BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Brate jel ti imas neku firmu ili sta? 😂
ma sitno nesto... prihodujem dovoljno samo da pokrijem esencijalne troskove :)

Mora da je neki influencer i da pise blogove/reviews o kurvama, usput ih reklamira pa tako zarađuje :D
mora da si nov ovdje.. cisto da si u toku, ti si treci na ovom forumu koji misli da sam pimp koji reklamira kurve 👍

al vjerujte mi ljudi da ja preuzmem menadzment kurtvi, biznis bi im cvjeto u zagrebu a ne ovo, svaka druga photoshop, podvaljivanje, fejk oglasi i slicno...
bundu od nerca i zlatni kalez imam, samo trebam picke koje cu samarat kad ne privrede dovoljno :)
 
ma sitno nesto... prihodujem dovoljno samo da pokrijem esencijalne troskove :)


mora da si nov ovdje.. cisto da si u toku, ti si treci na ovom forumu koji misli da sam pimp koji reklamira kurve 👍

al vjerujte mi ljudi da ja preuzmem menadzment kurtvi, biznis bi im cvjeto u zagrebu a ne ovo, svaka druga photoshop, podvaljivanje, fejk oglasi i slicno...
bundu od nerca i zlatni kalez imam, samo trebam picke koje cu samarat kad ne privrede dovoljno :)
Ups, sala shvacena preozbiljno. Vidis da je smile na kraju..dont worry, ne mislim da si pimp, isprike ;)
 
ma sitno nesto... prihodujem dovoljno samo da pokrijem esencijalne troskove :)


mora da si nov ovdje.. cisto da si u toku, ti si treci na ovom forumu koji misli da sam pimp koji reklamira kurve 👍

al vjerujte mi ljudi da ja preuzmem menadzment kurtvi, biznis bi im cvjeto u zagrebu a ne ovo, svaka druga photoshop, podvaljivanje, fejk oglasi i slicno...
bundu od nerca i zlatni kalez imam, samo trebam picke koje cu samarat kad ne privrede dovoljno :)
Ja citam sve njegovo recenzije i hvala mu.cem se cure spuste na more znam kud i kamo.sve ostalo sto nije provjerio preskacem😂😂😂
 

Jel bio tko kod Ruby?
Mala izgleda odlično..
Prostor negdje u centru
 

bio sam kod ove neki dan
dogovor i prvi dojam odlični 10/10
i tu sve staje
oral ravno 2 min nemoj ovo nemoj ono sise pune ožiljaka od ugradnje silikona
loš oral loš sex ne sudjeluje.
i da nema ručnika nikakvih
bio i nebi ponovio
3/10
 

bio sam kod ove neki dan
dogovor i prvi dojam odlični 10/10
i tu sve staje
oral ravno 2 min nemoj ovo nemoj ono sise pune ožiljaka od ugradnje silikona
loš oral loš sex ne sudjeluje.
i da nema ručnika nikakvih
bio i nebi ponovio
3/10
stvarno ponekad rade idiote od nas.. podvaljuju semaforke iz favela koje 100 kn ne vrijede :(
 
Nisam nijednom dobio dojam da sam zakinut kad sam spustio cijenu. Više puta sam bio razočaran uslugom kod onih koje nisu spuštale cijenu i one su dobile jedinice na ege. Ili ponudim manju cijenu ili pitam jel može popust pošto ne nudi neke usluge koje nude ostale i onda ili prihvate ili ne. Ako mi se i dalje čini dobra usluga za tu početnu cijenu, onda dogovorim termin, a ako ne, onda se zahvalim i ne odem.

Evo jedan od primjera je ona vitka brazilka Valentina koji ne pokazuje facu na slikama; cijena joj je 150/250, ja ponudio 200 (to joj je vjerojatno i prava cijena, a ova viša je za naivce haha) i rekla može. Nisam ostao zakinut nimalo. Nakon nekoliko dana sam planirao 30 min. i ponudio joj 100, odmah rekla može, ali nisam stigao.
Slažem se, ne znači da će usluga bit loša ako se spusti cijena. Usluga prvenstveno ovisi o komunikaciji i atmosferi koju napravite, i kod mene bitne stavke - higijeni.
Jedan novi detalj, bio sam kod independent cure, ali mi je već kod dopisivanja bilo sumnjivo da netko drugi odgovara na poruke. Kad smo kretali u akciju, ona uzima mobitel i nešto piše, pitam ju o čem se radi, a ona kaže da mora javit agentu.
Dakle, bez obzira što piše independent i dalje se radi o agenciji.
Mislim da su se agencije prilagodile situaciji, iz mog društva poznatih nitko ne zove cure koje su preko agencije, već nezavisne/independent.
Na kraju druženja mi je dala svoj privatni broj i obećanje da će se javit kad se vrati u Zg.
Inače, dogovorena cijena je bila 110 eura/30min, a ostao sam oko 50 minuta. Cura iznadprosječno atraktivna Brazilka s prirodnim peticama, 175cm i savršene sportske guze, pušenje fantastično, mana - potreban joj je lubrikant kod penetracije.
Razlog zašto je napustila Zagreb je manje klijenata dnevno, kaže za Zg da jedva skupi 4 na dan, a da joj je ok kad ih bude do 8 dnevno. Zaključak je da se u ovom poslu vrti velika lova.
 
hm.. si siguran?
cim vidim ovaj americki broj odmah zanemarim profil jer se vec nekoliko puta ispostavilo da je fake

svojevremeno su i moju Skarlett oglasavali dalkeno nakon sto vise nije bila u HR :(
Bila u ST krajem prošlog ljeta isto bija američki broj.Vjerojatno agencija sa tim brojem.Drugi je broj tada koristila 804 ili 408 je završava tako nešto.Slika je njena,ako ne zloupotrebljavaju sliku?
 

Bio kod ove, i ova je 150 /h kao ona iz moje prethodne recenzije i opet pun pogodak, dakle sa te dvije sam se bolje proveo nego sa bilo kojom od 200 250... Ne znam kakva je ovo shema ali se nadam da ce potrajati.
Ova mi je bila još bolja od prethodne. Meni je cura prekrasna, uzivo mi je ljepsa nego na slikama. Ljepo lice, duga tamna kosa, svilenkasta koža, cice prekrasne cvrste prirodne nisu nesto velike ali još mi titraju pred ocima, guza cvrsta ljepa malo izražena ali ne tako puno kao kod ostalih latina, noge duge. Ona cijela mirišljava. Eto to je moj subjektivni dojam, ja bih rekao da mi je ovo najljepsa brazilka sa kojom sam bio.
Opet sam imao peripetije sa dogovorom i zamalo da sam odustao, ne znam ova je ekipa malo neorganizirana ili je fakat independent mada sumljam.
Usluga je isto jako dobra, oral bez mogao bi biti i bolji ali ok je. Akcija vise nego dobra, uzivi se, mozda je na pocetku malo glumila ali kad se opustila to je bio pravi uragan. Najbolje mi je u misionarskom kako traži kontakt ocima. Ljubi se, ne da anal ni svrsavanje u usta i to odmah kaze.
Kao i sve brazilke ne zna engleski. Tu je do srijede pa navodno ide u Split.
Eto nadam se, ka sto sam vec rekao, da ce ova 150 shema nastaviti i da ce se ponuda ovako kvalitetnih cura i izgledom i uslugom nastaviti.
bio sam kod nje u međuvremenu promjenila ime na egeu i sad je u Zadru , ima 3 oglasa , na prvom linku su 1000% slike iz stana u Zagrebu di je zadnje bila između britanca i tuđmanca znaju oni koji su je posjetili oko uskrsa , dočekala me baš u takvoj majci , gaćicama ko na slikama , lijepa skiny cura bez silikonskih sisa i pirsinga , na oglasima piše da je španjolka , portugalka , ja bi rekao ovo drugo jer je pričala nešto portugalskog

Bio je manji problem sa terminom koji je bio pomaknut , ali kad sam je vidio odlučio uzet 1 sat za 150€ (ne pola sata kolko sam planirao) i naravno bio više nego zadovoljan , govori i razumije nešto engleskog , ljubi se , mazi , kod pušenja gleda u oči - iako dobro puši ostavila mi trag ili ljubavni ugriz na kurcu , 69 , pa lizanje sprijeda , neda prstenjačenje odmah miče ruku i govori NO , par klasičnih poza i ovaj put sam svršio u gumicu jel se nisam mogao zaustavit dok je ležala u pozi sa slike i još jastukom ispod trbuha , iako sam uzeo sat ovaj put sam ostao krače oko 45min sa tuširanjem prije i poslje , za kraj sam dobio poljubac i zagraljaj , pa eto zadovoljan sam i preporučam



 
ma sitno nesto... prihodujem dovoljno samo da pokrijem esencijalne troskove :)


mora da si nov ovdje.. cisto da si u toku, ti si treci na ovom forumu koji misli da sam pimp koji reklamira kurve 👍

al vjerujte mi ljudi da ja preuzmem menadzment kurtvi, biznis bi im cvjeto u zagrebu a ne ovo, svaka druga photoshop, podvaljivanje, fejk oglasi i slicno...
bundu od nerca i zlatni kalez imam, samo trebam picke koje cu samarat kad ne privrede dovoljno :)
A karirano odelce, šešir s perom i Cadillac s crvenim sjedalima;) naravno, kožnim;)!
Šalim se;) sve dobro napišeš!. Pozdrav!.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh