BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Bio sam kod nje dva puta u BG, sad krenuo da proberem nešto iz lokalne ponude ali vidim da je otišla do ZG. Devojka lepo izgleda, na slikama je malo fotošopirana ali u prirodi je više nego fina.
Sise su silikoni ali jako lepog oblika, deluju maltene prirodno.
Sva je nežna i čista, dole uska, u akciji veoma aktivna i baš sam uživao.
Da li puši bez kondoma, može li se svršavati po njoj ili u usta, može li jeftinije od cene u oglasu - ne znam, nije moj film.
Engleski joj je jako dobar, plus je pozitivan lik sa smislom za humor, pa smo se i fino ispričali.

Ima i drugaricu (Sophia) koja je sad isto u ZG, ona mi je bila prvi pik jer ima bolje recenzije na EGE ali nismo uspeli da uskladimo termine. Videću kad se vrati
 
Bija prije par dana, izgled ok,ali brate koliko je ženska zaudarala, užas, mislija u sred jebačine ići ća,a prije svega mi s kondomom skoro amputirala glavić,di nađu samo te xs kondome...
Slozio bih se s recenzijom kolege, stan brutalno mirisao na travu, a ona na neki alkohol, mislim vino. Trudila se, ne mogu reci, ali - mehanika...
Ima neke brutalne oziljke na sisama, ali nije se bunila nista.
100/30.
 
bio tko kod Laure? Cini se top 1h/150

 

Izgled 9/10 (moj tip žene, možda nisam objektivan)
Akcija 10/10
Dogovor - brz (Whatsapp)
Cijena 150 hidranata/30 min

Prostor u jednom poznatom zagrebackom hotelu u centru. Dogovor brz, jednostavan i lagan jer se Victoria vrlo dobro koristi engleskim jezikom. Doček je u jako seksi, crnom kompletu s visokim čarapama i osmijehom od uha do uha.
Ljubi se vrlo strastveno (jezikom), podatna je i ne zali se na promjenu poze niti na bilo što drugo ali moram naglasiti kako je oral s kondomom (meni ne smeta, dapace). Mekana, lijepa koža i grudi koje su, kao sto je kolega u ranijoj recenziji naveo, silikonske ali kao i da nisu. Lijepo se namješta u svakoj pozi i uziva u seksu te naravno i svrsava. Bas iskustvo po mom gustu i nemam nijednu zamjerku. U Zagrebu je jos 10 dana i ima moju 100%tnu preporuku.
 


Jel tko bio? Moram se za jednu odlučit
 
Posto proslave nije nesto da li je ko bio kod ove?

Bio sam kod nje prije 2 tjedna. Starija nego na slikama. Rekla da ima 36. Izgleg tako-tako. Malo je vrijeme nagazilo, sise i guzica lagano opušteni. Ona vrlo simpatična i trudi se, ali ne zna ništa engleski. Pokazivala mi fotke tamo gdje živi u Turskoj. Prije je bila top na fotkama, ali kaže da je ozljedila koljeno i prestala se baviti sportom pa se opustila. Pušenje dobro bez, akcija se trudi i sve bi bilo ok da se malo uredila, ono dočeka te kao da se sad probudila, raščupana u trenirci. To mi je nedopustivo u ovom poslu. Ocjena 6/10. Ponovio ne bi. 200/sat. S pimpom dogovaraš
 
nakon sto su apsolutno svi bili, i ja danas probao

fino iskustvo
po dolasku ugodno doceka, osmjeh, sve super
ulazimo u sobu, nudi vodom
trazi neki kurac po sobi, upali neko jako svjetlo, pogleda u mene "oh baby you have beautiful eyes"
gotovo, erekcija do stropa
ljubimo se, gura jezik, suraduje, nista nije problem, ..
malo je mrsavija za moj ukus al dupence joj je presavrseno pa joj sve opravdava..
u doggyu navodi orgazam, vrlo vjerovatno fake... guram joj jezik u rektum, njeni guzovi me mlataraju po obrazima.. divota jedna...

suma sumarum, seks 10/10, izgled 7/10 (nije bas moj tip)
pusenje s kondomom, to je sad ocito fora neka sve cesce

poslje izlazimo iz sobe, nesto pohano se osjeti.. reko kaj, frendice kuhaju? kao da da, bas imaju dorucak, neke latino prijateljice pohaju neki kurac.. pita me treba "do you want to stay for coffee?"...
to jos recimo nisam dozivio..
sve u svemu, ostao na kavici nisam..

jedno je kurvi gurat jezik u čmrkno, drugo je pit kavu s njom... ta razina intimnosti mi ne treba :)

preporucio bi, nebi ponovio
 

Hotel poznati u Draskovicevoj, 300€ sat, s analom. Nisam htio ulaziti u hotel i ispred hotela ju zamolim da me nazove na video kako nema verificirane slike. Nije htjela. Hvala dovidenja.
 

Hotel poznati u Draskovicevoj, 300€ sat, s analom. Nisam htio ulaziti u hotel i ispred hotela ju zamolim da me nazove na video kako nema verificirane slike. Nije htjela. Hvala dovidenja.
Tako treba, selfie, real video i video call, ako neće good bye. Dosta je bilo s plaćanjem odrona s velikim guzicama. Računaj da ćeš doći napaljen i ostati.
 

Hotel poznati u Draskovicevoj, 300€ sat, s analom. Nisam htio ulaziti u hotel i ispred hotela ju zamolim da me nazove na video kako nema verificirane slike. Nije htjela. Hvala dovidenja.
zasto nisi obavio cijelu verifikaciju u toplini svog doma prije nego si uopce dosao do hotela? :)
 
nakon sto su apsolutno svi bili, i ja danas probao

fino iskustvo
po dolasku ugodno doceka, osmjeh, sve super
ulazimo u sobu, nudi vodom
trazi neki kurac po sobi, upali neko jako svjetlo, pogleda u mene "oh baby you have beautiful eyes"
gotovo, erekcija do stropa
ljubimo se, gura jezik, suraduje, nista nije problem, ..
malo je mrsavija za moj ukus al dupence joj je presavrseno pa joj sve opravdava..
u doggyu navodi orgazam, vrlo vjerovatno fake... guram joj jezik u rektum, njeni guzovi me mlataraju po obrazima.. divota jedna...

suma sumarum, seks 10/10, izgled 7/10 (nije bas moj tip)
pusenje s kondomom, to je sad ocito fora neka sve cesce

poslje izlazimo iz sobe, nesto pohano se osjeti.. reko kaj, frendice kuhaju? kao da da, bas imaju dorucak, neke latino prijateljice pohaju neki kurac.. pita me treba "do you want to stay for coffee?"...
to jos recimo nisam dozivio..
sve u svemu, ostao na kavici nisam..

jedno je kurvi gurat jezik u čmrkno, drugo je pit kavu s njom... ta razina intimnosti mi ne treba :)

preporucio bi, nebi ponovio
U potpunosti se slažem iako joj mnogi hvale izgled, meni nije nešto posebno, ali zato guza savršena. Gfe na visokoj razini.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh