to je koliko sam uspio pokopčati recenzije neki sličan tip cure, ali mislim da je Silvia dobro nadoknadila. Čak bih i rado ponovio, ali trebao bih lakše s parama ipak. Kaže da je u Zagrebu do utorka (nisam skužio jel putuje u utorak, ili će u utorak još biti na raspolaganj u zgu). Moj ukupni dojam je 9/10 i nakon dosta sastanaka s kurvama, napokon nemam grižnju savjest zbog brzo potrošenih para. Nije mi najbolje iskustvo, ali u top 10% je sigurno. Najtoplije preporučam, i pazite da vam ne pobjegne iz Zagreba.
nema nista ljepse od takvog seksa sa mladjom curom koji te vrati u teenage dane...
sljedecih mjesec dana si na oblacima.. izgledas zdravije, kosa ti je gusca, povuce ti se seboreični dermatitis, manje zamuckujes, kolesterol u krvi se stabilizira, misicna masa je definiranija, bol u lumbalnom djelu kraljeznice se nestane.. divota jedna
 
Otisao kod ove cure. Nije ni priblizno kao na slici. Ipak ostao i pozalio. Cura polupijana, nema volju za nista, dogovoren oral bez ona ga odma stavlja i inzistira. Odvratni rezovi od ugradnje silikona, odvratna silikonska guzica. Bacenih 100€. Da mi ponudi sat za 50€ nebi priszao ponovo.
Bas me namamila ova recenzija i ponado se odlicnoj curi i usluzi, na kraju sve kontra. Nikako ne prepprucujem.
Izbjegavat apsolutno!!!

Ovo je cura koja me docekala. Da sam vidio ove slike nebi nikad otisao. Usluga katastrofa. Izbjegavat.
 
nakon sto su apsolutno svi bili, i ja danas probao

fino iskustvo
po dolasku ugodno doceka, osmjeh, sve super
ulazimo u sobu, nudi vodom
trazi neki kurac po sobi, upali neko jako svjetlo, pogleda u mene "oh baby you have beautiful eyes"
gotovo, erekcija do stropa
ljubimo se, gura jezik, suraduje, nista nije problem, ..
malo je mrsavija za moj ukus al dupence joj je presavrseno pa joj sve opravdava..
u doggyu navodi orgazam, vrlo vjerovatno fake... guram joj jezik u rektum, njeni guzovi me mlataraju po obrazima.. divota jedna...

suma sumarum, seks 10/10, izgled 7/10 (nije bas moj tip)
pusenje s kondomom, to je sad ocito fora neka sve cesce

poslje izlazimo iz sobe, nesto pohano se osjeti.. reko kaj, frendice kuhaju? kao da da, bas imaju dorucak, neke latino prijateljice pohaju neki kurac.. pita me treba "do you want to stay for coffee?"...
to jos recimo nisam dozivio..
sve u svemu, ostao na kavici nisam..

jedno je kurvi gurat jezik u čmrkno, drugo je pit kavu s njom... ta razina intimnosti mi ne treba :)

preporucio bi, nebi ponovio
Gdje si bio kod nje? piše da je u Rijeka
 
Sutra idem kod ove
Pa mi pozelite sreću da bude ok i da napravi od mene amatera 😂. Jel bio tko već kod ove?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh