BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

IZBJEGAVATI u širokom luku gubitak vremen
 
IZBJEGAVATI u širokom luku gubitak vremen
Sta se desilo?
 
Interesting, dalo bi se probat...ocjena od 1 do 10?
Samo me zanima, kako to da ne bi ponovio? I uz to pitanje, ima li neka u Zg koja je must have trenutno?
pa zapravo prilicno visoka ocjena iskreno.. al nekak se vodim kad se sjetim koje iskustvo mi je bilo 10/10, ovo nije ni blizu.. al mozda zato sto sam razmazen i imo sam par zbilja jebenih pa imam s cim usporediti...
moja neka ocjena bi bila 7-8/10..

dodem tamo, ona ceka u trenirci nekoj bijeloj.. na tamnu kozu izgleda ko bomba.. mala ko sa slika 1/1 ako ne i bolja...
prvo kao neki ples simo tamo, odjednom ona bez gaca ispred mene.. moro sam gricnut guzu..
skuzim, ima neki "polusilikon" u guzici.. nije onak full al nije ni prava guzica.. nesto izmedu.. reko ok.. sise isto silikon..
malo toga, onda na krevet, ljubimo se, grize me, jezik u uho.. jebeno..
onda drkica sa baby uljem (ovo sad vedc drugi put u 2 tjedna, ocito je to neka nova fora)..
onda pusenje - zicam ju jos jednom bez kondoma, ona nece.. navlaci kondom.. tuga :(
onda fuk, malo reverse doggy, malo ovo malo ono...
ah yes fuck me baby a vidim da to govori samo da nekaj prica..
uzo pola sata, cca 25 min proslo, ja ju rostiljam po krevetu, kaze ona "baby your time is almost up".. to evo recimo nakon 50 kurvetina nisam nikad cuo a gotovo uvijek uzimam pola sata.. ha reko dobro, svrsim.. malo jos s njom neki small talk i doma..

jebena picka, jako dobar seks (za mene), al po nicem posebno i pamtljivo.. odradila je osnove da se iskustvo moze nazvat "ok" ali nista vise od toga..
 
Interesting, dalo bi se probat...ocjena od 1 do 10?
Samo me zanima, kako to da ne bi ponovio? I uz to pitanje, ima li neka u Zg koja je must have trenutno?
Slicno iskustvo kao kolega, mala izgleda bomba, ali sve je to mehanicko odrađivanje, nakon 15-20 sekundi krene s glupostima tipa "cum for me baby" i tako to, odmah izgubim interes... Bio sam uzeo 60 min i nakon prve runde rekao da odlazim, vratila ostatak i ciao.
 
Slicno iskustvo kao kolega, mala izgleda bomba, ali sve je to mehanicko odrađivanje, nakon 15-20 sekundi krene s glupostima tipa "cum for me baby" i tako to, odmah izgubim interes... Bio sam uzeo 60 min i nakon prve runde rekao da odlazim, vratila ostatak i ciao.
Također, vrlo slično iskustvo, dupe sta je je 10/10, ali isto sam dobio ovaj ples na pocetku i jezik u uho 😅
 

Moj mali doprinos ljubiteljima latino zajednice ovog foruma.
Činila mi se prihvatljiva cijena za dat kurvi pol sata pa sam otišao, pa da počnemo.

Komunikacija; lagana, whatsapp, dogovor brz i bez odugovlaci i ne zajebava, da ti fejk adresu i kad dodes da ti pravu prek ceste, diskretnost ok, ne prica bas engleski ali se da sporazumijeti.

Dolazak; nudi tusiranje, i odmah u sobu

Izgled; ona je na slikama, ali slike nisu najrealnije, trbuscic ima koji nije vidljiv na slikama niti na jednom videu, ali meni ne smeta, ali kome smeta eto da zna, faca je ko i na slikama, mozda malo i lijepse uzivo bi rekao, guzica za moj ukus 10/10, prava brazilska, zvoni kad je udaris, lijepo oblikovana, nema kaj, vrh. Sise su ok, malo obijesene ali nisu lose 8/10, sveukupni dojam za moj ukus 7.5/10 izgled, padam na dobre guzice pa je ocjena veca.

Akcija;
Jako slabo, hoce te rijesiti ko i 95% kurvi cim prije, 2 minute mazenja, da se ljubit, pa drkanje sisama, pusenje kondom, obije radnje 2 minuta, ovo sto sve radi u oglasu je malo reci prevara, 69 ne radi, neda prstenjacenje, lizanje nema, odmah nakon navedenog legne i krene udaranje, tu suraduje, preporucam udaranje s leda, lijepo to izgleda u toj pozi, svrsavanje kondom. Dovoljno uska dolje.

Sveukupna ocjena i misljenje;
5/10, samo zbog izgleda, ne bih ponovio, nije bilo lose ali 10 min kompletne akcije 100€ ne vrijedi, cekam Olju da se vrati iz Srbije.

100€ 30 min
 
samo kratno da se nadovezem vizavi i apropo Angelina - sve je kao ok, nemas kaj rec, osim kao sto se kolege istaknuli, sve je rutinski i mehanicki.. doslovno za svakog klijenta ima u minutu sta kaze i sta radi.. i to se osjeti.. ako ti je bitno "jebat jebenu picku", go for it.. ako ipak u seksu trazis neku suradnju i nesto vise da nemas osjecaj da drkas sa jebenom organskom lutkom na napuhavanja onda jebiga...
s druge strane par dana prije, kao sto sam i napisao gore, sam bio kod njene cimerice Layla i iako je slicno iskustvo, daaaleko je bolje.. e sad, jel to zato kaj se one bolje fuka, jel to zato kaj sam joj ja bolje sjeo, ne znam.. ona se fkt potrudi, suraduje, vidno uziva i ne gleda na vrijeme.. a isto je bomba mala... tako da suocen s opcijom izmedu njih 2, preporucam Layla

mislim, u globalu osobno izmedu seksa sa curom koja je desetka a seks slab ili cure koja je sedmica a seks jeben, biram sedmicu.. but that's just me... makar ove gore su obje izgledom 10/10!

a sto se Lara tice - kod nje sam bio prije cca pola godine, ona tek ima fetis na usi, fino mi ih je oprala.. meni recimo kod nje seks nije bio mehanicki, malo ispodprosjecan ali ajde ok.. al je ona sva full brza.. malo ova poza, malo ovo, malo ono.. ne stignes se ni uziviti ona se stalno baca po krevetu.. na kraju smo zavrisli tako da sam joj reko da im izdrka i makar sam joj opetovano rekao "SPORIJE, LAKSE" drkala je full brzo i primila ga ko da joj zivot ovisi o tome pa me kurac sljedecih par dana bolio :)

eh sta su ti muke po kurvama
 

Ova mi isto izgleda brutalna, jel bio tko?
 
samo kratno da se nadovezem vizavi i apropo Angelina - sve je kao ok, nemas kaj rec, osim kao sto se kolege istaknuli, sve je rutinski i mehanicki.. doslovno za svakog klijenta ima u minutu sta kaze i sta radi.. i to se osjeti.. ako ti je bitno "jebat jebenu picku", go for it.. ako ipak u seksu trazis neku suradnju i nesto vise da nemas osjecaj da drkas sa jebenom organskom lutkom na napuhavanja onda jebiga...
s druge strane par dana prije, kao sto sam i napisao gore, sam bio kod njene cimerice Layla i iako je slicno iskustvo, daaaleko je bolje.. e sad, jel to zato kaj se one bolje fuka, jel to zato kaj sam joj ja bolje sjeo, ne znam.. ona se fkt potrudi, suraduje, vidno uziva i ne gleda na vrijeme.. a isto je bomba mala... tako da suocen s opcijom izmedu njih 2, preporucam Layla
...

imaju dvije Layle, mozes pls poslati koja je ova tocno?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh