BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Positio dotičnu
150/ 1 h Agencija
Dog brz i jednostavan. Ap djeli s cimericom
Ap čist i uredan
Cura niža rastom mršavija, svjetlije puti. Nježna mlada
Sve na njoj natural.
Odmah se vidi da je neiskusna ali ovaj put za mene je to nožda prednost a ne mana.
Mirišljava,uredna, čista.
Ljubljenje u početku bez veze ali kao što sam rekao prije, cura želi učiti i polako dolazina moje. GFE u početku u tragivima a kasnije sve bolje i bolje.
Bjbez i od nespretnog prema dubokom i sočnom. Jako dobro.
Pica uska s malom frizurom. Malo po malo i dolazimo do odličnog sudjelovanja, nabijanja.
Čak mi ta nespretnost u početku odgovara i finiš je tu.
Zatim odmor i priča alu uz Google jer bez njega nema razgovora.
Drugi početak po ovno bj koji je još bolji, a zatim dogy.
Malo neobičan jer je dupe sitnije, a tipično za brazilku ali solidno.
Sudjeluje i to je veliki plus
Brzo sam gotov na moje iznenađenje
U Početku sam mislio razočarenje ali sam promjeniomišljenje na kraju mada ponavljam nije moj preferirani tip cure.
Ukupna ocjena 7-8/10
uf nju sam jucer kontaktirao pa sam bio bi nebi... def cu otic cim uhvatim priliku
 
Bookirao Kyaru, po preporuci od kolega s Foruma, međutim agencija 10 min prije susreta se ispričava i nudi drugu curu.
Inače napravim okrrt ali mi se učinila dobra zamjena
Dobijem Brunu
200/1h
Dog brz uredan.
Ap čist uredan.
Odmah na vratima topal i vreo doček. Cura ista kao na slikama. Inače malo punija ali se na dobrim mjrstima. Lipa, sređena
Gfe jak, ljubljenje, grljenje top
Bj bez i vrlo vrlo dobar. Ni jaja nisu zapostavljena.
SEx dobar, sudjelije. Misija, on top pa ponovno misija i finiš.
odmor i priča. Slabije razumije engleski ali s googlom je sve ok.
Cura vesela nasmijana.
Odmor i nastavak
Bj ponovno radi jako lipo a zatim udogy.
To mi je više postala rutina ali za drugi finiš meni itekako je lakše kada pogledam lijepo oblikovano malo veće dupe.
Ukupna ocjena 8/10
Brate Bruna gori,prvu bi je uzea sa svih sa EGEa
 
Cura izgleda ko na slikama. 200eur/1h
Dogovor lagan, pričate sa agentom koji glumi da je ona. Lokacija centar, lijep smjestaj. Čist ručnik.
Kako neko pisao ima dlake iznad koljena, a pica obrijana?
BJ bez, akcija ok, ispunjava želje.
Uglavnom nije lose za isprobati
 
bio kod =>

ocekivao, i s kolegom s foruma preko DM prokomentirao, da bi akcija mogla biti mehanicka ali jbg pimpek je jutros rekao "DA" na sisatu plavusu, sto nikako nije moj tip, tako da idemo u smjeru u kojem kompas pokazuje

"kad pimpek kaze "DA" ti se samo nasmijesi" ~ Sandi "Ceki" Cenov

uglavnom iznenadenje!
mala jebeno izgleda, rekao bih 25god cca, engl ok, akcija sasvim solidna, suraduje, sve 5, sasvim solidan seks, ...
toliko dobro da sam evo tek sad primjetio da mi nije uopce pusila :)
ima neku foru s baby uljem malo drkica ovo ono i onda akcija...
znas kaj.. simpa je cura.. oprosteno joj je...
ne znam hocu li ponoviti, al def za preporuku!
 
Proslo je od toga dosta ali vrijedi je spomenuti ako se vrati.
Profil ime Taty ili Diana
Radila za agenciju
150/1h
Dog brz, cura sa slika. Malo slike dorađene. Nista neuobičajeno.
Cura lipa, mirišljava. Sve ok
Cice silikon vece lipe. Dupe čvrsto ok. Lipa u faci.
Iznenadila me sto je odmah otvorena, komunikativna. Sve pohvale. Eng tako tako ali ne treba Google.
LJubljenje, grljenje, maženje s dosta GFE.
BJ bez dobar.
Bez požurivanja. Sex sasvim solidan. Par poza izmjenili. Nije ništa mehanički.
Prvi dio sasvim ok.
Prica i nastavak u istom ritmu.
Završetak u dogy gdje je baš sudjelovala. Svaka pohvala. Def za ponoviti.
I za one koji samo traže istresti se i za one koji traže GFE i sudjelovanje.
8/10 ocjena.
 
Juliana ii Karen
Agencija 190/1h
Dog brz.
Cura kao na slici. Engl ok.
Doček u zaista lijepom kompletu. Dala si je truda. Zaista se potrudila.
Cice lipe veće tvrde. Dupe čvrsto.
Cura je meni osobno puno ljepša u živo.
Sex još bolji. Da se razumijemo. Ima GFE ali i dosta fake uživanja ali meni ne smeta.
Sve korektno i def za ponavljanje.
8/10
 
Helena
I ona agencija.
Brzo i jednostavno.
Cura u živo lijepa, slike dorađene.
Cice ok. Dupe u živo manje.
Sva je sitnija, skiny što baš ne preferiram ali treba i promjeniti.
Za razliku od Karen/ Juliana, ova je mehanika. Sve odrađuje, sluša,mjenja, sudjeluje ali za što brži rastanak.
I snjom odradio dva poluvremena ali za samo jaja istresti.
7/10
 
namjerno sam isao pitati je li u Zagrebu i poslala mi je adresu, opet je preprodaja racuna u pitanju pa nemojte ici jer ce vas docekati neka desteta, u pravilu losija

neka me netko ispravi ako sam u krivu 😂
Cura je u Zg jos do nedjelje...pozurite, izgleda kao na slikama, mlada, zategnuta, prirodna Brazilka, 2 pucnja za 150, oral bez...jedna od najzgodnijih s ege-a kod koje sam bio
 
Juliana ii Karen
Agencija 190/1h
Dog brz.
Cura kao na slici. Engl ok.
Doček u zaista lijepom kompletu. Dala si je truda. Zaista se potrudila.
Cice lipe veće tvrde. Dupe čvrsto.
Cura je meni osobno puno ljepša u živo.
Sex još bolji. Da se razumijemo. Ima GFE ali i dosta fake uživanja ali meni ne smeta.
Sve korektno i def za ponavljanje.
8/10
Da li je ovako utrenirana(definirana) kao na slikama?
 

Lijepa i mlada cura. Jaako lijepo lice, lijepo tijelo, sisice male ali prirodne, guza odlična.

Vrlo hladan doček. Pušenje s kapom. Misija loša. Zatim odličan doggy - opušta se i sudjeluje, guza mekana, za primit u ruke i nabijat fantastična. Dosta dobar cowgirl i jos par poza pa prvi pucanj. Na poluvremenu iz nekog razloga postaje mrzovoljna i brže bolje forsira novu akciju. Odmah navlači kapu na mlohavu ćunu i kreće pušiti. Zatim par poza nakon čega se aktivira njen alarm kao upozorenje da je ostalo jos 15 minuta. Za kraj malo žešći standing doggy i eksplozija. Sve u svemu, cura se zna dobro jebat, ali joj sama izvedba ovisi o trenutnom raspoloženju.

GFE 0 bodova, samo sirova karačina. Nema čistih ručnika. Engleski osnovan. Lokacija centar.
 
Evo upravo se vratio od dotične, mogu se pohvaliti da sam joj prvi Hrvat jer je friška iz Australije :)

Profil je pravi, iako u živo to rijetko kada bude kao na slikama, tako je slučaj i ovdje.

Da se razumijemo cura je čisto solidna, netipična brazilka, prije bi rekao da je ruskinja nego brazilka, po izgledu i građi... sitna, jako sitna, ljepa ali ne prekrasna kao na slikama :)

Akcija sasvim solidna 1h 200, dva pucnja, suradjuje ima inicijative, nije vatrena kao neke brazilke Nathaly/Lua je postavila toliko visoke standarde da mi je razjebala sva ocekivanja za buducnost :)

Uglavnom vrijedilo novaca, ali necu ponavljat.
Jel brije dlake na nogama
 

Lijepa i mlada cura. Jaako lijepo lice, lijepo tijelo, sisice male ali prirodne, guza odlična.

Vrlo hladan doček. Pušenje s kapom. Misija loša. Zatim odličan doggy - opušta se i sudjeluje, guza mekana, za primit u ruke i nabijat fantastična. Dosta dobar cowgirl i jos par poza pa prvi pucanj. Na poluvremenu iz nekog razloga postaje mrzovoljna i brže bolje forsira novu akciju. Odmah navlači kapu na mlohavu ćunu i kreće pušiti. Zatim par poza nakon čega se aktivira njen alarm kao upozorenje da je ostalo jos 15 minuta. Za kraj malo žešći standing doggy i eksplozija. Sve u svemu, cura se zna dobro jebat, ali joj sama izvedba ovisi o trenutnom raspoloženju.

GFE 0 bodova, samo sirova karačina. Nema čistih ručnika. Engleski osnovan. Lokacija centar.
A kroz profil i poruke sve je to kao uključeno.. Dobro da radi samo kad meni ne odgovara pa nisam spiskao novce na to.
 
Vidim da nam je mlada gospođica došla
Tko je nije do sada positio, ne zna koji je dragulj propustio.
Sve preporuke.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh